VII Ogólnopolski Turniej Tańca
o Puchar Burmistrz Miasta Jawora Emiliana Berry
Jawor 24.03.2019
-------------------------------------
Na początek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
12.-15, Duety Open, Electric Boogie
16.+, Duety Open, Electric Boogie
11.-, Solo Open, Electric Boogie
12.-15, Solo Open, Electric Boogie
16.+, Solo Open, Electric Boogie
11.-, Duety D+E, Hip-Hop
12.-15, Duety D+E, Hip-Hop
16.+, Duety D+E, Hip-Hop
12.-15, Duety B+C, Hip-Hop
16.+, Duety B+C, Hip-Hop
12.-15, Solo Open, HH Battles
16.+, Solo Open, HH Battles
11.-, Solo Open, HH Battles
16.+, Solo D, Hip-Hop
16.+, Solo Open ch., Hip-Hop
12.-13, Solo E, Hip-Hop
10.-11, Solo E, Hip-Hop
10.-11, Solo C, Hip-Hop
16.+, Solo A, Hip-Hop
14.-15, Solo A, Hip-Hop
10.-11, Solo D, Hip-Hop
16.+, Solo C, Hip-Hop
14.-15, Solo B, Hip-Hop
16.+, Solo B, Hip-Hop
11.-, Solo Open dz., Hip-Hop
16.+, Solo Open dz., Hip-Hop
12.-15, Solo Open ch., Hip-Hop
11.-, Duety Open, Hip-Hop
16.+, Duety Open, Hip-Hop
12.-15, Duety S+A, Hip-Hop
11.-, Solo Open ch., Hip-Hop
12.-15, Duety Open, Hip-Hop
12.-15, Solo C, Hip-Hop
12.-15, Solo D, Hip-Hop
12.-15, Solo dz., Hip-Hop
14.-15, Solo E, Hip-Hop
16.+, Solo E, Hip-Hop
7.-, Solo Open dz., Hip-Hop
9.-, Solo E, Hip-Hop
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                      
--------------------------------------
   1 BUGS Zielona Góra             
   2 CK ŻAGAŃ Żagań               
   3 Dance Mania                   
   4 DM 1 Lublin                  
   5 DM 2 Lublin                   
   6 DM KIDS 1 Lublin              
   7 FDA Łódź                     
   8 FLEX MDK Krzyki Wrocław                  
   9 JAST Jarocin                  
  10 JAST Kostomłoty               
  11 JAST Piotrków Tryb            
  12 JAST Wrocław                  
  13 Kdance Bolków                  
  14 Kdance Jaworr                  
  15 Mała Plejada Wrocław          
  16 Ośrod Kultury Środa Wlkp.      
  17 Plejadka Zamek Wrocław              
  18 R&D SPIN Rumia               
  19 ST Dance Mania Lublin         
  20 ST Szybiak Dance Kowary      
  21 True School Ostrów Wlkp.      
  22 UNIQUE Studio Brodnica       
--------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Stelmasik Szymon, Żołyńska Julia                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  22 11111 1,0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 Dąbrowski Wiktor, Słabosz Nikodem                  CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/   2
  26         2 Bryl Jakub, Wieczorek Michał                       CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  26 12221 2,0    2.0    2
  27 21112 1,0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Kowalski Szymon                                    KDS Jaworr                POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   1 11111 1,0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Ratajska Maria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   4
   8         2 Żołyńska Julia                                     CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               2/   4
   5         3 Szwarc Wiktoria                                    CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               3/   4
   6         4 Tomczak Maks                                       CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
   5 24233 3,0    3.0    3
   6 43444 4,0    4.0    4
   7 11111 1,0    1.0    1
   8 32322 2,0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Dąbrowski Wiktor                                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/   6
  15         2 Bryl Jakub                                         CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               2/   6
  18         3 Kornacka Daria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               3/   6
  17         4 Kowalska Oliwia                                    KDS Jaworr                POLSKA               4/   6
  16         5 Słabosz Nikodem                                    CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               5/   6
  14         6 Wieczorek Michał                                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  12 31111 1,0    1.0    1
  14 64556 6,0    6.0    6
  15 12224 2,0    2.0    2
  16 46465 5,0    5.0    5
  17 55633 4,0    4.0    4
  18 23342 3,0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 510         1 Pruś Alicja, Szlązak Rozalia                       DM KIDS 1 Lublin          POLSKA               1/   7
 509         2 Parafinuik Lena, Szymański Jakub                   Dance Mania               POLSKA               2/   7
 507         3 Kęska Aleksandra, Snopek Kamila                    DM KIDS 1 Lublin          POLSKA               3/   7
 508         4 Łęczycka Aleksandra, Sigłowy Julia                 ST Dance Mania Lublin     POLSKA               4/   7
 511         5 Fogiel Oskar, Nowak Pola                           JAST Piotrków Tryb        POLSKA               5/   7
 512         6 Lis Amelia, Wrona Martyna                          Dance Mania               POLSKA               6/   7
 506         7 Małocha Kornelia, Turula Barbara                   ST Dance Mania Lublin     POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 506 75767 7,0    7.0    7
 507 43322 3,0    3.0    3
 508 34446 4,0    4.0    4
 509 22253 2,0    2.0    2
 510 11111 1,0    1.0    1
 511 56635 5,0    5.0    5
 512 67574 6,0    6.0    6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 518         1 Kędzierska Justyna, Stefan Izabela                 KDS Jaworr                POLSKA               1/   5
 517         2 Haftaniuk Emilia, Samborska Natasza                Mała Plejada Wrocław      POLSKA               2/   5
 516         3 Filip Natalia, Szumna Aleksandra                   KDS Jaworr                POLSKA               3/   5
 519         4 Koniak Natalia, Majka Gabriela                     KDS Jaworr                POLSKA               4/   5
 520         5 Klasa Zuzanna, Sekuła Natalia                      KDS Jaworr                POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 516 33343 3,0    3.0    3
 517 42225 2,0    2.0    2
 518 11111 1,0    1.0    1
 519 25532 4,0    4.0    4
 520 54454 5,0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 524         1 Franczyk Aleksandra, Strzałka Dobrusia             CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/   2
 525         2 Amelia Gidelska, Paulina Kurowska                  CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 524 11111 1,0    1.0    1
 525 22222 2,0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 529         1 Lecka Weronika, Pałyska Kacper                     DM 1 Lublin               POLSKA               1/   4
 531         2 Lis Julia, Witek Nikola                            DM 1 Lublin               POLSKA               2/   4
 530         3 Domalik Natalia, Wdowiak Maja                      KDS Jaworr                POLSKA               3/   4
 532         4 Wiktoria Fronczek, Żołyńska Julia                  CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 529 31221 1,0    1.0    1
 530 14332 3,0    3.0    3
 531 42113 2,0    2.0    2
 532 23444 4,0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 538         1 Gzik Aleksandra, Mazurkiewicz Wiktoria             DM 1 Lublin               POLSKA               1/   4
 539         2 Majka Katarzyna, Miłoń Monika                      KDS Jaworr                POLSKA               2/   4
 537         3 Kaliszczak Amelia, Kwiatkowski Bartosz             KDS Jaworr                POLSKA               3/   4
 540         4 Gibała Gabriela, Kusek Marta                       KDS Jaworr                POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 537 24334 3,0    3.0    3
 538 31121 1,0    1.0    1
 539 12212 2,0    2.0    2
 540 43443 4,0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj            .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 573      1   Ratajska Maria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA             
 578      2   Szwarc Wiktoria                                    CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA             
 570      3   Żołyńska Julia                                     CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA             
 569      4   Sara Mangold                                       ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA             
 571      5   Jakub Karmelita                                    ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA             
 575      5   Paruch Gabriela                                    KDS Jaworr                POLSKA             
 577      5   Nadia Polak                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA             
 582      5   Nawara Miłosz                                      KDS Jaworr                POLSKA             
 572      9   Kubiak Maria                                       FDA Łódź                  POLSKA             
 574      9   Hanna Michella                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA             
 576      9   Śliwińska Karolina                                 FLEX Wrocław              POLSKA             
 579      9   Oliwia Peryga                                      ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA             
 580      9   Bogusławska Patrycja                               Ośrod Kultr Środa Wielko  POLSKA             
 581      9   Greta Jośko                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA             
 583      9   Lademann Aneta                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA             
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj            
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 592      1    Cieślewicz Adrianna                                UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA             
 598      2    Kowalska Oliwia                                    KDS Jaworr                POLSKA             
 597      3    Kornacka Daria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA             
 600      4    Szyszka Zuzanna                                    True School Ostrów Wlkp.  POLSKA             
 587      5    Retel Weronika                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA             
 590      5    Hajder Paweł                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA             
 591      5    Guzek Kinga                                        FDA Łódź                  POLSKA             
 594      5    Miłoń Monika                                       KDS Jaworr                POLSKA             
 588      9    Górecki Mateusz                                    FDA Łódź                  POLSKA             
 593      9    Kasztelan Patryk                                   ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA             
 595      9    Waszak Adam                                        Ośrod Kultr Środa Wielko  POLSKA             
 596      9    Snarska Natalia                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA             
 599      9    Waszak Jakub                                       Ośrod Kultr Środa Wielko  POLSKA             
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj            
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
565       1   Natasza Peryga                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA              
564       2   Kowalski Szymon                                    KDS Jaworr                POLSKA              
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 276         1 Paulina Kurowska                                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/   8
 275         2 Skwierawska Wiktoria                               R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/   8
 280         3 Brambor Agata                                      KDS Jaworr                POLSKA               3/   8
 274         4 Kusek Marta                                        KDS Jaworr                POLSKA               4/   8
 279         5 Richert Zuzanna                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/   8
 277         6 Wybraniec Nikola                                   KDS Jaworr                POLSKA               6/   8
 278         7 Krowicka Anna                                      JAST Wrocław              POLSKA               7/   8
 273         8 Krzebietke Julia                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 273 68784 8.0    8.0    8
 274 37473 4.0    4.0    4
 275 24142 2.0    2.0    2
 276 41218 1.0    1.0    1
 277 55657 6.0    6.0    6
 278 76336 7.0    7.0    7
 279 82525 5.0    5.0    5
 280 13861 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open ch., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open ch., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 445         1 Górecki Mateusz                                    FDA Łódź                  POLSKA               1/   2
 446         2 Hajder Paweł                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open ch., Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 445 12211 1.0    1.0    1
 446 21122 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 216         1 Kędzierska Justyna                                 KDS Jaworr                POLSKA               1/  14
 218         2 Królak Dominika                                    Jast Jarocin              POLSKA               2/  14
 212         3 Stefan Izabela                                     Kdance Jawor              POLSKA               3/  14
 214         4 Sekuła Natalia                                     KDS Jaworr                POLSKA               4/  14
 205         5 Drozd Bianka                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/  14
 208       6-8 Hernas Wiktoria                                    Mała Plejada Wrocław      POLSKA             6-8/  14
 209       6-8 Płocka Olena                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA             6-8/  14
 210       6-8 Klasa Zuzanna                                      KDS Jaworr                POLSKA             6-8/  14
 207      9-12 Pawlicka Klaudia                                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA            9-12/  14
 211      9-12 Dąbkowska Paulina                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA            9-12/  14
 213      9-12 Sawicka Marlena                                    JAST Kostomłoty           POLSKA            9-12/  14
 215      9-12 Samborska Natasza                                  Mała Plejada Wrocław      POLSKA            9-12/  14
 206     13-14 Sadzik Sandra                                      FDA Łódź                  POLSKA           13-14/  14
 217     13-14 Płocka Wiktoria                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA           13-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 205  XXXX  4     4       2-4
 206        0     0          
 207   X    1     1          
 208  X X   2     2          
 209    XX  2     2          
 210 X   X  2     2          
 211   X    1     1          
 212 XXXXX  5     5         1
 213    X   1     1          
 214 XXX    3     3         5
 215 X      1     1          
 216 XXX X  4     4       2-4
 217        0     0          
 218 XX XX  4     4       2-4
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 205 55154 5.0    5.0    5
 212 24232 3.0    3.0    3
 214 43445 4.0    4.0    4
 216 11513 1.0    1.0    1
 218 32321 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 190         1 Karpińska Olga                                     Mała Plejada Wrocław      POLSKA               1/  13
 195         2 Pruś Alicja                                        DM KIDS 1 Lublin          POLSKA               2/  13
 191         3 Krysa Julia                                        DM KIDS 1 Lublin          POLSKA               3/  13
 166         4 Redlica Justyna                                    KDS Jaworr                POLSKA               4/  13
 197       5-6 Meysner Maja                                       FLEX Wrocław              POLSKA             5-6/  13
 202       5-6 Rutecki Kacper                                     Jast Jarocin              POLSKA             5-6/  13
 194       7-9 Łęczycka Aleksandra                                ST Dance Mania Lublin     POLSKA             7-9/  13
 196       7-9 Hallmann Bartosz                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA             7-9/  13
 201       7-9 Pater Jakub                                        R&D SPIN Rumia            POLSKA             7-9/  13
 199        10 Woźniak Natalia                                    FDA Łódź                  POLSKA              10/  13
 192     11-13 Gołąbek Lena                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA           11-13/  13
 198     11-13 Lubińska Kinga                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA           11-13/  13
 200     11-13 Sigłowy Julia                                      ST Dance Mania Lublin     POLSKA           11-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 166 X XXX  4     4       2-4
 190 XXXXX  5     5         1
 191 XXX X  4     4       2-4
 192        0     0          
 194 X   X  2     2          
 195 XXXX   4     4       2-4
 196  XX    2     2          
 197 X  XX  3     3       5-6
 198        0     0          
 199    X   1     1          
 200        0     0          
 201  XX    2     2          
 202  X XX  3     3       5-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 166 24436 4.0    4.0    4
 190 11311 1.0    1.0    1
 191 33255 3.0    3.0    3
 195 42122 2.0    2.0    2
 197 56563 5.5    5.5  5-6
 202 65644 5.5    5.5  5-6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 284         1 Domalik Oliwia                                     KDS Jaworr                POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 284 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 332         1 Kowalska Oliwia                                    KDS Jaworr                POLSKA               1/   3
 331         2 Cieślewicz Adrianna                                UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               2/   3
 333         3 Kornacka Daria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 331 23322 2.0    2.0    2
 332 11111 1.0    1.0    1
 333 32233 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 324         1 Ratajska Maria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   5
 327         2 Szwarc Wiktoria                                    CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               2/   5
 326         3 Kubiak Maria                                       FDA Łódź                  POLSKA               3/   5
 325         4 Nawara Miłosz                                      KDS Jaworr                POLSKA               4/   5
 310         5 Biernacki Igor                                     JAST Jarocin              POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 310 53543 5.0    5.0    5
 324 11111 1.0    1.0    1
 325 34354 4.0    4.0    4
 326 45432 3.0    3.0    3
 327 22225 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 252         1 Białek Nadia                                       DM 2 Lublin               POLSKA               1/   6
 251         2 Dudek Oskar                                        Plejadka Wrocław          POLSKA               2/   6
 256         3 Szlązak Rozalia                                    DM KIDS 1 Lublin          POLSKA               3/   6
 253         4 Sobczyk Artur                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/   6
 254         5 Majka Gabriela                                     KDS Jaworr                POLSKA               5/   6
 255         6 Snopek Kamila                                      ST Dance Mania Lublin     POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 251 12134 2.0    2.0    2
 252 21242 1.0    1.0    1
 253 54463 4.0    4.0    4
 254 45515 5.0    5.0    5
 255 66656 6.0    6.0    6
 256 33321 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 301         1 Konieczna Marietta                                 JAST Jarocin              POLSKA               1/   6
 302         2 Snarska Natalia                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/   6
 300         3 Hajder Paweł                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               3/   6
 299         4 Dąbrowa-Karasińska Aleksandra                      DM 1 Lublin               POLSKA               4/   6
 304         5 Kloka Emilia                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/   6
 305         6 Kaliszczak Amelia                                  KDS Jaworr                POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 299 31442 4.0    4.0    4
 300 13263 3.0    3.0    3
 301 46121 1.0    1.0    1
 302 22516 2.0    2.0    2
 304 64334 5.0    5.0    5
 305 55655 6.0    6.0    6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 312         1 Wdowiak Maja                                       KDS Jaworr                POLSKA               1/   4
 311         2 Majka Katarzyna                                    KDS Jaworr                POLSKA               2/   4
 309         3 Kwiatkowski Bartosz                                KDS Jaworr                POLSKA               3/   4
 313         4 Domalik Natalia                                    KDS Jaworr                POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 309 31433 3.0    3.0    3
 311 24122 2.0    2.0    2
 312 13211 1.0    1.0    1
 313 42344 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 319         1 Retel Weronika                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   4
 320         2 Armatys Karolina                                   KDS Jaworr                POLSKA               2/   4
 318         3 Miłoń Monika                                       KDS Jaworr                POLSKA               3/   4
 317         4 Bartos Dżesika                                     KDS Jaworr                POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 317 43443 4.0    4.0    4
 318 24334 3.0    3.0    3
 319 12121 1.0    1.0    1
 320 31212 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 357         1 Białek Nadia                                       DM 2 Lublin               POLSKA               1/  14
 350         2 Natasza Peryga                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               2/  14
 358         3 Domalik Oliwia                                     KDS Jaworr                POLSKA               3/  14
 354         4 Szlązak Rozalia                                    DM KIDS 1 Lublin          POLSKA               4/  14
 356         5 Szkoła Sara                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               5/  14
 345         6 Majka Gabriela                                     KDS Jaworr                POLSKA               6/  14
 352         7 Pruś Alicja                                        DM KIDS 1 Lublin          POLSKA               7/  14
 355         8 Wójcik Amelia                                      CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               8/  14
 344      9-14 Łodziewska Ewa                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA            9-14/  14
 346      9-14 Woźniak Natalia                                    FDA Łódź                  POLSKA            9-14/  14
 347      9-14 Palamar Zuzanna                                    CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA            9-14/  14
 349      9-14 Mikołajewska Milena                                CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA            9-14/  14
 351      9-14 Smulska Magdalena                                  CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA            9-14/  14
 353      9-14 Kudlewska Dobrawa                                  ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA            9-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 344        0     0          
 345 X XX   3     3         6
 346        0     0          
 347        0     0          
 349        0     0          
 350 XX XX  4     4         5
 351        0     0          
 352  X  X  2     2          
 353        0     0          
 354 XXXXX  5     5       1-4
 355   X    1     1          
 356 XXXXX  5     5       1-4
 357 XXXXX  5     5       1-4
 358 XXXXX  5     5       1-4
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 345 44656 6.0    6.0    6
 350 13514 2.0    2.0    2
 354 52362 4.0    4.0    4
 356 61443 5.0    5.0    5
 357 26131 1.0    1.0    1
 358 35225 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 418         1 Kowalska Oliwia                                    KDS Jaworr                POLSKA               1/  15
 417         2 Cieślewicz Adrianna                                UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               2/  15
 415         3 Retel Weronika                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               3/  15
 422         4 Armatys Karolina                                   KDS Jaworr                POLSKA               4/  15
 409         5 Kornacka Daria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               5/  15
 412       6-7 Guzek Kinga                                        FDA Łódź                  POLSKA             6-7/  15
 423       6-7 Konieczna Marietta                                 JAST Jarocin              POLSKA             6-7/  15
 408      8-11 Mrugas Oliwia                                      Ośrod Kultr Środa Wielko  POLSKA            8-11/  15
 413      8-11 Strzałka Dobrusia                                  CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA            8-11/  15
 419      8-11 Dąbrowa-Karasińska Aleksandra                      DM 1 Lublin               POLSKA            8-11/  15
 420      8-11 Miłoń Monika                                       KDS Jaworr                POLSKA            8-11/  15
 410     12-13 Kaliszczak Amelia                                  KDS Jaworr                POLSKA           12-13/  15
 416     12-13 Bartos Dżesika                                     KDS Jaworr                POLSKA           12-13/  15
 414        14 Snarska Natalia                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA              14/  15
 421        15 Blacha Honorata                                    CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 408 XXXXX  5     5       1-6
 409 XXX X  4     4      7-12
 410 X  XX  3     3        13
 412  XXXX  4     4      7-12
 413 XXX X  4     4      7-12
 414  X X   2     2          
 415 XXXXX  5     5       1-6
 416 XXXX   4     4      7-12
 417 XXXXX  5     5       1-6
 418 XXXXX  5     5       1-6
 419 XXX X  4     4      7-12
 420 XXXXX  5     5       1-6
 421    X   1     1          
 422 XXXXX  5     5       1-6
 423 X XXX  4     4      7-12
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 408   X    1     1          
 409 XXXXX  5     5       1-3
 410        0     0          
 412   XX   2     2          
 413  X     1     1          
 415 XXXXX  5     5       1-3
 416        0     0          
 417 XX XX  4     4         4
 418 XXXXX  5     5       1-3
 419     X  1     1          
 420 X      1     1          
 422 XX  X  3     3         5
 423   XX   2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 409 34545 5.0    5.0    5
 415 42134 3.0    3.0    3
 417 25322 2.0    2.0    2
 418 13211 1.0    1.0    1
 422 51453 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 440         1 Biernacki Igor                                     JAST Jarocin              POLSKA               1/   8
 439         2 Nawara Miłosz                                      KDS Jaworr                POLSKA               2/   8
 436         3 Pałyska Kacper                                     DM 1 Lublin               POLSKA               3/   8
 441         4 Czubocha Mateusz                                   ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               4/   8
 434         5 Kwiatkowski Bartosz                                KDS Jaworr                POLSKA               5/   8
 435         6 Stelmasik Szymon                                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               6/   8
 437         7 Tomczak Maks                                       CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               7/   8
 438         8 Bosek Kacper                                       ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 434 24656 5.0    5.0    5
 435 56562 6.0    6.0    6
 436 32443 3.0    3.0    3
 437 77877 7.0    7.0    7
 438 88788 8.0    8.0    8
 439 11224 2.0    2.0    2
 440 43111 1.0    1.0    1
 441 65335 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 463         1 Kudlewska Dobrawa, Wałczyk Kornelia                ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 463 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Lebiest                   Rafał                     Kraków               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 485         1 Gzik Aleksandra, Mazurkiewicz Wiktoria             DM 1 Lublin               POLSKA               1/   6
 488         2 Majka Katarzyna, Miłoń Monika                      KDS Jaworr                POLSKA               2/   6
 486         3 Kaliszczak Amelia, Kwiatkowski Bartosz             KDS Jaworr                POLSKA               3/   6
 487         4 Bogusławska Patrycja, Waszak Jakub                 Ośrod Kultr Środa Wielko  POLSKA               4/   6
 484         5 Franczyk Aleksandra, Strzałka Dobrusia             CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               5/   6
 489         6 Amelia Gidelska, Paulina Kurowska                  CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 484 45464 5.0    5.0    5
 485 31131 1.0    1.0    1
 486 22325 3.0    3.0    3
 487 54643 4.0    4.0    4
 488 13212 2.0    2.0    2
 489 66556 6.0    6.0    6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety S+A, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
B       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
C       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Żurawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety S+A, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 533         1 Nawara Miłosz, Paruch Gabriela                     KDS Jaworr                POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety S+A, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 533 11111 1,0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open ch., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open ch., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 429         1 Szymański Jakub                                    Dance Mania               POLSKA               1/   4
 428         2 Kowalski Szymon                                    KDS Jaworr                POLSKA               2/   4
 430         3 Soból Szymon                                       ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               3/   4
 427         4 Nosek Kasjan                                       ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open ch., Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 427 13444 4,0    4.0    4
 428 24132 2,0    2.0    2
 429 31211 1,0    1.0    1
 430 42323 3,0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 470         1 Lecka Weronika, Pałyska Kacper                     DM 1 Lublin               POLSKA               1/  11
 472         2 Nawara Miłosz, Paruch Gabriela                     KDS Jaworr                POLSKA               2/  11
 480         3 Lis Julia, Witek Nikola                            DM 1 Lublin               POLSKA               3/  11
 477         4 Binkowska Oliwia, Stępa Patrycja                   Ośrod Kultr Środa Wielko  POLSKA               4/  11
 479         5 Kędzierska Justyna, Stefan Izabela                 KDS Jaworr                POLSKA               5/  11
 474         6 Hanna Michella, Opacka Sara                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               6/  11
 469       7-8 Wiktoria Fronczek, Żołyńska Julia                  CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA             7-8/  11
 471       7-8 Jennifer Sadowska, Jessica Sadowska                ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA             7-8/  11
 467      9-10 Domalik Natalia, Wdowiak Maja                      KDS Jaworr                POLSKA            9-10/  11
 473      9-10 Marciniak Julia, Zgórecki Hubert                   Ośrod Kultr Środa Wielko  POLSKA            9-10/  11
 476        11 Koniak Natalia, Majka Gabriela                     KDS Jaworr                POLSKA              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 467   X    1     1          
 469    XX  2     2          
 470 XX XX  4     4       2-5
 471    XX  2     2          
 472 X XXX  4     4       2-5
 473  X     1     1          
 474 XXX    3     3         6
 476        0     0          
 477 XXXXX  5     5         1
 479 XXXX   4     4       2-5
 480 XXX X  4     4       2-5
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 470 21211 1,0    1.0    1
 472 43143 2,0    2.0    2
 474 55666 6,0    6.0    6
 477 12554 4,0    4.0    4
 479 66325 5,0    5.0    5
 480 34432 3,0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 290         1 Żołyńska Julia                                     CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/   9
 295         2 Niemczycka Hanna                                   KDS Jaworr                POLSKA               2/   9
 291         3 Kapiec Emilia                                      KDS Jaworr                POLSKA               3/   9
 292         4 Zych Natalia                                       FDA Łódź                  POLSKA               4/   9
 293         5 Raszowska Natalia                                  JAST Wrocław              POLSKA               5/   9
 289         6 Godyń Konrad                                       FLEX Wrocław              POLSKA               6/   9
 288       7-8 Gibała Gabriela                                    KDS Jaworr                POLSKA             7-8/   9
 294       7-8 Pater Zuzanna                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA             7-8/   9
 268         9 Woźny Zofia                                        Mała Plejada Wrocław      POLSKA               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 268   X    1     1          
 288 X X    2     2          
 289 XXXXX  5     5       1-2
 290 XXXXX  5     5       1-2
 291 XXXX   4     4       3-5
 292  X XX  3     3         6
 293 XX XX  4     4       3-5
 294  X  X  2     2          
 295 X XXX  4     4       3-5
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 289 32666 6,0    6.0    6
 290 21111 1,0    1.0    1
 291 44224 3,0    3.0    3
 292 63445 4,0    4.0    4
 293 56553 5,0    5.0    5
 295 15332 2,0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 263         1 Stelmasik Szymon                                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/  10
 261         2 Paruch Gabriela                                    KDS Jaworr                POLSKA               2/  10
 267         3 Koniak Natalia                                     KDS Jaworr                POLSKA               3/  10
 260       4-5 Orłowska Kaja                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA             4-5/  10
 266       4-5 Wiktoria Fronczek                                  CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA             4-5/  10
 265         6 Gotowska Emma                                      KDS Jaworr                POLSKA               6/  10
 272         7 Studzińska Kornelia                                JAST Jarocin              POLSKA               7/  10
 225       8-9 Włoszczyk Liwia                                    JAST Jarocin              POLSKA             8-9/  10
 262       8-9 Niedźwiedź Alan                                    DM 2 Lublin               POLSKA             8-9/  10
 264        10 Haftaniuk Emilia                                   Mała Plejada Wrocław      POLSKA              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 225  X X   2     2          
 260 XX XX  4     4       1-4
 261 X XX   3     3       5-7
 262   X X  2     2          
 263 X XXX  4     4       1-4
 264 X      1     1          
 265 XXX X  4     4       1-4
 266 XXX    3     3       5-7
 267  XXXX  4     4       1-4
 272  X XX  3     3       5-7
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 260 64531 4,5    4.5  4-5
 261 13157 2,0    2.0    2
 263 21462 1,0    1.0    1
 265 35376 6,0    6.0    6
 266 42625 4,5    4.5  4-5
 267 77214 3,0    3.0    3
 272 56743 7,0    7.0    7
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 400         1 Ratajska Maria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/  42
 404         2 Paruch Gabriela                                    KDS Jaworr                POLSKA               2/  42
 376         3 Sara Mangold                                       ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               3/  42
 391         4 Żołyńska Julia                                     CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               4/  42
 399         5 Nadia Polak                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               5/  42
 373         6 Wdowiak Maja                                       KDS Jaworr                POLSKA               6/  42
 366      7-10 Jessica Sadowska                                   ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA            7-10/  42
 386      7-10 Szwarc Wiktoria                                    CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA            7-10/  42
 389      7-10 Dudek Kornelia                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA            7-10/  42
 398      7-10 Lis Julia                                          DM 1 Lublin               POLSKA            7-10/  42
 371     11-12 Majka Katarzyna                                    KDS Jaworr                POLSKA           11-12/  42
 380     11-12 Kubiak Maria                                       FDA Łódź                  POLSKA           11-12/  42
 388        13 Stefan Izabela                                     Kdance Jawor              POLSKA              13/  42
 379     14-18 Kapiec Emilia                                      KDS Jaworr                POLSKA           14-18/  42
 382     14-18 Pater Zuzanna                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA           14-18/  42
 383     14-18 Gotowska Emma                                      KDS Jaworr                POLSKA           14-18/  42
 393     14-18 Skiba Wiktoria                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           14-18/  42
 397     14-18 Hanna Michella                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           14-18/  42
 363     19-21 Domalik Natalia                                    KDS Jaworr                POLSKA           19-21/  42
 368     19-21 Kędzierska Justyna                                 KDS Jaworr                POLSKA           19-21/  42
 374     19-21 Opacka Sara                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           19-21/  42
 377     22-24 Pawlicka Klaudia                                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA           22-24/  42
 384     22-24 Bosek Wiktoria                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           22-24/  42
 392     22-24 Koniak Natalia                                     KDS Jaworr                POLSKA           22-24/  42
 369     25-31 Zych Natalia                                       FDA Łódź                  POLSKA           25-31/  42
 370     25-31 Pakosz Karolina                                    ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           25-31/  42
 375     25-31 Królak Dominika                                    JAST Jarocin              POLSKA           25-31/  42
 381     25-31 Franczyk Aleksandra                                CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA           25-31/  42
 395     25-31 Oliwia Peryga                                      ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           25-31/  42
 396     25-31 Wiktoria Fronczek                                  CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA           25-31/  42
 401     25-31 Bandura Kalina                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           25-31/  42
 364     32-34 Iwaniak Dagmara                                    CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA           32-34/  42
 365     32-34 Grobelna Julia                                     ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           32-34/  42
 403     32-34 Lecka Weronika                                     DM 1 Lublin               POLSKA           32-34/  42
 367     35-42 Mizera Ida                                         BUGS Zielona Góra         POLSKA           35-42/  42
 372     35-42 Ogorodnik Natalia                                  BUGS Zielona Góra         POLSKA           35-42/  42
 378     35-42 Grzęda Kinga                                       BUGS Zielona Góra         POLSKA           35-42/  42
 385     35-42 Hoeft Martyna                                      BUGS Zielona Góra         POLSKA           35-42/  42
 387     35-42 Dominika Lisiecka                                  ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA           35-42/  42
 390     35-42 Ficner Amelia                                      BUGS Zielona Góra         POLSKA           35-42/  42
 394     35-42 Kempa Michalina                                    BUGS Zielona Góra         POLSKA           35-42/  42
 402     35-42 Jackowska Jagoda                                   BUGS Zielona Góra         POLSKA           35-42/  42
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 363 XXXXX  5     5      1-13
 364  X     1     1          
 365   X    1     1          
 366 XXXXX  5     5      1-13
 367        0     0          
 368 XXXXX  5     5      1-13
 369 X  X   2     2          
 370   XX   2     2          
 371 X XXX  4     4     14-18
 372        0     0          
 373 XXXXX  5     5      1-13
 374 XX  X  3     3     19-24
 375  X  X  2     2          
 376 X X X  3     3     19-24
 377  X XX  3     3     19-24
 378        0     0          
 379 XXXXX  5     5      1-13
 380 XXXXX  5     5      1-13
 381    XX  2     2          
 382 XXX X  4     4     14-18
 383 XXXXX  5     5      1-13
 384 XXX    3     3     19-24
 385        0     0          
 386 XXXXX  5     5      1-13
 387        0     0          
 388 XXX    3     3     19-24
 389 XXXX   4     4     14-18
 390        0     0          
 391 XXXXX  5     5      1-13
 392   XXX  3     3     19-24
 393 XX XX  4     4     14-18
 394        0     0          
 395 XX     2     2          
 396   XX   2     2          
 397 XXXX   4     4     14-18
 398 XXXXX  5     5      1-13
 399 XXXXX  5     5      1-13
 400 XXXXX  5     5      1-13
 401    XX  2     2          
 402        0     0          
 403     X  1     1          
 404 XXXXX  5     5      1-13
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 363   X    1     1          
 366  X XX  3     3      7-13
 368   X    1     1          
 371 XXXX   4     4       3-6
 373  XXX   3     3      7-13
 374  X     1     1          
 376 X X X  3     3      7-13
 377        0     0          
 379  XX    2     2          
 380 X  XX  3     3      7-13
 382  X X   2     2          
 383  X  X  2     2          
 384        0     0          
 386 XXXXX  5     5       1-2
 388 X XX   3     3      7-13
 389 XXX X  4     4       3-6
 391 XX XX  4     4       3-6
 392        0     0          
 393    XX  2     2          
 397 X  X   2     2          
 398 XXX X  4     4       3-6
 399 X  XX  3     3      7-13
 400 XXXXX  5     5       1-2
 404 X X X  3     3      7-13
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 366    XX  2     2          
 371   X    1     1          
 373  XXX   3     3       3-6
 376 X X X  3     3       3-6
 380    X   1     1          
 386 X X    2     2          
 388        0     0          
 389 XX     2     2          
 391  X XX  3     3       3-6
 398  X  X  2     2          
 399 XX XX  4     4       1-2
 400 XXXX   4     4       1-2
 404 X X X  3     3       3-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 373 55326 6,0    6.0    6
 376 24541 3,0    3.0    3
 391 62434 4,0    4.0    4
 399 43662 5,0    5.0    5
 400 11115 1,0    1.0    1
 404 36253 2,0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 221         1 Filip Natalia                                      KDS Jaworr                POLSKA               1/  16
 222         2 Lademann Aneta                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/  16
 224         3 Radowska Małgorzata                                KDS Jaworr                POLSKA               3/  16
 235         4 Szumna Aleksandra                                  KDS Jaworr                POLSKA               4/  16
 229         5 Łękawa Zuzanna                                     KDS Jaworr                POLSKA               5/  16
 231         6 Ciesielska Katarzyna                               KDS Jaworr                POLSKA               6/  16
 220       7-8 Więcław Zuzanna                                    FDA Łódź                  POLSKA             7-8/  16
 227       7-8 Guszcza Maja                                       KDS Jaworr                POLSKA             7-8/  16
 226      9-11 Gąsiorowska Aleksandra                             R&D SPIN Rumia            POLSKA            9-11/  16
 233      9-11 Dudkowska Maria                                    KDS Jaworr                POLSKA            9-11/  16
 236      9-11 Toboła Weronika                                    FDA Łódź                  POLSKA            9-11/  16
 234        12 Krasnodębska Weronika                              R&D SPIN Rumia            POLSKA              12/  16
 223     13-16 Machnicka Natalia                                  FDA Łódź                  POLSKA           13-16/  16
 228     13-16 Ogrodniczak Aleksandra                             KDS Jaworr                POLSKA           13-16/  16
 230     13-16 Wysmułek Milena                                    FDA Łódź                  POLSKA           13-16/  16
 232     13-16 Franczyk Aleksandra                                CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA           13-16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 220 XXXX   4     4      6-11
 221 XXXXX  5     5       1-5
 222  XXXX  4     4      6-11
 223 X   X  2     2          
 224 X X X  3     3        12
 226 XXXXX  5     5       1-5
 227 XXXXX  5     5       1-5
 228   XX   2     2          
 229 XX XX  4     4      6-11
 230 X  X   2     2          
 231 XXX X  4     4      6-11
 232  X  X  2     2          
 233 XXXX   4     4      6-11
 234  XXXX  4     4      6-11
 235 XXXXX  5     5       1-5
 236 XXXXX  5     5       1-5
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 220 XX     2     2          
 221 XXXXX  5     5         1
 222 XX XX  4     4       2-4
 224   XXX  3     3       5-6
 226     X  1     1          
 227  XX    2     2          
 229 XX XX  4     4       2-4
 231 XXXX   4     4       2-4
 233   X    1     1          
 234        0     0          
 235 X XX   3     3       5-6
 236     X  1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 221 11221 1,0    1.0    1
 222 32312 2,0    2.0    2
 224 53443 3,0    3.0    3
 229 24664 5,0    5.0    5
 231 66555 6,0    6.0    6
 235 45136 4,0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 240         1 Pyznar Adrianna                                    KDS Jaworr                POLSKA               1/   7
 239         2 Górecki Mateusz                                    FDA Łódź                  POLSKA               2/   7
 247         3 Polak Martyna                                      FDA Łódź                  POLSKA               3/   7
 244         4 Nadolska Maja                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/   7
 241         5 Barylak Patryja                                    CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               5/   7
 243         6 Chudzik Katarzyna                                  KDS Jaworr                POLSKA               6/   7
 246         7 Amelia Gidelska                                    CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 239 21731 2,0    2.0    2
 240 15117 1,0    1.0    1
 241 53526 5,0    5.0    5
 243 66455 6,0    6.0    6
 244 44643 4,0    4.0    4
 246 77264 7,0    7.0    7
 247 32372 3,0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 337         1 Czubocha Gabriela                                  ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               1/   4
 338         2 Żołyńska Maja                                      CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               2/   4
 339         3 Biniek Emma                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               3/   4
 340         4 Pawlak Maja                                        ST Szybiak Dance Kowary   POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 337 21112 1,0    1.0    1
 338 12221 2,0    2.0    2
 339 33334 3,0    3.0    3
 340 44443 4,0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 9.-, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew                  Zawada               
A       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Błoszyk                   Bogusława                 Środa Wlkp.          
C       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 9.-, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 182         1 Parafinuik Lena                                    Dance Mania               POLSKA               1/  12
 177         2 Nowak Pola                                         JAST Piotrków Tryb        POLSKA               2/  12
 183         3 Kęska Aleksandra                                   DM KIDS 1 Lublin          POLSKA               3/  12
 180         4 Walus Oliwia                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/  12
 178         5 Orłowska Maja                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/  12
 184       6-7 Wrona Martyna                                      Dance Mania               POLSKA             6-7/  12
 185       6-7 Szymański Jakub                                    Dance Mania               POLSKA             6-7/  12
 175      8-10 Lis Amelia                                         Dance Mania               POLSKA            8-10/  12
 179      8-10 Romanowska Amelia                                  Dance Mania               POLSKA            8-10/  12
 181      8-10 Żołyńska Maja                                      CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA            8-10/  12
 176     11-12 Żurawski Adam                                      Dance Mania               POLSKA           11-12/  12
 186     11-12 Kobus Zuzanna                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA           11-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 9.-, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 175     X  1     1          
 176        0     0          
 177 XXXXX  5     5       1-3
 178 XXXX   4     4       4-5
 179     X  1     1          
 180 XXXX   4     4       4-5
 181   X    1     1          
 182 XXXXX  5     5       1-3
 183 XXXXX  5     5       1-3
 184 X  X   2     2          
 185  X  X  2     2          
 186        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 9.-, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 177 42225 2,0    2.0    2
 178 25554 5,0    5.0    5
 180 53433 4,0    4.0    4
 182 14111 1,0    1.0    1
 183 31342 3,0    3.0    3
--------------------------
Na początek