I Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego                                                                          
CRS CUP Jędrzejów 2019        
Jędrzejów  11.05.2019
-------------------------------------
Na początek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, Solo E, Salsa Solo
10.-11, Solo E, Salsa Solo
12.-13, Solo E, Salsa Solo
14.-15, Solo E, Salsa Solo
16.+, Solo E, Salsa Solo
10.-11, Solo D, Salsa Solo
12.-13, Solo D, Salsa Solo
14.-15, Solo D, Salsa Solo
16.+, Solo D, Salsa Solo
10.-11, Solo C, Salsa Solo
12.-15, Solo C, Salsa Solo
12.-15, Solo A, Salsa Solo
16.+, Solo S, Salsa Solo
11.-, Duety D+E, Salsa Solo
12.-15, Duety D+E, Salsa Solo
11.-, Duety C, Salsa Solo
12.-15, Duety B+C, Salsa Solo
12.-15, Duety A, Salsa Solo
16.+, Duety S+A, Salsa Solo
12.-15, Pary Open, Salsa Solo
16.+, Pary S, Salsa Solo
11.-, Solo open dz., Caribbean Show
12.-15, Solo open dz., Caribbean Show
16.+, Solo open dz., Caribbean Show
12.-15, Solo open ch., Caribbean Show
11.-, Duety Open, Caribbean Show
12.-15, Duety Open, Caribbean Show
16.+, Duety Open, Caribbean Show
16.+, Solo open dz., Latin Show
16.+, Pary S, Bachata
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                      
--------------------------------------
   1 CANDELA  Kielce                     
   2 Candela  Sienno                
   3 Candela Zagnańsk               
   4 Candela Kraków               
   5 GO4DANCE Kielce                   
   6 JUMP - Kielce               
   7 MIMESIS' Kielce              
   8 Sieraszewski Dance Studio Kalisz
   9 Studio Dance Factory  Jędrzejów      
  10 Szkoła Tańca Dance Kielce          
--------------------------------------
Niebieskim kolorem na końcowej klasyfikacji zaznaczono - NOMINACJE
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                            
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 260         1 Curyl Natalia                                      Studio Dance Factory                           1/   8
 255         2 Paliborek Maja                                     Studio Dance Factory                           2/   8
 261         3 Bartocha Zofia                                     Szkoła Tańca Dance                             3/   8
 256         4 Cetera Róża                                        Studio Dance Factory                           4/   8
 259         5 Zajchowska Lena                                    Studio Dance Factory                           5/   8
 262         6 Chmielewska Ewa                                    Studio Dance Factory                           6/   8
 257         7 Warchhold Nadia                                    Studio Dance Factory                           7/   8
 258         8 Radłowska Anna                                     Studio Dance Factory                           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 255 12523 2.0    2.0    2
 256 31744 4.0    4.0    4
 257 55677 7.0    7.0    7
 258 73888 8.0    8.0    8
 259 86156 5.0    5.0    5
 260 24311 1.0    1.0    1
 261 47232 3.0    3.0    3
 262 68465 6.0    6.0    6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 272         1 Białek Maja                                        Studio Dance Factory                           1/  15
 278         2 Szota Natalia                                      Studio Dance Factory                           2/  15
 276         3 Skiba Maja                                         Studio Dance Factory                           3/  15
 269         4 Opel Nikola                                        Szkoła Tańca Dance                             4/  15
 271         5 Błaszczyk Lidia                                    JUMP - Kielce                                  5/  15
 275         6 Jasińska Julianna                                  Studio Dance Factory                           6/  15
 266       7-8 Domagała Wiktoria                                  Studio Dance Factory                         7-8/  15
 274       7-8 Makowska Julia                                     Studio Dance Factory                         7-8/  15
 273      9-10 Ruszkiewicz Julia                                  Studio Dance Factory                        9-10/  15
 277      9-10 Brożek2009 Hanna                                   Studio Dance Factory                        9-10/  15
 268     11-12 Guździk Martyna                                    Studio Dance Factory                       11-12/  15
 270     11-12 Oczkowicz Nikola                                   Studio Dance Factory                       11-12/  15
 190     13-14 Koczubiej2009 Milena                               Studio Dance Factory                       13-14/  15
 279     13-14 Michalska Magdalena                                Studio Dance Factory                       13-14/  15
 267        15 Sokół Nadia                                        Studio Dance Factory                          15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 190   XX   2     2          
 266  XXXX  4     4     10-11
 267        0     0          
 268 X  XX  3     3        12
 269 XXXXX  5     5       1-9
 270 XXXXX  5     5       1-9
 271 XXXXX  5     5       1-9
 272 XXXXX  5     5       1-9
 273 XXXXX  5     5       1-9
 274 XXXXX  5     5       1-9
 275 XXXXX  5     5       1-9
 276 XXXXX  5     5       1-9
 277 XXXXX  5     5       1-9
 278 XXX X  4     4     10-11
 279 XX     2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 266   XX   2     2          
 268        0     0          
 269  XX X  3     3       5-6
 270        0     0          
 271 XXXX   4     4       3-4
 272 XXXXX  5     5       1-2
 273     X  1     1          
 274 X  X   2     2          
 275 X  XX  3     3       5-6
 276 XXX X  4     4       3-4
 277  X     1     1          
 278 XXXXX  5     5       1-2
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 269 24443 4.0    4.0    4
 271 42556 5.0    5.0    5
 272 11114 1.0    1.0    1
 275 66665 6.0    6.0    6
 276 33332 3.0    3.0    3
 278 55221 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 292         1 Góral Oliwia                                       Candela Junior                                 1/  14
 296         2 Krzeszowska Aleksandra                             Studio Dance Factory                           2/  14
 288         3 Ściga Kamila                                       JUMP - Kielce                                  3/  14
 297         4 Brzeziński Hubert                                  Candela Art I                                  4/  14
 293         5 Sornat Marta                                       Studio Dance Factory                           5/  14
 287         6 Yaba Sonia                                         Candela Junior                                 6/  14
 290         7 Sułek Michał                                       Candela Sienno                                 7/  14
 285       8-9 Dobek Julia                                        JUMP - Kielce                                8-9/  14
 286       8-9 Kuban Julia                                        Studio Dance Factory                         8-9/  14
 295        10 Szymanska Laura                                    Studio Dance Factory                          10/  14
 283     11-14 Sarbien Sara                                       Studio Dance Factory                       11-14/  14
 284     11-14 Jaros Olga                                         GO4DANCE                                   11-14/  14
 289     11-14 Walocha Zuzanna                                    Studio Dance Factory                       11-14/  14
 294     11-14 Szwarc Oliwia                                      Studio Dance Factory                       11-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 283        0     0          
 284        0     0          
 285  XX    2     2          
 286  XX    2     2          
 287  X XX  3     3       4-7
 288   XXX  3     3       4-7
 289        0     0          
 290 X  XX  3     3       4-7
 292 XX XX  4     4       2-3
 293 X XXX  4     4       2-3
 294        0     0          
 295 X      1     1          
 296 XXXXX  5     5         1
 297 XXX    3     3       4-7
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 287 76514 6.0    6.0    6
 288 64225 3.0    3.0    3
 290 47663 7.0    7.0    7
 292 21741 1.0    1.0    1
 293 55136 5.0    5.0    5
 296 13352 2.0    2.0    2
 297 32477 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 304         1 Sułek Julia                                        Candela Sienno                                 1/   6
 306         2 Dzięgielewska Kinga                                Szkoła Tańca Dance                             2/   6
 305         3 Kołczyk Kinga                                      Szkoła Tańca Dance                             3/   6
 302         4 Pułka Magdalena                                    Szkoła Tańca Dance                             4/   6
 303         5 Orzeł Magdalena                                    Studio Dance Factory                           5/   6
 301         6 Kramarczuk Roksana                                 Studio Dance Factory                           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 301 64666 6.0    6.0    6
 302 41534 4.0    4.0    4
 303 56245 5.0    5.0    5
 304 35111 1.0    1.0    1
 305 13423 3.0    3.0    3
 306 22352 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                           
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 314         1 Wozniczko Julita                                   Szkoła Tańca Dance                             1/   7
 311         2 Kuśtowska Gabriela                                 Szkoła Tańca Dance                             2/   7
 313         3 Dziewit Martyna                                    Candela Sienno                                 3/   7
 316         4 Biskupska Aleksandra                               Candela Team                                   4/   7
 315         5 Majewska Julia                                     Candela Sienno                                 5/   7
 312         6 Machul Natalia                                     Studio Tańca Candela                           6/   7
 310         7 Kucharska Malwina                                  Candela Sienno                                 7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 310 76575 7.0    7.0    7
 311 52412 2.0    2.0    2
 312 64647 6.0    6.0    6
 313 43333 3.0    3.0    3
 314 11121 1.0    1.0    1
 315 35756 5.0    5.0    5
 316 27264 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 322         1 Łochowska Nikola                                   Studio Dance Factory                           1/   6
 324         2 Ksel Amelia                                        Szkoła Tańca Dance                             2/   6
 321         3 Sala Oliwia                                        GO4DANCE                                       3/   6
 320         4 Bęben Pola                                         GO4DANCE                                       4/   6
 323         5 Kruszelnicka Zuzanna                               GO4DANCE                                       5/   6
 325         6 Lipska Maja                                        Studio Dance Factory                           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 320 63362 4.0    4.0    4
 321 24233 3.0    3.0    3
 322 31511 1.0    1.0    1
 323 55424 5.0    5.0    5
 324 12146 2.0    2.0    2
 325 46655 6.0    6.0    6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 331         1 Kozinska Wiktoria                                  Studio Dance Factory                           1/   8
 330         2 Parandyk Patrycja                                  Studio Dance Factory                           2/   8
 336         3 Radwańska Jagoda Lena                              Studio Tańca Candela                           3/   8
 332         4 Kaczmarska Maja                                    Studio Dance Factory                           4/   8
 334         5 Kasperek Julia                                     GO4DANCE                                       5/   8
 329         6 Strzępek Oliwia                                    Szkoła Tańca Dance                             6/   8
 333         7 Klimkiewicz Weronika                               Szkoła Tańca Dance                             7/   8
 335         8 Kluska Maja                                        Szkoła Tańca Dance                             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 329 35667 6.0    6.0    6
 330 63731 2.0    2.0    2
 331 12513 1.0    1.0    1
 332 21874 4.0    4.0    4
 333 48386 7.0    7.0    7
 334 86225 5.0    5.0    5
 335 77458 8.0    8.0    8
 336 54142 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                           
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 341         1 Bzymek Alicja                                      JUMP - Kielce                                  1/   7
 342         2 Salus Iga                                          JUMP - Kielce                                  2/   7
 345         3 Skarzyńska Weronika                                JUMP - Kielce                                  3/   7
 346         4 Cedro Natalia                                      JUMP - Kielce                                  4/   7
 343         5 Szydłosz Maja                                      Studio Dance Factory                           5/   7
 344         6 Ryńska Michalina                                   Studio Dance Factory                           6/   7
 340         7 Szydłosz Julia                                     Studio Dance Factory                           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 340 64764 7.0    7.0    7
 341 12211 1.0    1.0    1
 342 21152 2.0    2.0    2
 343 55633 5.0    5.0    5
 344 76526 6.0    6.0    6
 345 33475 3.0    3.0    3
 346 47347 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 350         1 Gawron Barbara                                     Studio Dance Factory                           1/   2
 351         2 Dzięgielewska Karolina                             Szkoła Tańca Dance                             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 350 11112 1.0    1.0    1
 351 22221 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                           
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 355         1 Krawczyk Kaja                                      GO4DANCE                                       1/   5
 356         2 Majewska Milena                                    Studio Dance Factory                           2/   5
 357         3 Jaskólska Julia                                    Studio Dance Factory                           3/   5
 358         4 Chrobot Kinga                                      GO4DANCE                                       4/   5
 359         5 Michałek Roksana                                   Studio Dance Factory                           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 355 11111 1.0    1.0    1
 356 24332 2.0    2.0    2
 357 32553 3.0    3.0    3
 358 43445 4.0    4.0    4
 359 55224 5.0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                           
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 370         1 Iwan Julia                                         JUMP - Kielce                                  1/  13
 366         2 Lipska Julia                                       Studio Dance Factory                           2/  13
 374         3 Sitek Oliwia                                       Candela Sienno                                 3/  13
 369         4 Sala Amelia                                        CANDELA                                        4/  13
 364         5 Kosmider Sandra                                    Studio Dance Factory                           5/  13
 373         6 Magiera Oliwia                                     Studio Dance Factory                           6/  13
 367       7-9 Herman Rozalia                                     Szkoła Tańca Dance                           7-9/  13
 368       7-9 Święcka Milena                                     Candela Junior                               7-9/  13
 371       7-9 Gawron Anna                                        Studio Dance Factory                         7-9/  13
 363     10-12 Mrówka Oliwia                                      Studio Dance Factory                       10-12/  13
 365     10-12 Kopacz Patrycja                                    Szkoła Tańca Dance                         10-12/  13
 372     10-12 Nawrot Wiktoria                                    Szkoła Tańca Dance                         10-12/  13
 375        13 Ksel Nikola                                        Szkoła Tańca Dance                            13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Solo
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 363  X     1     1          
 364 XXXXX  5     5         1
 365 X      1     1          
 366 XX X   3     3       3-6
 367 X   X  2     2          
 368 X X    2     2          
 369  XX X  3     3       3-6
 370   XXX  3     3       3-6
 371  X X   2     2          
 372 X      1     1          
 373   XXX  3     3       3-6
 374  XXXX  4     4         2
 375        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 364 61245 5.0    5.0    5
 366 13626 2.0    2.0    2
 369 44161 4.0    4.0    4
 370 26332 1.0    1.0    1
 373 55514 6.0    6.0    6
 374 32453 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 379         1 Statnicka Patrycja                                 GO4DANCE                                       1/   7
 380         2 Lubiejewska Martyna                                Candela Junior                                 2/   7
 383         3 Konieczna Aleksandra                               Studio Dance Factory                           3/   7
 381         4 Kołodziej Julia                                    CANDELA                                        4/   7
 384         5 Rubak Izabela                                      GO4DANCE                                       5/   7
 385         6 Borowiecka Kornelia                                Candela Sienno                                 6/   7
 382         7 Kowalska Agata                                     Studio Dance Factory                           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 379 12112 1.0    1.0    1
 380 23224 2.0    2.0    2
 381 45433 4.0    4.0    4
 382 76677 7.0    7.0    7
 383 31741 3.0    3.0    3
 384 54565 5.0    5.0    5
 385 67356 6.0    6.0    6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo S, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                           
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo S, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 395         1 Szewczyk Julia                                     Studio Tańca Candela                           1/   7
 390         2 Wydmańska Klaudia                                  Candela Team                                   2/   7
 393         3 Piłat Aleksandra                                   Studio Dance Factory                           3/   7
 391         4 Sowa Katarzyna                                     Studio Tańca Candela                           4/   7
 389         5 Szewczyk Kinga                                     Studio Dance Factory                           5/   7
 392         6 Wawszczyk Wiktoria                                 Studio Dance Factory                           6/   7
 394         7 Banasiewicz Weronika                               Studio Dance Factory                           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo S, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 389 56545 5.0    5.0    5
 390 33723 2.0    2.0    2
 391 45654 4.0    4.0    4
 392 67372 6.0    6.0    6
 393 24236 3.0    3.0    3
 394 72467 7.0    7.0    7
 395 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 400         1 Lipska Maja, Łochowska Nikola                      Studio Dance Factory                           1/   2
 399         2 Białek Maja, Skiba Maja                            Studio Dance Factory                           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 399 12222 2.0    2.0    2
 400 21111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety D+E, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety D+E, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 405         1 Szydłosz Maja, Szydłosz Julia                      Studio Dance Factory                           1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety D+E, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 405 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety C, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                            
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety C, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 409         1 Jaskólska Julia, Michałek Roksana                  Studio Dance Factory                           1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety C, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 409 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety B+C, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety B+C, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 415         1 Kosmider Sandra, Lipska Julia                      Studio Dance Factory                           1/   3
 414         2 Kaczmarska Maja, Kowalska Agata                    Studio Dance Factory                           2/   3
 413         3 Magiera Oliwia, Mrówka Oliwia                      Studio Dance Factory                           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety B+C, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 413 33322 3.0    3.0    3
 414 22233 2.0    2.0    2
 415 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety A, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                           
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety S+A, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 420         1 Krawczyk Kaja, Statnicka Patrycja                  GO4DANCE                                       1/   2
 419         2 Kasperek Julia, Rubak Izabela                      GO4DANCE                                       2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety A, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 419 22222 2.0    2.0    2
 420 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety S+A, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety S+A, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 424         1 Sowa Katarzyna, Wydmańska Klaudia                  Candela Team                                   1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety S+A, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 424 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Pary Open, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                            
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Pary Open, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 170         1 Drej Dawid, Sala Amelia                            CANDELA                                        1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Pary Open, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 170 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Pary S, Styl: Salsa Solo
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Pary S, Styl: Salsa Solo
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 166         1 Król Wiktor, Szewczyk Julia                        Candela Pary                                   1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Pary S, Styl: Salsa Solo
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 166 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                           
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 440         1 Chrobot Kinga                                      GO4DANCE                                       1/   2
 441         2 Michałek Roksana                                   Studio Dance Factory                           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 440 11121 1.0    1.0    1
 441 22212 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 454         1 Kołodziej Julia                                    CANDELA                                        1/  15
 448         2 Długosz Aleksandra                                 JUMP - Kielce                                  2/  15
 455         3 Lubiejewska Martyna                                Candela Junior                                 3/  15
 452         4 Radwańska Jagoda Lena                              Studio Tańca Candela                           4/  15
 459         5 Bzymek Alicja                                      JUMP - Kielce                                  5/  15
 446         6 Lipska Julia                                       Studio Dance Factory                           6/  15
 445      7-11 Sitek Oliwia                                       Candela Sienno                              7-11/  15
 450      7-11 Kosmider Sandra                                    Studio Dance Factory                        7-11/  15
 451      7-11 Borowiecka Kornelia                                Candela Sienno                              7-11/  15
 457      7-11 Salus Iga                                          JUMP - Kielce                               7-11/  15
 458      7-11 Święcka Milena                                     Candela Junior                              7-11/  15
 453        12 Rubak Izabela                                      GO4DANCE                                      12/  15
 449        13 Yaba Sonia                                         Candela Junior                                13/  15
 447        14 Marzec Natalia                                     Studio Tańca Candela                          14/  15
 456        15 Sułek Julia                                        Candela Sienno                                15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 445  XXXX  4     4     10-12
 446 XXXXX  5     5       1-9
 447  X     1     1          
 448 XXXXX  5     5       1-9
 449 X  X   2     2          
 450 XXXXX  5     5       1-9
 451 X XXX  4     4     10-12
 452 XXXXX  5     5       1-9
 453 XXX X  4     4     10-12
 454 XXXXX  5     5       1-9
 455 XXXXX  5     5       1-9
 456        0     0          
 457 XXXXX  5     5       1-9
 458 XXXXX  5     5       1-9
 459 XXXXX  5     5       1-9
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 445     X  1     1          
 446 XX X   3     3       5-6
 448 XXXXX  5     5       1-3
 450    X   1     1          
 451   X    1     1          
 452 X XXX  4     4         4
 453        0     0          
 454 XXXXX  5     5       1-3
 455 XXXXX  5     5       1-3
 457  X     1     1          
 458 X      1     1          
 459  XX X  3     3       5-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 446 44666 6.0    6.0    6
 448 62311 2.0    2.0    2
 452 56244 4.0    4.0    4
 454 21125 1.0    1.0    1
 455 13432 3.0    3.0    3
 459 35553 5.0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 467         1 Wydmańska Klaudia                                  Candela Team                                   1/   8
 466         2 Cedro Wiktoria                                     Candela Team                                   2/   8
 470         3 Piłat Aleksandra                                   Studio Dance Factory                           3/   8
 469         4 Banasiewicz Weronika                               Studio Dance Factory                           4/   8
 471         5 Senderowska Kinga                                  Candela Sienno                                 5/   8
 464       6-7 Sieczka Zuzanna                                    Candela Sienno                               6-7/   8
 468       6-7 Wawszczyk Wiktoria                                 Studio Dance Factory                         6-7/   8
 463         8 Biskupska Aleksandra                               Candela Team                                   8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Caribbean Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 463 78888 8.0    8.0    8
 464 65577 6.5    6.5  6-7
 466 44222 2.0    2.0    2
 467 11111 1.0    1.0    1
 468 57756 6.5    6.5  6-7
 469 32344 4.0    4.0    4
 470 23633 3.0    3.0    3
 471 86465 5.0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                           
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 475         1 Sułek Michał                                       Candela Sienno                                 1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Caribbean Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 475 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 479         1 Matuszewska Lena, Nowocień Lena                    MIMESIS' Kielce                                1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 479 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 487         1 Lubiejewska Martyna, Sala Amelia                   Candela Junior                                 1/   6
 484         2 Krawczyk Kaja, Statnicka Patrycja                  GO4DANCE                                       2/   6
 483         3 Długosz Aleksandra, Iwan Julia                     JUMP - Kielce                                  3/   6
 488         4 Kasperek Julia, Rubak Izabela                      GO4DANCE                                       4/   6
 486         5 Kosmider Sandra, Lipska Julia                      Studio Dance Factory                           5/   6
 485         6 Magiera Oliwia, Mrówka Oliwia                      Studio Dance Factory                           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 483 35233 3.0    3.0    3
 484 22321 2.0    2.0    2
 485 66666 6.0    6.0    6
 486 54555 5.0    5.0    5
 487 41112 1.0    1.0    1
 488 13444 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 492         1 Król Wiktor, Szewczyk Julia                        Candela Pary                                   1/   2
 493         2 Maciaszczyk Natalia, Senderowska Kinga             Candela Sienno                                 2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Caribbean Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 492 11111 1.0    1.0    1
 493 22222 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Latin Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St               Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Latin Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 184         1 Sieraszewska Ewelina                               Sieraszewski Dance Studio                      1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Latin Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 184 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Pary S, Styl: Bachata
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew St              Wrocław              
A       Nita                      Małgorzata                Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Wójcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
D       Penkala                   Bartosz                   Kielce               
E       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław                                                                                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Pary S, Styl: Bachata
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181         1 Król Wiktor, Szewczyk Julia                        Candela Pary                                   1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Pary S, Styl: Bachata
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 181 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek