I Turniej Taqca Nowoczesnego
"May Dance Contest"

Rzgsw 29.-30.05.2021


Kategorie, klasy i style
------------------------------
12.-, Solo F, Acro Dance
13.-14, Solo E, Acro Dance
9-10, Solo E, Acro Dance
13-16, Solo F, Acro Dance
11-12, Solo D, Acro Dance
12.-, Solo E, Jazz
13-16, Solo E, Jazz
17+, Solo E, Jazz
12.-, Solo F, Jazz
13-16, Solo F, Jazz
12.-, Solo D, Jazz
13-16, Solo D, Jazz
17+, Solo D, Jazz
13.-14, Solo C, Jazz
15.-16, Solo C, Jazz
17+, Solo C, Jazz
13-16, Solo B, Jazz
15.-16, Solo A, Jazz
9-10, Solo E, Modern
11-12, Solo E, Modern
13-16, Solo E, Modern
17+, Solo E, Modern
12.-, Solo F, Modern
13-16, Solo F, Modern
17+, Solo F, Modern
12.-, Solo D, Modern
13.-14, Solo D, Modern
17+, Solo D, Modern
13-16, Solo C, Modern
17+, Solo C, Modern
13-16, Solo B, Modern
17+, Solo B, Modern
15.-16, Solo D, Modern
------------------------------
Na pocz9tek

Lista klubsw
--------------------------------------
	Klub                    
--------------------------------------                           
  Artia #sd                   
  Artia Olenica               
  Artia Piotrksw Tryb         
  Artia Wroc3aw               
  Candela Art I Kielce         
  Dance Busters Studio #sd                           
  FLEX Wroc3aw                 
  FOX Piotrksw Trybunalski                          
  Ha3as & Harmony Dance Group Tarnsw Opolski
  Team reAKTYWACJA #sd                  
  JOY DANCE Szczecin           
  R&D SPIN Rumia               
  SDS Kalisz                  
  Setenta Wroc3aw                     
  ST Dance Kielce             
  Step by Step Kielce          
  Studio Taqca Destino        	
--------------------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Acro Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Acro Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 377       1 Chrobak Ewa                                        Artia Wroc3aw             POLSKA             	1/  10
 374       2 Szargawiqska Lena                                  Artia Wroc3aw             POLSKA             	2/  10
 382       2 S3awska Natalia                                    Artia Wroc3aw             POLSKA             	2/  10
 381       3 Jasiak Laila                                       Artia Wroc3aw             POLSKA             	3/  10
 383       3 Jelonek Antonina                                   Harmony Dance             POLSKA             	3/  10
 378       3 Gorzkiewicz Sandra                                 reAKTYWACJA               POLSKA           	3/  10
 375       4 Kot Kaja                                           Artia Olenica            POLSKA               	4/  10
 376       4 Gromadzka Liliana                                  reAKTYWACJA               POLSKA            	4/  10
 379       4 Walewska Antonina                                  reAKTYWACJA               POLSKA            	4/  10
 380       4 Galiqska Alicja                                    reAKTYWACJA               POLSKA            	4/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Acro Dance
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 374 XXXXX  5     5       1-3
 375   XX   2     2          
 376   X    1     1          
 377 XX XX  4     4         4
 378 XXXXX  5     5       1-3
 379     X  1     1          
 380  X     1     1          
 381 XXXXX  5     5       1-3
 382 XX  X  3     3       5-6
 383 X XX   3     3       5-6
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Acro Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Punkty Mie
--------------------------
 374 12313        10	 2    
 377 21121         7     1
 378 33333        15     3
 381 33222        12     3
 382 22232        11     2
 383 33333        15     3
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo E, Styl: Acro Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo E, Styl: Acro Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 369         1 Wijc3awska Bianka                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   2
 370         2 Kowalowicz Malwina                                 Artia Wroc3aw             POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo E, Styl: Acro Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 369 21121 1,0    1,0    1
 370 12212 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 9-10, Klasa: Solo E, Styl: Acro Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 9-10, Klasa: Solo E, Styl: Acro Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 365         1 Ejtminowicz Lena                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   3
 363         2 Artamonova Kseniia                                 Artia Wroc3aw             POLSKA               2/   3
 364         3 Wachowska Natalia                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 9-10, Klasa: Solo E, Styl: Acro Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 363 21322 2,0    2,0    2
 364 33233 3,0    3,0    3
 365 12111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo F, Styl: Acro Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo F, Styl: Acro Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 387        1 Gaw3owicz Alicja                                   Artia Wroc3aw             POLSKA             	1/   4
 386        2 Wierzbicka Milena                                  Harmony Team              POLSKA             	2/   4
 388        2 Krsl Natalia                                       Harmony Team              POLSKA             	2/   4
 341        3 Leniewska Weronika                                reAKTYWACJA               POLSKA             	3/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo F, Styl: Acro Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Punkty Mie
--------------------------
 341 33333         15	  3	 	    
 386 21221          8     2
 387 12112          7     1
 388 22222         10	  2	    
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11-12, Klasa: Solo D, Styl: Acro Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11-12, Klasa: Solo D, Styl: Acro Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 391         1 Mika Helena                                        Ha3as Mini Team           POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11-12, Klasa: Solo D, Styl: Acro Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 391 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181         1 Migacz Matylda                                     Artia #sd                POLSKA               1/   7
 186         2 Hernecka Konstancja                                DBS #sd                  POLSKA               2/   7
 185         3 Hernecka Kalina                                    DBS #sd                  POLSKA               3/   7
 184         4 Piontek Wiktoria                                   Ha3as Mini Team           POLSKA               4/   7
 182         5 Ziegler Anna                                       Ha3as Mini Team           POLSKA               5/   7
 179         6 Baku3a Dorota                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA               6/   7
 178         7 Gnatkowska Alicja                                  DBS #sd                  POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 178 77777 7,0    7,0    7
 179 65166 6,0    6,0    6
 181 12311 1,0    1,0    1
 182 56645 5,0    5,0    5
 184 43534 4,0    4,0    4
 185 24253 3,0    3,0    3
 186 31422 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 195         1 Sass Maja                                          Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               1/   7
 194         2 Lipiqska Aniela                                    Candela Art I Kielce      POLSKA               2/   7
 193         3 Wzorek Alicja                                      Harmony Team              POLSKA               3/   7
 197         4 Przyby3 Natalia                                    Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               4/   7
 191         5 Dyl Piotr                                          Artia #sd                POLSKA               5/   7
 196         6 W9s Zuzanna                                        Setenta                   POLSKA               6/   7
 192         7 Zbirosz Agata                                      DBS #sd                  POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 191 77335 5,0    5,0    5
 192 65776 7,0    7,0    7
 193 43123 3,0    3,0    3
 194 12254 2,0    2,0    2
 195 24411 1,0    1,0    1
 196 36567 6,0    6,0    6
 197 51642 4,0    4,0    4
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 201         1 Pos3owska Jagoda                                   Candela Art I Kielce      POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 201 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 210         1 Chrobak Ewa                                        Artia Wroc3aw             POLSKA              1/  11
 212         2 Henc Iga                                           Artia Piotrksw Tryb       POLSKA              2/  11
 214         2 Latko Martyna                                      Artia Wroc3aw             POLSKA             	2/  11
 206         3 Adamczyk Julia                                     ST Dance Kielce           POLSKA              3/  11
 208         3 Wachowska Natalia                                  Artia Wroc3aw             POLSKA              3/  11
 209         3 Jasiak Laila                                       Artia Wroc3aw             POLSKA              3/  11
 183         4 Wachel Amelia                                      Artia Wroc3aw             POLSKA              4/  11
 207         4 Fedyk Hanna                                        ST Dance Kielce           POLSKA             	4/  11
 213         4 Bracik Zofia                                       ST Dance Kielce           POLSKA             	4/  11
 205         4 Juszczak Zuzanna                                   Artia #sd                POLSKA              4/  11
 211         4 Go3jbowska Wiktoria                                DBS #sd                  POLSKA              4/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 183   XX   2     2          
 205 X      1     1          
 206 XX  X  3     3       3-6
 207 X   X  2     2          
 208  X XX  3     3       3-6
 209  XXXX  4     4         2
 210  XX X  3     3       3-6
 211        0     0          
 212  XXX   3     3       3-6
 213 X X    2     2          
 214 XXXXX  5     5         1
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Punkty Mie
--------------------------
 206 32333         14 	  3    
 208 33233         14     3
 209 33232         13     3
 210 23111          8     1 
 212 22322         11     2
 214 11323         10     2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo F, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo F, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 223       1 Zimol9g Maja                                       Artia Wroc3aw             POLSKA             	1/   6-
 221       2 Kwiecieq Iga                                       Artia Wroc3aw             POLSKA             	2/   6
 222       2 Da3ek Adrianna                                     Artia #sd                POLSKA             	2/   6
 218       3 Michalska Lidia                                    FOX                       POLSKA             	3/   6  
 219       3 Bigoszewska Kinga                                  Artia #sd                POLSKA             	3/   6
 220       3 Schmidt Oliwia                                     Setenta                   POLSKA             	3/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo F, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D  Punkty Mie
--------------------------
 218 33333         15    3     
 219 33333         15    3 
 220 23333         14    3
 221 22222         10    2 
 222 32212         10    2     
 223 11121          6    1 
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 231         1 Zagajewska Nina                                    Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   6
 228         2 Cielak Lena                                       Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               2/   6
 227         3 Pi9tek Hanna                                       ST Dance Kielce           POLSKA               3/   6
 230         4 Ejtminowicz Lena                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               4/   6
 226         5 Artamonova Kseniia                                 Artia Wroc3aw             POLSKA               5/   6
 229         6 Fic Wiktoria                                       DBS #sd                  POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 226 44355 5,0    5,0    5
 227 53521 3,0    3,0    3
 228 21133 2,0    2,0    2
 229 66666 6,0    6,0    6
 230 35444 4,0    4,0    4
 231 12212 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 237         1 Dziwir Aleksandra                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   8
 236         2 Mosiak Kaja                                        Artia Wroc3aw             POLSKA               2/   8
 239         3 Kurek Wanessa                                      Harmony                   POLSKA               3/   8
 241         4 Wijc3awska Bianka                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               4/   8
 190         5 Komarzeniec Laura                                  FLEX Wroc3aw              POLSKA               5/   8
 235         6 Koralewska Nadia                                   ST Dance Kielce           POLSKA               6/   8
 238         7 Siarek Wiktoria                                    ST Dance Kielce           POLSKA               7/   8
 240         8 Kusiej Jagoda                                      Step by Step Kielce       POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 190 65742 5,0    5,0    5
 235 57854 6,0    6,0    6
 236 21223 2,0    2,0    2
 237 13611 1,0    1,0    1
 238 76488 7,0    7,0    7
 239 32336 3,0    3,0    3
 240 88567 8,0    8,0    8
 241 44175 4,0    4,0    4
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 246         1 Karpowicz Gaja                                     Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   2
 245         2 Jasiqska Zuzanna                                   Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 245 11222 2,0    2,0    2
 246 22111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 252         1 Urbanik Aleksandra                                 Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   7
 256         2 Ksel Amelia                                        ST Dance Kielce           POLSKA               2/   7
 251         3 Lis Marcelina                                      ST Dance Kielce           POLSKA               3/   7
 254         4 Chabiqska Ma3gorzata                               ST Dance Kielce           POLSKA               4/   7
 250         5 Bielawska Zuzanna                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               5/   7
 255         6 Trzciqska Wiktoria                                 Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               6/   7
 253         7 Wojciechowska Maria                                Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 250 56445 5,0    5,0    5
 251 23724 3,0    3,0    3
 252 15112 1,0    1,0    1
 253 77636 7,0    7,0    7
 254 44373 4,0    4,0    4
 255 62557 6,0    6,0    6
 256 31261 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 262         1 Popielarczyk Maja                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   5
 263         2 Kopacz Patrycja                                    ST Dance Kielce           POLSKA               2/   5
 264         3 Ksel Nikola                                        ST Dance Kielce           POLSKA               3/   5
 261         4 wider Aleksandra                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               4/   5
 260         5 Strzjpek Oliwia                                    ST Dance Kielce           POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 260 55555 5,0    5,0    5
 261 44424 4,0    4,0    4
 262 13111 1,0    1,0    1
 263 22243 2,0    2,0    2
 264 31332 3,0    3,0    3
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 271         1 Redlich Dominika                                   Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               1/   7
 274         2 Pilarz Zuzanna                                     Artia #sd                POLSKA               2/   7
 269         3 Mielczarek Wiktoria                                Harmony                   POLSKA               3/   7
 268         4 Herman Rozalia                                     ST Dance Kielce           POLSKA               4/   7
 272         5 Kulik Oliwia                                       Artia Wroc3aw             POLSKA               5/   7
 273         6 Pu3ka Magdalena                                    ST Dance Kielce           POLSKA               6/   7
 270         7 Kutowska Gabriela                                 ST Dance Kielce           POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 268 62454 4,0    4,0    4
 269 45132 3,0    3,0    3
 270 74666 7,0    7,0    7
 271 31321 1,0    1,0    1
 272 27547 5,0    5,0    5
 273 53775 6,0    6,0    6
 274 16213 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 280         1 Ama3owicz Maja                                     Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   7
 284         2 Kiczyqska Tamara                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               2/   7
 282         3 #ach Natalia                                       Harmony                   POLSKA               3/   7
 279         4 Matusiak Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               4/   7
 283         5 Raszowska Natalia                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               5/   7
 281         6 Kwiecieq Patrycja                                  Candela Art I Kielce      POLSKA               6/   7
 278         7 Kaczmarek Amelia                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 278 62773 7,0    7,0    7
 279 24524 4,0    4,0    4
 280 11115 1,0    1,0    1
 281 76666 6,0    6,0    6
 282 53352 3,0    3,0    3
 283 47247 5,0    5,0    5
 284 35431 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 288         1 /ukowska Maja                                      Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 288 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 9-10, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 9-10, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 450         1 Ejtminowicz Lena                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   6
 449         2 Chrobak Ewa                                        Artia Wroc3aw             POLSKA               2/   6
 451         3 Wachowska Natalia                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               3/   6
 452         4 Wachel Amelia                                      Artia Wroc3aw             POLSKA               4/   6
 446         5 Hernecka Kalina                                    DBS #sd                  POLSKA               5/   6
 447         6 Baku3a Dorota                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 9-10, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 446 54545 5,0    5,0    5
 447 66666 6,0    6,0    6
 449 42213 2,0    2,0    2
 450 11151 1,0    1,0    1
 451 35322 3,0    3,0    3
 452 23434 4,0    4,0    4
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11-12, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11-12, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 457         1 Fic Wiktoria                                       DBS #sd                  POLSKA               1/   5
 456         2 Hernecka Konstancja                                DBS #sd                  POLSKA               2/   5
 459         3 Drzazga Natalia                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA               3/   5
 458         4 Gnatkowska Alicja                                  DBS #sd                  POLSKA               4/   5
 460         5 Littwin Malena                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11-12, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 456 33312 2,0    2,0    2
 457 11121 1,0    1,0    1
 458 45253 4,0    4,0    4
 459 22434 3,0    3,0    3
 460 54545 5,0    5,0    5
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 464         1 Huber Julia                                        Setenta                   POLSKA               1/   5
 468         2 Lipiqska Aniela                                    Candela Art I Kielce      POLSKA               2/   5
 467         3 Gaw3owicz Alicja                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               3/   5
 466         4 Wierzbicka Milena                                  Harmony                   POLSKA               4/   5
 465         5 Rs?aqska Aleksandra                                SDS Kalisz                POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 464 21142 1,0    1,0    1
 465 55435 5,0    5,0    5
 466 44314 4,0    4,0    4
 467 32523 3,0    3,0    3
 468 13251 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 472         1 Antczak Alicja                                     SDS Kalisz                POLSKA               1/   3
 473         2 Trembiqska Wiktoria                                SDS Kalisz                POLSKA               2/   3
 474         3 Miko3ajczyk Anna                                   SDS Kalisz                POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 472 23211 1,0    1,0    1
 473 32122 2,0    2,0    2
 474 11333 3,0    3,0    3
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 482       1 Jasiak Laila                                       Artia Wroc3aw             POLSKA             	1/  10
 484       1 Adamczyk Julia                                     ST Dance Kielce           POLSKA             	1/  10
 486       1 Latko Martyna                                      Artia Wroc3aw             POLSKA             	1/  10
 478       3 Fedyk Hanna                                        ST Dance Kielce           POLSKA             	3/  10
 485       3 Bracik Zofia                                       ST Dance Kielce           POLSKA             	3/  10
 481       3 Galiqska Alicja                                    reAKTYWACJA               POLSKA             	3/  10
 479       4 Walewska Antonina                                  reAKTYWACJA               POLSKA             	4/  10
 480       4 Gorzkiewicz Sandra                                 reAKTYWACJA               POLSKA             	4/  10
 483       4 Gromadzka Liliana                                  reAKTYWACJA               POLSKA             	4/  10
 487       4 Go3jbowska Wiktoria                                DBS #sd                  POLSKA              	4/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 478 XXXXX  5     5       1-5
 479    X   1     1          
 480     X  1     1          
 481 XX     2     2         6
 482 XXXXX  5     5       1-5
 483   X    1     1          
 484 XXXXX  5     5       1-5
 485 XXXXX  5     5       1-5
 486 XXXXX  5     5       1-5
 487        0     0          
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Punkty Mie
--------------------------
 478 31323         12     3
 481 33333         15     3
 482 33112         10     1 
 484 22231         10     1
 485 22333         13     3
 486 13222         10     1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo F, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo F, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 492       1 Schindler Inez                                     Artia Piotrksw Tryb       POLSKA             	1/   6
 493       1 Smolarczyk Weronika                                Artia Piotrksw Tryb       POLSKA             	1/   6
 496       2 Wojtala Zuzanna                                    Artia Piotrksw Tryb       POLSKA             	2/   6
 491       3 wider Aleksandra                                  Artia Wroc3aw             POLSKA             	3/   6
 494       3 Dyl Piotr                                          Artia #sd                POLSKA             	3/   6
 495       3 Kowalowicz Malwina                                 Artia Wroc3aw             POLSKA             	3/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo F, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Punkty Mie
--------------------------
 491 32233         13    3 
 492 21232         10    1  
 493 23113         10    1 
 494 33321         12    3 
 495 32333         14    3 
 496 13322         11    2 
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo F, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo F, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 500       1 Pinkawa Natalia                                    Ha3as DG Tarnsw Opolski   POLSKA             	1/   3
 502       1 Szczechowska Martyna                               Dance Busters Studio      POLSKA             	1/   3
 501       2 Tulej Ma3gorzata                                   Studio Taqca Destino      POLSKA             	2/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo F, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Punkty Mie
--------------------------
 500 12221          8     1
 501 22212          9     2
 502 21122          8     1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 505         1 Zagajewska Nina                                    Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   4
 506         2 Pi9tek Hanna                                       ST Dance Kielce           POLSKA               2/   4
 508         3 Artamonova Kseniia                                 Artia Wroc3aw             POLSKA               3/   4
 507         4 Nowakowska Hanna                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 505 31212 1,0    1,0    1
 506 23321 2,0    2,0    2
 507 12444 4,0    4,0    4
 508 44133 3,0    3,0    3
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 518         1 Spendowska Iga                                     Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   8
 519         2 Ksel Amelia                                        ST Dance Kielce           POLSKA               2/   8
 513         3 W9s Zuzanna                                        Setenta                   POLSKA               3/   8
 512         4 Bielawska Zuzanna                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               4/   8
 516         5 Koralewska Nadia                                   ST Dance Kielce           POLSKA               5/   8
 514         6 Chabiqska Ma3gorzata                               ST Dance Kielce           POLSKA               6/   8
 515         7 Lis Marcelina                                      ST Dance Kielce           POLSKA               7/   8
 517         8 Wojciechowska Maria                                Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 512 76535 4,0    4,0    4
 513 54251 3,0    3,0    3
 514 62782 6,0    6,0    6
 515 45877 7,0    7,0    7
 516 37626 5,0    5,0    5
 517 88448 8,0    8,0    8
 518 13114 1,0    1,0    1
 519 21363 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 532         1 Pu3ka Magdalena                                    ST Dance Kielce           POLSKA               1/   4
 535         2 Karpowicz Gaja                                     Artia Wroc3aw             POLSKA               2/   4
 533         3 Herman Rozalia                                     ST Dance Kielce           POLSKA               3/   4
 534         4 Kutowska Gabriela                                 ST Dance Kielce           POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 532 14112 1,0    1,0    1
 533 21333 3,0    3,0    3
 534 33444 4,0    4,0    4
 535 42221 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 543         1 Kiczyqska Tamara                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   8
 542         2 Kaczmarek Amelia                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/   8
 539         3 Kopacz Patrycja                                    ST Dance Kielce           POLSKA               3/   8
 540         4 Wzorek Alicja                                      Harmony                   POLSKA               4/   8
 546         5 Ksel Nikola                                        ST Dance Kielce           POLSKA               5/   8
 541         6 Kubiak Maria                                       Artia #sd                POLSKA               6/   8
 544         7 Dziwir Aleksandra                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA               7/   8
 545         8 Kwiecieq Patrycja                                  Candela Art I Kielce      POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 539 41257 3,0    3,0    3
 540 82542 4,0    4,0    4
 541 66136 6,0    6,0    6
 542 33881 2,0    2,0    2
 543 15313 1,0    1,0    1
 544 27628 7,0    7,0    7
 545 78464 8,0    8,0    8
 546 54775 5,0    5,0    5
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 550         1 Kulik Oliwia                                       Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 550 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo B, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo B, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 555         1 Matusiak Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   3
 557         2 Nowacka Natalia                                    Artia Wroc3aw             POLSKA               2/   3
 556         3 Raszowska Natalia                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13-16, Klasa: Solo B, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 555 13113 1,0    1,0    1
 556 21332 3,0    3,0    3
 557 32221 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 561         1 Mielczarek Wiktoria                                Harmony Team              POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 561 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ligocka- Wijch            Lidia                     #sd                 
C       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
D       #uczak                    Roko                      Szczecin             
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Twardowska                Ma3gorzata                Szkud3a              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 528         1 W3ochowicz Julia                                   Harmony                   POLSKA               1/   6
 527         2 Morzyk Dominika                                    Harmony                   POLSKA               2/   6
 524         3 Popielarczyk Maja                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               3/   6
 525         4 Ko3tun Aleksandra                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               4/   6
 523         5 Strzjpek Oliwia                                    ST Dance Kielce           POLSKA               5/   6
 526         6 Siarek Wiktoria                                    ST Dance Kielce           POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 523 62553 5,0    5,0    5
 524 35411 3,0    3,0    3
 525 56344 4,0    4,0    4
 526 44665 6,0    6,0    6
 527 21136 2,0    2,0    2
 528 13222 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek