I Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego 
o Puchar Starosty Powiatu Średzkiego Krzysztofa Szałankiewicza
Środa Śląska , 06.04.2019
-------------------------------------
Na początek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
9.-, Solo E, Jazz
10.-11, Solo E, Jazz
12.-13, Solo E, Jazz
14.-15, Solo E, Jazz
16.+, Solo E, Jazz
11.-, Solo D, Jazz
12.-15, Solo D, Jazz
16.+, Solo D, Jazz
11.-, Solo C, Jazz
12.-13, Solo C, Jazz
14.-15, Solo C, Jazz
16.+, Solo C, Jazz
12.-15, Solo B, Jazz
16.+, Solo B, Jazz
14.-15, Solo A, Jazz
16.+, Solo A, Jazz
7.-, Solo open dz., Jazz
11.-, Solo open dz., Jazz
11.-, Solo E, Akro-Gym. Dance
12.-15, Solo E, Akro-Gym. Dance
8-9, Solo E, Modern
10.-11, Solo E, Modern
12.-13, Solo E, Modern
14.-15, Solo E, Modern
16.+, Solo E, Modern
11.-, Solo D, Modern
12.-15, Solo D, Modern
16.+, Solo D, Modern
12.-13, Solo C, Modern
14.-15, Solo C, Modern
16.+, Solo C, Modern
12.-15, Solo B, Modern
16.+, Solo B, Modern
16.+, Solo A, Modern
11.-, Solo open dz., Modern
11.-, Solo E, Disco Dance
12.-15, Solo E, Disco Dance
10.-11, Solo D, Disco Dance
12.-15, Solo D, Disco Dance
16.+, Solo D, Disco Dance
12.-15, Solo C, Disco Dance
16.+, Solo A, Disco Dance
10.-11, Solo E, Salsa Shines
12.-15, Solo E, Salsa Shines
16.+, Solo E, Salsa Shines
10.-11, Solo D, Salsa Shines
12.-13, Solo D, Salsa Shines
16.+, Solo D, Salsa Shines
12.-15, Solo C, Salsa Shines
11.-, Duety open, Modern
11.-, Solo C, Modern
16.+, Duety D+E, Modern
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 Adena Opole                
   2 Dance Busters Studio Łódź      
   3 Discofox Dance School Poznań     
   4 FLEX MDK Wrocław Krzyki     
   5 Hałas Dance Tarnów Opolski        
   6 JAST Oleśnica               
   7 JAST Piotrków Trybunalski   
   8 JAST Pleszew                
   9 JAST Twardogóra             
  10 JAST Wrocław                
  11 JOY DANCE Szczecin          
  12 R&D Studio Tańca SPIN Rumia      
  13 reAKTYWACJA Łódź          
  14 Szkoła Tańca Dance Kielce         
  15 SZYK TWIST SP7 Szczecin   
--------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 9.-, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 9.-, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Wojtasik Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin                             1/  12
  92         2 Zamiara Gabriela                                   JAST Pleszew                                   2/  12
  97         3 Drążkowska Zuzanna                                 Dance Busters Studio                           3/  12
 100         4 Jezierska Pola                                     Dance Busters Studio                           4/  12
  96         5 Artamonova Kseniia                                 JAST Wrocław                                   5/  12
  99         6 Wawrzycka Julia                                    Szkoła Tańca Dance                             6/  12
  90       7-9 Bartocha Zofia                                     Szkoła Tańca Dance                           7-9/  12
  94       7-9 Bronarska Maja                                     Szkoła Tańca Dance                           7-9/  12
  98       7-9 Czajkowska Lena                                    R&D Studio Tańca SPIN                        7-9/  12
  89     10-11 Grzenkowska Karolina                               R&D Studio Tańca SPIN                      10-11/  12
  91     10-11 Weserling Martyna                                  R&D Studio Tańca SPIN                      10-11/  12
  95        12 Dopke - Waliszewska Marta                          R&D Studio Tańca SPIN                         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 9.-, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
  89     X  1     1          
  90  XX    2     2          
  91  X     1     1          
  92  XXXX  4     4       3-4
  93 XXXXX  5     5       1-2
  94 X X    2     2          
  95        0     0          
  96 XX XX  4     4       3-4
  97 XXXXX  5     5       1-2
  98    XX  2     2          
  99 X X    2 X   3       5-6
 100 X  X   2 X   3       5-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału, Dogrywka
Kategoria wiekowa: 9.-, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
  90 43124        3         3
  94 14441        4         4
  98 55533        5         5
  99 31252      1.5       1-2
 100 22315      1.5       1-2
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 9.-, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  92 21232 2.0    2.0    2
  93 12141 1.0    1.0    1
  96 56554 5.0    5.0    5
  97 33313 3.0    3.0    3
  99 65466 6.0    6.0    6
 100 44625 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Wirowska Oliwia                                    JAST Pleszew                                   1/  15
 113         2 Opel Nikola                                        Szkoła Tańca Dance                             2/  15
 109         3 Herman Nadia                                       Szkoła Tańca Dance                             3/  15
 108         4 Fic Wiktoria                                       Dance Busters Studio                           4/  15
 119         5 Żylla Julia                                        R&D Studio Tańca SPIN                          5/  15
 105         6 Dobrowolska Karolina                               JAST Piotrków Trybunalski                      6/  15
 104       7-9 Jaroszewicz Martyna                                R&D Studio Tańca SPIN                        7-9/  15
 106       7-9 Rompca Maria                                       R&D Studio Tańca SPIN                        7-9/  15
 115       7-9 Pawłocka Maja                                      R&D Studio Tańca SPIN                        7-9/  15
 107     10-12 Kaczmarek Emilia                                   JAST Pleszew                               10-12/  15
 116     10-12 Słodkiewicz Emilia                                 Szkoła Tańca Dance                         10-12/  15
 117     10-12 Wojtczak Zuzanna                                   JAST Pleszew                               10-12/  15
 112     13-14 Stasik Emilia                                      R&D Studio Tańca SPIN                      13-14/  15
 118     13-14 Ludwicka Gabriela                                  Szkoła Tańca Dance                         13-14/  15
 110        15 Adamczyk Weronika                                  R&D Studio Tańca SPIN                         15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 104 XXXXX  5     5       1-7
 105 XXXX   4     4      8-12
 106 XXXXX  5     5       1-7
 107 XX XX  4     4      8-12
 108  XXXX  4     4      8-12
 109 X XXX  4     4      8-12
 110     X  1     1          
 111 XXXXX  5     5       1-7
 112 XX     2     2          
 113 XXXXX  5     5       1-7
 115 XXXXX  5     5       1-7
 116 XXXXX  5     5       1-7
 117 X XXX  4     4      8-12
 118  XX    2     2          
 119 XXXXX  5     5       1-7
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 104  X  X  2     2          
 105 XXX    3     3       4-6
 106   XX   2     2          
 107     X  1     1          
 108 XX XX  4     4       1-3
 109 XXX X  4     4       1-3
 111 X XXX  4     4       1-3
 113  XXX   3     3       4-6
 115 X  X   2     2          
 116   X    1     1          
 117    X   1     1          
 119 XX  X  3     3       4-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 105 64466 6.0    6.0    6
 108 32514 4.0    4.0    4
 109 16143 3.0    3.0    3
 111 23321 1.0    1.0    1
 113 51232 2.0    2.0    2
 119 45655 5.0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124         1 Popielarczyk Maja                                  JAST Wrocław                                   1/   9
 123         2 Prędotka Patrycja                                  Szkoła Tańca Dance                             2/   9
 130         3 Kurek Justyna                                      JAST Wrocław                                   3/   9
 128         4 Włodarska Aleksandra                               Szkoła Tańca Dance                             4/   9
 131         5 Kluska Maja                                        Szkoła Tańca Dance                             5/   9
 127         6 Kozieł Amelia                                      Szkoła Tańca Dance                             6/   9
 126         7 Zdziaszek Julia                                    R&D Studio Tańca SPIN                          7/   9
 125       8-9 Jażdżewska Karolina                                R&D Studio Tańca SPIN                        8-9/   9
 129       8-9 Płocka Julia                                       R&D Studio Tańca SPIN                        8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 123 XXXXX  5     5       1-3
 124 XXXXX  5     5       1-3
 125        0     0          
 126  XX X  3     3         7
 127 XXXX   4     4       4-6
 128 XXXXX  5     5       1-3
 129        0     0          
 130 XX XX  4     4       4-6
 131 X XXX  4     4       4-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 123 12173 2.0    2.0    2
 124 21211 1.0    1.0    1
 126 63567 7.0    7.0    7
 127 56656 6.0    6.0    6
 128 75334 4.0    4.0    4
 130 34722 3.0    3.0    3
 131 47445 5.0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Mosiak Kaja                                        JAST Oleśnica                                  1/   9
 141         2 Mucha Lea                                          JOY DANCE Szczecin                             2/   9
 138         3 Sadowska Wiktoria                                  JAST Twardogóra                                3/   9
 142         4 Komandzik Małgorzata                               Hałas Dance Juniorzy                           4/   9
 135         5 Pluta Maja                                         JAST Twardogóra                                5/   9
 140         6 Woszczyk Nadia                                     JAST Piotrków Trybunalski                      6/   9
 139         7 Bilska Oliwia                                      JAST Twardogóra                                7/   9
 143         8 Noga Amelia                                        JAST Twardogóra                                8/   9
 137         9 Rolbiecka Zuzanna                                  R&D Studio Tańca SPIN                          9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 135   XXX  3     3       6-7
 136 XXXXX  5     5       1-3
 137        0     0          
 138 XXXXX  5     5       1-3
 139  X XX  3     3       6-7
 140 XXX X  4     4       4-5
 141 XXXXX  5     5       1-3
 142 XXXX   4     4       4-5
 143 X      1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 135 77353 5.0    5.0    5
 136 21211 1.0    1.0    1
 138 32444 3.0    3.0    3
 139 56777 7.0    7.0    7
 140 45566 6.0    6.0    6
 141 13132 2.0    2.0    2
 142 64625 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Walczak Justyna                                    JAST Wrocław                                   1/   3
 147         2 Filip Nina                                         R&D Studio Tańca SPIN                          2/   3
 149         3 Kuźmicka Justyna                                   R&D Studio Tańca SPIN                          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 147 22232 2.0    2.0    2
 148 11111 1.0    1.0    1
 149 33323 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 156         1 Piątek Samanta                                     R&D Studio Tańca SPIN                          1/  17
 160         2 Prus Aniela                                        JAST Oleśnica                                  2/  17
 163         3 Rytkowska Weronika                                 JAST Oleśnica                                  3/  17
 162         4 Trzcińska Wiktoria                                 JAST Piotrków Trybunalski                      4/  17
 159         5 Skowron Oliwia                                     Dance Busters Studio                           5/  17
 167         6 Bielawska Zuzanna                                  JAST Oleśnica                                  6/  17
 153       7-8 Sokołowska Nadia                                   R&D Studio Tańca SPIN                        7-8/  17
 154       7-8 Mosiak Magdalena                                   JAST Oleśnica                                7-8/  17
 155      9-11 Piecyk Wiktoria                                    Szkoła Tańca Dance                          9-11/  17
 157      9-11 Chabińska Małgorzata                               Szkoła Tańca Dance                          9-11/  17
 168      9-11 Cempura Nina                                       JAST Wrocław                                9-11/  17
 161     12-13 Cieślicka Zofia                                    Szkoła Tańca Dance                         12-13/  17
 169     12-13 Witoń Emilia                                       Szkoła Tańca Dance                         12-13/  17
 164     14-16 Sikora Zuzanna                                     Szkoła Tańca Dance                         14-16/  17
 165     14-16 Gąsiorowska Oliwia                                 R&D Studio Tańca SPIN                      14-16/  17
 166     14-16 Sycz Sara                                          R&D Studio Tańca SPIN                      14-16/  17
 158        17 Urban Liwia                                        JAST Pleszew                                  17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 153 X  XX  3     3      9-13
 154 XXXXX  5     5       1-6
 155 XXX    3     3      9-13
 156 XXXXX  5     5       1-6
 157  XXX   3     3      9-13
 158     X  1     1          
 159 XXXXX  5     5       1-6
 160 XXXXX  5     5       1-6
 161  XXXX  4     4       7-8
 162 XXXXX  5     5       1-6
 163 XXXXX  5     5       1-6
 164    XX  2     2          
 165 X  X   2     2          
 166 X X    2     2          
 167 XX  X  3     3      9-13
 168 XXX X  4     4       7-8
 169  XXX   3     3      9-13
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 153 X  X   2     2          
 154  X  X  2     2          
 155  X     1     1          
 156 XXX X  4     4       2-4
 157   X    1     1          
 159 X XXX  4     4       2-4
 160 XXXXX  5     5         1
 161        0     0          
 162 XX X   3     3       5-6
 163   XXX  3     3       5-6
 167 X XXX  4     4       2-4
 168  X     1     1          
 169        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 156 12561 1.0    1.0    1
 159 44116 5.0    5.0    5
 160 23244 2.0    2.0    2
 162 31635 4.0    4.0    4
 163 55322 3.0    3.0    3
 167 66453 6.0    6.0    6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 187         1 Burzańska Hanna                                    JAST Wrocław                                   1/  22
 174         2 Redlich Dominika                                   JAST Piotrków Trybunalski                      2/  22
 185         3 Łach Natalia                                       Hałas Dance Juniorzy                           3/  22
 186         4 Wojtasik Maja                                      JOY DANCE Szczecin                             4/  22
 190         5 Urbanik Aleksandra                                 JAST Wrocław                                   5/  22
 194         6 Włóka Hanna                                        JAST Piotrków Trybunalski                      6/  22
 180       7-9 Kasprzycka Natasza                                 Szkoła Tańca Dance                           7-9/  22
 184       7-9 Nawrot Wiktoria                                    Szkoła Tańca Dance                           7-9/  22
 193       7-9 Kwiecień Karolina                                  Szkoła Tańca Dance                           7-9/  22
 176     10-11 Janicka Milena                                     JAST Pleszew                               10-11/  22
 182     10-11 Dzięgielewska Kinga                                Szkoła Tańca Dance                         10-11/  22
 177     12-17 Strzępek Oliwia                                    Szkoła Tańca Dance                         12-17/  22
 181     12-17 Dudowska Julia                                     JAST Piotrków Trybunalski                  12-17/  22
 183     12-17 Drążkowska Maja                                    Dance Busters Studio                       12-17/  22
 188     12-17 Domagała Paulina                                   Szkoła Tańca Dance                         12-17/  22
 189     12-17 Kaźmierczak Anastazja                              R&D Studio Tańca SPIN                      12-17/  22
 192     12-17 Jezierska Maja                                     Dance Busters Studio                       12-17/  22
 173     18-21 Koralewska Nadia                                   Szkoła Tańca Dance                         18-21/  22
 175     18-21 Siarek Wiktoria                                    Szkoła Tańca Dance                         18-21/  22
 179     18-21 Kowalska Kinga                                     JAST Pleszew                               18-21/  22
 191     18-21 Kuliberda Klaudia                                  JAST Piotrków Trybunalski                  18-21/  22
 178        22 Kunikowska Matylda                                 R&D Studio Tańca SPIN                         22/  22
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 173 X      1     1          
 174 XXX X  4     4       5-7
 175  X     1     1          
 176 X  XX  3     3      8-11
 177  XX    2     2          
 178        0     0          
 179     X  1     1          
 180 X XXX  4     4       5-7
 181 XX     2     2          
 182  XXX   3     3      8-11
 183 X  X   2     2          
 184 XXXXX  5     5       1-4
 185 XXXXX  5     5       1-4
 186 XXXXX  5     5       1-4
 187 XXXXX  5     5       1-4
 188  XX    2     2          
 189 X  X   2     2          
 190  XXXX  4     4       5-7
 191     X  1     1          
 192    XX  2     2          
 193 XXX    3     3      8-11
 194   XXX  3     3      8-11
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 174 XXXXX  5     5         1
 176    X   1     1          
 180 X X    2     2          
 182   X    1     1          
 184 X X    2     2          
 185  X XX  3     3       4-6
 186 XXX X  4     4       2-3
 187 XX XX  4     4       2-3
 190  X XX  3     3       4-6
 193 XX     2     2          
 194   XXX  3     3       4-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 174 33323 2.0    2.0    2
 185 25442 3.0    3.0    3
 186 42265 4.0    4.0    4
 187 11111 1.0    1.0    1
 190 54654 5.0    5.0    5
 194 66536 6.0    6.0    6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 201         1 Habdas Wiktoria                                    Hałas Dance                                    1/   7
 203         2 Mielczarek Wiktoria                                Hałas Dance                                    2/   7
 200         3 Oczeretko Julia                                    R&D Studio Tańca SPIN                          3/   7
 199         4 Kuśtowska Gabriela                                 Szkoła Tańca Dance                             4/   7
 202         5 Pieper Kamila                                      R&D Studio Tańca SPIN                          5/   7
 198         6 Kopczyńska Dominika                                R&D Studio Tańca SPIN                          6/   7
 204         7 Sigorska Julia                                     R&D Studio Tańca SPIN                          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 198 66457 6.0    6.0    6
 199 52546 4.0    4.0    4
 200 74323 3.0    3.0    3
 201 31112 1.0    1.0    1
 202 25665 5.0    5.0    5
 203 13231 2.0    2.0    2
 204 47774 7.0    7.0    7
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 208         1 Polkowska Kamila                                   R&D Studio Tańca SPIN                          1/   2
 209         2 Ksel Amelia                                        Szkoła Tańca Dance                             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 208 11211 1.0    1.0    1
 209 22122 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 215         1 Wójtowicz Amelia                                   JAST Wrocław                                   1/  14
 226         2 Klimczak Hanna                                     Dance Busters Studio                           2/  14
 217         3 Prus Ignacy                                        JAST Oleśnica                                  3/  14
 220         4 Sokal Maja                                         SZYK TWIST SP7 Szczecin                        4/  14
 224         5 Mikucka Maja                                       R&D Studio Tańca SPIN                          5/  14
 213         6 Kopacz Patrycja                                    Szkoła Tańca Dance                             6/  14
 219       7-8 Fedorowicz Agata                                   R&D Studio Tańca SPIN                        7-8/  14
 223       7-8 Ksel Nikola                                        Szkoła Tańca Dance                           7-8/  14
 216      9-12 Duc Paulina                                        R&D Studio Tańca SPIN                       9-12/  14
 221      9-12 Nowacka Natalia                                    JAST Wrocław                                9-12/  14
 222      9-12 Domarus Nadia                                      R&D Studio Tańca SPIN                       9-12/  14
 225      9-12 Klimkiewicz Weronika                               Szkoła Tańca Dance                          9-12/  14
 214     13-14 Kaczmarek Amelia                                   R&D Studio Tańca SPIN                      13-14/  14
 218     13-14 Lis Marcelina                                      Szkoła Tańca Dance                         13-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 213 X X    2 X   3       5-6
 214        0     0          
 215 XXXXX  5     5       1-2
 216    X   1     1          
 217 XXXXX  5     5       1-2
 218        0     0          
 219 X  X   2     2          
 220 X XXX  4     4       3-4
 221     X  1     1          
 222  X     1     1          
 223  XX    2     2          
 224   X X  2 X   3       5-6
 225  X     1     1          
 226 XX XX  4     4       3-4
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału, Dogrywka
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 213 23132        1         1
 219 32413        3         3
 223 41341        4         4
 224 14224        2         2
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 213 63366 6.0    6.0    6
 215 32121 1.0    1.0    1
 217 16232 3.0    3.0    3
 220 44543 4.0    4.0    4
 224 55655 5.0    5.0    5
 226 21414 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 233         1 Wójt Weronika                                      Dance Busters Studio                           1/   9
 230         2 Żukowska Maja                                      JAST Oleśnica                                  2/   9
 235         3 Włochowicz Julia                                   Hałas Dance Juniorzy                           3/   9
 229         4 Kołczyk Kinga                                      Szkoła Tańca Dance                             4/   9
 231         5 Mróz Paulina                                       R&D Studio Tańca SPIN                          5/   9
 234         6 Herman Rozalia                                     Szkoła Tańca Dance                             6/   9
 237         7 Pułka Magdalena                                    Szkoła Tańca Dance                             7/   9
 232       8-9 Gabara Amelia                                      Dance Busters Studio                         8-9/   9
 236       8-9 Pienczk Dominika                                   R&D Studio Tańca SPIN                        8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 229 XXXXX  5     5       1-3
 230 XXXXX  5     5       1-3
 231 XX XX  4     4       4-5
 232    X   1     1          
 233 XXXXX  5     5       1-3
 234  XX X  3     3         6
 235 X XXX  4     4       4-5
 236 X      1     1          
 237  XX    2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 229 26244 4.0    4.0    4
 230 15321 2.0    2.0    2
 231 33656 5.0    5.0    5
 233 41112 1.0    1.0    1
 234 64465 6.0    6.0    6
 235 52533 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 241         1 Dzięgielewska Karolina                             Szkoła Tańca Dance                             1/   2
 242         2 Wozniczko Julita                                   Szkoła Tańca Dance                             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 241 12121 1.0    1.0    1
 242 21212 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 251         1 Fidos Łukasz                                       Dance Busters Studio                           1/   6
 247         2 Amałowicz Maja                                     JAST Wrocław                                   2/   6
 248         3 Szczepaniak Weronika                               Dance Busters Studio                           3/   6
 246         4 Kosiara Oliwia                                     Dance Busters Studio                           4/   6
 250         5 Kobiałka Wiktoria                                  JAST Oleśnica                                  5/   6
 249         6 Rozdolska Julia                                    JAST Wrocław                                   6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 246 42326 4.0    4.0    4
 247 31451 2.0    2.0    2
 248 16235 3.0    3.0    3
 249 65643 6.0    6.0    6
 250 53562 5.0    5.0    5
 251 24114 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 255         1 Wróblewska Matylda                                 Dance Busters Studio                           1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 255 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 260         1 Gulić Sonja                                        Dance Busters Studio                           1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 260 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 264         1 Kowalska Klaudia                                   FLEX MDK Wrocław Krzyki                        1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 264 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 268         1 Artamonova Kseniia                                 JAST Wrocław                                   1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 268 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 274         1 Łukomska Martyna                                   JAST Wrocław                                   1/   8
 276         2 Trzcińska Wiktoria                                 JAST Piotrków Trybunalski                      2/   8
 278         3 Szargawińska Lena                                  JAST Wrocław                                   3/   8
 279         4 Manasterska Lena                                   Adena Opole                                    4/   8
 277         5 Ksel Amelia                                        Szkoła Tańca Dance                             5/   8
 272         6 Makiolczyk Wiktoria                                Adena Opole                                    6/   8
 275         7 Piątek Samanta                                     R&D Studio Tańca SPIN                          7/   8
 273         8 Wojtasik Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin                             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 272 67655 6.0    6.0    6
 273 76787 8.0    8.0    8
 274 22412 1.0    1.0    1
 275 48864 7.0    7.0    7
 276 11326 2.0    2.0    2
 277 55178 5.0    5.0    5
 278 33231 3.0    3.0    3
 279 84543 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: Akro-Gym. Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: Akro-Gym. Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 339         1 Zamiara Gabriela                                   JAST Pleszew                                   1/   2
 338         2 Łysek Agata                                        JAST Wrocław                                   2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: Akro-Gym. Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 338 22222 2.0    2.0    2
 339 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Akro-Gym. Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Akro-Gym. Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 345         1 Kurek Justyna                                      JAST Wrocław                                   1/   3
 344         2 Baranowska Paulina                                 reAKTYWACJA Modern                             2/   3
 343         3 Kowalska Kinga                                     JAST Pleszew                                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Akro-Gym. Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 343 33333 3.0    3.0    3
 344 22121 2.0    2.0    2
 345 11212 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 397         1 Drążkowska Zuzanna                                 Dance Busters Studio                           1/  10
 400         2 Weserling Martyna                                  R&D Studio Tańca SPIN                          2/  10
 402         3 Wojtasik Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin                             3/  10
 398         4 Kaźmierczak Kornelia                               R&D Studio Tańca SPIN                          4/  10
 401         5 Bronarska Maja                                     Szkoła Tańca Dance                             5/  10
 404         6 Wawrzycka Julia                                    Szkoła Tańca Dance                             6/  10
 405         7 Grzenkowska Karolina                               R&D Studio Tańca SPIN                          7/  10
 399         8 Grzelak Hanna                                      Dance Busters Studio                           8/  10
 396      9-10 Dopke - Waliszewska Marta                          R&D Studio Tańca SPIN                       9-10/  10
 403      9-10 Czajkowska Lena                                    R&D Studio Tańca SPIN                       9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 396        0     0          
 397 XXXXX  5     5       1-2
 398   XXX  3     3       5-8
 399 XX X   3     3       5-8
 400  XX X  3     3       5-8
 401 XXX X  4     4       3-4
 402 XXXXX  5     5       1-2
 403        0     0          
 404 XX X   3     3       5-8
 405 X XXX  4     4       3-4
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 397 31316 1.0    1.0    1
 398 52624 4.0    4.0    4
 399 67848 8.0    8.0    8
 400 23732 2.0    2.0    2
 401 16165 5.0    5.0    5
 402 45251 3.0    3.0    3
 404 74487 6.0    6.0    6
 405 88573 7.0    7.0    7
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 417         1 Meysner Maja                                       FLEX MDK Wrocław Krzyki                        1/  18
 421         2 Bielawska Zuzanna                                  JAST Oleśnica                                  2/  18
 410         3 Skowron Oliwia                                     Dance Busters Studio                           3/  18
 422         4 Piecyk Wiktoria                                    Szkoła Tańca Dance                             4/  18
 411         5 Pawłocka Maja                                      R&D Studio Tańca SPIN                          5/  18
 416         6 Herman Nadia                                       Szkoła Tańca Dance                             6/  18
 409         7 Jaroszewicz Martyna                                R&D Studio Tańca SPIN                          7/  18
 425         8 Rompca Maria                                       R&D Studio Tańca SPIN                          8/  18
 412         9 Wojciechowska Maria                                JAST Piotrków Trybunalski                      9/  18
 414     10-13 Opel Nikola                                        Szkoła Tańca Dance                         10-13/  18
 415     10-13 Stasik Emilia                                      R&D Studio Tańca SPIN                      10-13/  18
 419     10-13 Trawińska Anna                                     R&D Studio Tańca SPIN                      10-13/  18
 424     10-13 Słodkiewicz Emilia                                 Szkoła Tańca Dance                         10-13/  18
 418     14-15 Witoń Emilia                                       Szkoła Tańca Dance                         14-15/  18
 420     14-15 Raczyńska Agata                                    JAST Piotrków Trybunalski                  14-15/  18
 413     16-18 Pionk Sandra                                       R&D Studio Tańca SPIN                      16-18/  18
 423     16-18 Adamczyk Weronika                                  R&D Studio Tańca SPIN                      16-18/  18
 426     16-18 Łapińska Lena                                      JAST Piotrków Trybunalski                  16-18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 409   XXX  3     3     10-13
 410 XXXX   4     4       6-9
 411 XXXX   4     4       6-9
 412 X XXX  4     4       6-9
 413    X   1     1          
 414 XX  X  3     3     10-13
 415 X XXX  4     4       6-9
 416 XXXXX  5     5       1-5
 417 XXXXX  5     5       1-5
 418  X X   2     2          
 419 XX  X  3     3     10-13
 420   X X  2     2          
 421 XXXXX  5     5       1-5
 422 XXXXX  5     5       1-5
 423  X     1     1          
 424  XX X  3     3     10-13
 425 XXXXX  5     5       1-5
 426 X      1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 409  X XX  3     3       5-7
 410 XXXX   4     4       3-4
 411 X  XX  3     3       5-7
 412    X   1     1          
 414        0     0          
 415        0     0          
 416 XXX X  4     4       3-4
 417 XXXXX  5     5       1-2
 419        0     0          
 421 X X X  3     3       5-7
 422 XXXXX  5     5       1-2
 424        0     0          
 425  XX    2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 409 65663 7.0    7.0    7
 410 73217 3.0    3.0    3
 411 46724 5.0    5.0    5
 416 54375 6.0    6.0    6
 417 11431 1.0    1.0    1
 421 27152 2.0    2.0    2
 422 32546 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 435         1 Wojtasik Maja                                      JOY DANCE Szczecin                             1/  21
 432         2 Urbanik Aleksandra                                 JAST Wrocław                                   2/  21
 436         3 Domagała Paulina                                   Szkoła Tańca Dance                             3/  21
 446         4 Popielarczyk Maja                                  JAST Wrocław                                   4/  21
 431         5 Kuliberda Klaudia                                  JAST Piotrków Trybunalski                      5/  21
 439         6 Rogalska Anna                                      JAST Piotrków Trybunalski                      6/  21
 442         7 Kwiecień Karolina                                  Szkoła Tańca Dance                             7/  21
 429       8-9 Zbirosz Agata                                      Dance Busters Studio                         8-9/  21
 443       8-9 Spendowska Iga                                     JAST Wrocław                                 8-9/  21
 438        10 Kozieł Amelia                                      Szkoła Tańca Dance                            10/  21
 440     11-12 Włodarska Aleksandra                               Szkoła Tańca Dance                         11-12/  21
 444     11-12 Chojnacka Marcelina                                reAKTYWACJA Modern                         11-12/  21
 430     13-14 Kluska Maja                                        Szkoła Tańca Dance                         13-14/  21
 437     13-14 Jażdżewska Karolina                                R&D Studio Tańca SPIN                      13-14/  21
 434     15-19 Zdziaszek Julia                                    R&D Studio Tańca SPIN                      15-19/  21
 445     15-19 Siarek Wiktoria                                    Szkoła Tańca Dance                         15-19/  21
 447     15-19 Komarzeniec Laura                                  FLEX MDK Wrocław Krzyki                    15-19/  21
 448     15-19 Ozimińska Oliwia                                   Discofox Dance School                      15-19/  21
 449     15-19 Płocka Julia                                       R&D Studio Tańca SPIN                      15-19/  21
 433     20-21 Niemczyk Łucja                                     Szkoła Tańca Dance                         20-21/  21
 441     20-21 Orszulak Wiktoria                                  R&D Studio Tańca SPIN                      20-21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 429 XXXXX  5     5       1-7
 430  XX    2     2          
 431   XXX  3     3      9-12
 432 XXXXX  5     5       1-7
 433        0     0          
 434 X      1     1          
 435 XXXXX  5     5       1-7
 436 XXXXX  5     5       1-7
 437 X  X   2     2          
 438 XX X   3     3      9-12
 439  XXXX  4     4         8
 440  X XX  3     3      9-12
 441        0     0          
 442 XXXXX  5     5       1-7
 443 X X X  3     3      9-12
 444 XXXXX  5     5       1-7
 445  X     1     1          
 446 XXXXX  5     5       1-7
 447 X      1     1          
 448     X  1     1          
 449   X    1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 429    XX  2     2          
 431 X X X  3     3       5-7
 432  X XX  3     3       5-7
 435  XXXX  4     4       1-4
 436 XXXX   4     4       1-4
 438 X      1     1          
 439  XXXX  4     4       1-4
 440        0     0          
 442 XXX    3     3       5-7
 443 X X    2     2          
 444        0     0          
 446 XX XX  4     4       1-4
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 431 34645 5.0    5.0    5
 432 76133 2.0    2.0    2
 435 52321 1.0    1.0    1
 436 11467 3.0    3.0    3
 439 63554 6.0    6.0    6
 442 27276 7.0    7.0    7
 446 45712 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 455         1 Mosiak Kaja                                        JAST Oleśnica                                  1/   9
 456         2 Woszczyk Nadia                                     JAST Piotrków Trybunalski                      2/   9
 458         3 Pułka Magdalena                                    Szkoła Tańca Dance                             3/   9
 461         4 Baranowska Paulina                                 reAKTYWACJA Modern                             4/   9
 453         5 Dzięgielewska Kinga                                Szkoła Tańca Dance                             5/   9
 459         6 Morzyk Dominika                                    Hałas Dance Juniorzy                           6/   9
 460         7 Maćkowska Aleksandra                               R&D Studio Tańca SPIN                          7/   9
 454       8-9 Wojciechowska Nikola                               reAKTYWACJA Modern                           8-9/   9
 457       8-9 Golba Martyna                                      R&D Studio Tańca SPIN                        8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 453 XXXXX  5     5       1-4
 454        0     0          
 455 XXXXX  5     5       1-4
 456 X XXX  4     4       5-6
 457        0     0          
 458 XXXXX  5     5       1-4
 459 XXXXX  5     5       1-4
 460 XX     2     2          
 461  XXXX  4     4       5-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 453 42456 5.0    5.0    5
 455 14321 1.0    1.0    1
 456 26142 2.0    2.0    2
 458 35215 3.0    3.0    3
 459 53564 6.0    6.0    6
 461 61633 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 472         1 Walczak Justyna                                    JAST Wrocław                                   1/  10
 473         2 Kuśtowska Gabriela                                 Szkoła Tańca Dance                             2/  10
 470         3 Kuźmicka Justyna                                   R&D Studio Tańca SPIN                          3/  10
 465         4 Filip Nina                                         R&D Studio Tańca SPIN                          4/  10
 468         5 Ewertowska Karolina                                R&D Studio Tańca SPIN                          5/  10
 469       6-8 Nowakowska Anna                                    Discofox Dance School                        6-8/  10
 474       6-8 Szmechtyk Julia                                    reAKTYWACJA Modern                           6-8/  10
 475       6-8 Jakubowska Dominika                                Discofox Dance School                        6-8/  10
 466      9-10 Błażejewska Monika                                 Discofox Dance School                       9-10/  10
 471      9-10 Chmielewska Karina                                 Discofox Dance School                       9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 465 XXXXX  5     5       1-4
 466        0     0          
 468  XXXX  4     4         5
 469 X   X  2     2          
 470 XXXXX  5     5       1-4
 471        0     0          
 472 XXXXX  5     5       1-4
 473 XXXXX  5     5       1-4
 474   XX   2     2          
 475 XX     2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 465 44454 4.0    4.0    4
 468 55545 5.0    5.0    5
 470 33333 3.0    3.0    3
 472 11111 1.0    1.0    1
 473 22222 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 479         1 Piątek Samanta                                     R&D Studio Tańca SPIN                          1/  14
 486         2 Prus Aniela                                        JAST Oleśnica                                  2/  14
 490         3 Sokołowska Nadia                                   R&D Studio Tańca SPIN                          3/  14
 483         4 Rytkowska Weronika                                 JAST Oleśnica                                  4/  14
 480         5 Cieślicka Zofia                                    Szkoła Tańca Dance                             5/  14
 489         6 Mosiak Magdalena                                   JAST Oleśnica                                  6/  14
 484       7-8 Ksel Amelia                                        Szkoła Tańca Dance                           7-8/  14
 485       7-8 Żylla Julia                                        R&D Studio Tańca SPIN                        7-8/  14
 487         9 Sikora Zuzanna                                     Szkoła Tańca Dance                             9/  14
 481     10-14 Chmielewska Antonina                               JAST Piotrków Trybunalski                  10-14/  14
 482     10-14 Lewandowska Wiktoria                               R&D Studio Tańca SPIN                      10-14/  14
 488     10-14 Sycz Sara                                          R&D Studio Tańca SPIN                      10-14/  14
 491     10-14 Chabińska Małgorzata                               Szkoła Tańca Dance                         10-14/  14
 492     10-14 Gąsiorowska Oliwia                                 R&D Studio Tańca SPIN                      10-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 479 XXXXX  5     5       1-2
 480 XX X   3     3         6
 481        0     0          
 482        0     0          
 483  XXXX  4     4       3-5
 484 X X    2     2          
 485 X   X  2     2          
 486 XXXXX  5     5       1-2
 487  X     1     1          
 488        0     0          
 489  XXXX  4     4       3-5
 490 X XXX  4     4       3-5
 491        0     0          
 492        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 479 15111 1.0    1.0    1
 480 41656 5.0    5.0    5
 483 53443 4.0    4.0    4
 486 22224 2.0    2.0    2
 489 64565 6.0    6.0    6
 490 36332 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 502         1 Mucha Lea                                          JOY DANCE Szczecin                             1/  16
 505         2 Herman Rozalia                                     Szkoła Tańca Dance                             2/  16
 500         3 Nawrot Wiktoria                                    Szkoła Tańca Dance                             3/  16
 503         4 Kołczyk Kinga                                      Szkoła Tańca Dance                             4/  16
 507         5 Jezierska Maja                                     Dance Busters Studio                           5/  16
 497         6 Wzorek Alicja                                      Hałas Dance Juniorzy                           6/  16
 499         7 Drążkowska Maja                                    Dance Busters Studio                           7/  16
 504       8-9 Kaźmierczak Anastazja                              R&D Studio Tańca SPIN                        8-9/  16
 509       8-9 Michalec Kacper                                    FLEX MDK Wrocław Krzyki                      8-9/  16
 498     10-11 Klimkiewicz Weronika                               Szkoła Tańca Dance                         10-11/  16
 506     10-11 Karbownik Amelia                                   Szkoła Tańca Dance                         10-11/  16
 496     12-14 Strzępek Oliwia                                    Szkoła Tańca Dance                         12-14/  16
 501     12-14 Prędotka Patrycja                                  Szkoła Tańca Dance                         12-14/  16
 511     12-14 Lis Marcelina                                      Szkoła Tańca Dance                         12-14/  16
 510        15 Ksel Nikola                                        Szkoła Tańca Dance                            15/  16
 508        16 Koralewska Nadia                                   Szkoła Tańca Dance                            16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 496 XX XX  4     4      5-12
 497 XXX X  4     4      5-12
 498 XX XX  4     4      5-12
 499  XXXX  4     4      5-12
 500 XXXXX  5     5       1-4
 501  XXXX  4     4      5-12
 502 X XXX  4     4      5-12
 503 XXXXX  5     5       1-4
 504 X XX   3     3     13-14
 505 XXXXX  5     5       1-4
 506 XXXXX  5     5       1-4
 507  XXXX  4     4      5-12
 508        0     0          
 509 XX XX  4     4      5-12
 510 X X    2     2          
 511 XXX    3     3     13-14
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 496        0     0          
 497 XX  X  3     3       3-7
 498 X      1     1          
 499   XXX  3     3       3-7
 500 XXX    3     3       3-7
 501        0     0          
 502 XXXXX  5     5         1
 503  XX X  3     3       3-7
 504 X  X   2     2          
 505  XXXX  4     4         2
 506    X   1     1          
 507   XXX  3     3       3-7
 509 XX     2     2          
 511        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 497 51764 6.0    6.0    6
 499 66623 7.0    7.0    7
 500 24377 3.0    3.0    3
 502 13131 1.0    1.0    1
 503 35445 4.0    4.0    4
 505 42256 2.0    2.0    2
 507 77512 5.0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 519         1 Mielczarek Wiktoria                                Hałas Dance                                    1/   6
 517         2 Wozniczko Julita                                   Szkoła Tańca Dance                             2/   6
 515         3 Dzięgielewska Karolina                             Szkoła Tańca Dance                             3/   6
 520         4 Oczeretko Julia                                    R&D Studio Tańca SPIN                          4/   6
 518         5 Pieper Kamila                                      R&D Studio Tańca SPIN                          5/   6
 516         6 Kopczyńska Dominika                                R&D Studio Tańca SPIN                          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 515 43342 3.0    3.0    3
 516 65666 6.0    6.0    6
 517 21214 2.0    2.0    2
 518 14555 5.0    5.0    5
 519 32121 1.0    1.0    1
 520 56433 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 531         1 Wójtowicz Amelia                                   JAST Wrocław                                   1/  14
 528         2 Amałowicz Maja                                     JAST Wrocław                                   2/  14
 529         3 Mikucka Maja                                       R&D Studio Tańca SPIN                          3/  14
 532         4 Sokal Maja                                         SZYK TWIST SP7 Szczecin                        4/  14
 527         5 Klimczak Hanna                                     Dance Busters Studio                           5/  14
 530         6 Kopacz Patrycja                                    Szkoła Tańca Dance                             6/  14
 537       7-9 Duc Paulina                                        R&D Studio Tańca SPIN                        7-9/  14
 538       7-9 Kunikowska Matylda                                 R&D Studio Tańca SPIN                        7-9/  14
 540       7-9 Kaczmarek Amelia                                   R&D Studio Tańca SPIN                        7-9/  14
 533     10-13 Domarus Nadia                                      R&D Studio Tańca SPIN                      10-13/  14
 534     10-13 Raszowska Natalia                                  JAST Wrocław                               10-13/  14
 535     10-13 Fedorowicz Agata                                   R&D Studio Tańca SPIN                      10-13/  14
 536     10-13 Szczepaniak Weronika                               Dance Busters Studio                       10-13/  14
 539        14 Nowacka Natalia                                    JAST Wrocław                                  14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 528  XX X  3     3       3-6
 529 XXXXX  5     5       1-2
 530  XX    2 X   3       3-6
 531 XXXXX  5     5       1-2
 532   XXX  3     3       3-6
 533  X     1     1          
 534 X      1     1          
 535     X  1     1          
 536    X   1     1          
 537 X  X   2     2          
 538 X   X  2     2          
 539        0     0          
 540 X X    2     2          
 527  X X   2 X   3       3-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału, Dogrywka
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 527 51412        1         1
 530 42225        2         2
 537 13354        4         4
 538 24541        5         5
 540 35133        3         3
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 527 52615 5.0    5.0    5
 528 41351 2.0    2.0    2
 529 16243 3.0    3.0    3
 530 64466 6.0    6.0    6
 531 23122 1.0    1.0    1
 532 35534 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 550         1 Burzańska Hanna                                    JAST Wrocław                                   1/   9
 548         2 Żukowska Maja                                      JAST Oleśnica                                  2/   9
 552         3 Wójt Weronika                                      Dance Busters Studio                           3/   9
 544         4 Kobiałka Wiktoria                                  JAST Oleśnica                                  4/   9
 545         5 Pienczk Dominika                                   R&D Studio Tańca SPIN                          5/   9
 551         6 Mróz Paulina                                       R&D Studio Tańca SPIN                          6/   9
 546       7-9 Miernikiewicz Ada                                  FLEX MDK Wrocław Krzyki                      7-9/   9
 547       7-9 Kosiara Oliwia                                     Dance Busters Studio                         7-9/   9
 549       7-9 Gabara Amelia                                      Dance Busters Studio                         7-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 544 XXXXX  5     5       1-3
 545 XX  X  3     3       4-6
 546  XX    2     2          
 547  X X   2     2          
 548 X X X  3     3       4-6
 549 X  X   2     2          
 550 XXXXX  5     5       1-3
 551   XXX  3     3       4-6
 552 XXXXX  5     5       1-3
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 544 23453 4.0    4.0    4
 545 45665 5.0    5.0    5
 548 34241 2.0    2.0    2
 550 11122 1.0    1.0    1
 551 66536 6.0    6.0    6
 552 52314 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 556         1 Sigorska Julia                                     R&D Studio Tańca SPIN                          1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 556 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 563         1 Gulić Sonja                                        Dance Busters Studio                           1/   4
 561         2 Fidos Łukasz                                       Dance Busters Studio                           2/   4
 562         3 Rozdolska Julia                                    JAST Wrocław                                   3/   4
 560         4 Prus Ignacy                                        JAST Oleśnica                                  4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 560 34344 4.0    4.0    4
 561 12222 2.0    2.0    2
 562 43433 3.0    3.0    3
 563 21111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 567         1 Kowalska Klaudia                                   FLEX MDK Wrocław Krzyki                        1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 567 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 571         1 Wróblewska Matylda                                 Dance Busters Studio                           1/   2
 572         2 Stec Kornelia                                      R&D Studio Tańca SPIN                          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 571 11112 1.0    1.0    1
 572 22221 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 580         1 Piątek Samanta                                     R&D Studio Tańca SPIN                          1/   5
 578         2 Sułek Hanna                                        Adena Opole                                    2/   5
 577         3 Sokołowska Nadia                                   R&D Studio Tańca SPIN                          3/   5
 579         4 Burkiewicz Gaja                                    JAST Wrocław                                   4/   5
 576         5 Wojtasik Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin                             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 576 51545 5.0    5.0    5
 577 15314 3.0    3.0    3
 578 32133 2.0    2.0    2
 579 44452 4.0    4.0    4
 580 23221 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 772         1 Bartocha Zofia                                     Szkoła Tańca Dance                             1/   7
 769         2 Wawrzycka Julia                                    Szkoła Tańca Dance                             2/   7
 767         3 Cieślicka Zofia                                    Szkoła Tańca Dance                             3/   7
 770         4 Sikora Zuzanna                                     Szkoła Tańca Dance                             4/   7
 766         5 Opel Nikola                                        Szkoła Tańca Dance                             5/   7
 771         6 Urban Liwia                                        JAST Pleszew                                   6/   7
 768         7 Wojtczak Zuzanna                                   JAST Pleszew                                   7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 766 33657 5.0    5.0    5
 767 52424 3.0    3.0    3
 768 77746 7.0    7.0    7
 769 15215 2.0    2.0    2
 770 64362 4.0    4.0    4
 771 46573 6.0    6.0    6
 772 21131 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 776         1 Łach Natalia                                       Hałas Dance Juniorzy                           1/   4
 778         2 Michalec Kacper                                    FLEX MDK Wrocław Krzyki                        2/   4
 779         3 Klimkiewicz Weronika                               Szkoła Tańca Dance                             3/   4
 777         4 Karbownik Amelia                                   Szkoła Tańca Dance                             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 776 14112 1.0    1.0    1
 777 43343 4.0    4.0    4
 778 22421 2.0    2.0    2
 779 31234 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 784         1 Ksel Amelia                                        Szkoła Tańca Dance                             1/   2
 783         2 Chabińska Małgorzata                               Szkoła Tańca Dance                             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 783 22222 2.0    2.0    2
 784 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 790         1 Włochowicz Julia                                   Hałas Dance Juniorzy                           1/   5
 788         2 Domagała Paulina                                   Szkoła Tańca Dance                             2/   5
 789         3 Dzięgielewska Kinga                                Szkoła Tańca Dance                             3/   5
 791         4 Koralewska Nadia                                   Szkoła Tańca Dance                             4/   5
 792         5 Kołczyk Kinga                                      Szkoła Tańca Dance                             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 788 43124 2.0    2.0    2
 789 52335 3.0    3.0    3
 790 11213 1.0    1.0    1
 791 25441 4.0    4.0    4
 792 34552 5.0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 796         1 Dzięgielewska Karolina                             Szkoła Tańca Dance                             1/   3
 798         2 Wozniczko Julita                                   Szkoła Tańca Dance                             2/   3
 797         3 Habdas Wiktoria                                    Hałas Dance                                    3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 796 31111 1.0    1.0    1
 797 22233 3.0    3.0    3
 798 13322 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 802         1 Kopacz Patrycja                                    Szkoła Tańca Dance                             1/   3
 803         2 Herman Rozalia                                     Szkoła Tańca Dance                             2/   3
 804         3 Ksel Nikola                                        Szkoła Tańca Dance                             3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 802 21111 1.0    1.0    1
 803 12322 2.0    2.0    2
 804 33233 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 808         1 Bąnczyk Mateusz                                    JAST Pleszew                                   1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 808 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 812         1 Opel Nikola                                        Szkoła Tańca Dance                             1/   2
 811         2 Ludwicka Gabriela                                  Szkoła Tańca Dance                             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Shines
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 811 22222 2.0    2.0    2
 812 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 816       1-2 Pułka Magdalena                                    Szkoła Tańca Dance                           1-2/   4
 819       1-2 Kołczyk Kinga                                      Szkoła Tańca Dance                           1-2/   4
 817         3 Dzięgielewska Kinga                                Szkoła Tańca Dance                             3/   4
 818         4 Kowalska Kinga                                     JAST Pleszew                                   4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Shines
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 816 23112 1.5    1.5  1-2
 817 12333 3.0    3.0    3
 818 44444 4.0    4.0    4
 819 31221 1.5    1.5  1-2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 824         1 Wozniczko Julita                                   Szkoła Tańca Dance                             1/   2
 823         2 Kuśtowska Gabriela                                 Szkoła Tańca Dance                             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Shines
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 823 22222 2.0    2.0    2
 824 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 828         1 Ksel Amelia                                        Szkoła Tańca Dance                             1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Shines
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 828 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 837         1 Nawrot Wiktoria                                    Szkoła Tańca Dance                             1/   7
 835         2 Kopacz Patrycja                                    Szkoła Tańca Dance                             2/   7
 834         3 Domagała Paulina                                   Szkoła Tańca Dance                             3/   7
 838         4 Strzępek Oliwia                                    Szkoła Tańca Dance                             4/   7
 832         5 Klimkiewicz Weronika                               Szkoła Tańca Dance                             5/   7
 833         6 Janicka Milena                                     JAST Pleszew                                   6/   7
 836         7 Kluska Maja                                        Szkoła Tańca Dance                             7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Shines
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 832 17752 5.0    5.0    5
 833 64567 6.0    6.0    6
 834 35324 3.0    3.0    3
 835 51133 2.0    2.0    2
 836 76675 7.0    7.0    7
 837 23211 1.0    1.0    1
 838 42446 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 842         1 Dzięgielewska Karolina                             Szkoła Tańca Dance                             1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Shines
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 842 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Shines
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Shines
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 846         1 Herman Rozalia                                     Szkoła Tańca Dance                             1/   2
 847         2 Ksel Nikola                                        Szkoła Tańca Dance                             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Shines
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 846 21211 1.0    1.0    1
 847 12122 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety open, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety open, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 588         1 Makiolczyk Wiktoria, Mańka                         Adena Opole                                    1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety open, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 588 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 524         1 Polkowska Kamila                                   R&D Studio Tańca SPIN                          1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 524 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety D+E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
D       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
E       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety D+E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 596         1 Jakubowska Dominika, Nowakowska Anna               Discofox Danse School                          1/   2
 597         2 Błażejewska Monika, Chmielewska Karina             Discofox Danse School                          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety D+E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 596 11111 1.0    1.0    1
 597 22222 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek