VIII Ogslnopolski Turniej Taqca Nowoczesnego Move It  
pod patronatem Wsjta Gminy Moszczenica Marcelego Piekarka
Moszczenica 2019.05.25
-------------------------------------
Na pocz9tek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
15.-, Duety B+C, Jazz
10.-11, Solo E, Jazz
12.-13, Solo E, Jazz
8-9, Solo E, Jazz
14.-15, Solo C, Jazz
10.-11, Solo D, Jazz
12.-13, Solo D, Jazz
14.-15, Solo E, Jazz
12.-13, Solo C, Jazz
16.+, Solo A, Jazz
10.-11, Solo C, Jazz
16.+, Solo E, Jazz
8-9, Solo D, Jazz
14.-15, Solo B, Jazz
14.-15, Solo A, Jazz
16.+, Solo C, Jazz
16.+, Solo D, Jazz
14.-15, Solo D, Jazz
12.-13, Solo B, Jazz
16.+, Solo B, Jazz
11.-, Solo dz., Jazz
12.-15, Solo dz., Jazz
12.-15, Solo ch., Jazz
16.+, Solo dz., Jazz
11.-, Solo open dz., Disco Dance
11.-, Solo E, Disco Dance
11.-, Solo D, Disco Dance
14.-15, Solo A, Disco Dance
16.+, Solo D, Disco Dance
16.+, Solo C, Disco Dance
12.-15, Solo E, Disco Dance
12.-15, Solo D, Disco Dance
12.-13, Solo C, Disco Dance
12.-15, Solo dz., Disco Dance
16.+, Solo dz., Disco Dance
8-9, Solo E, Modern
10.-11, Solo E, Modern
12.-13, Solo E, Modern
14.-15, Solo E, Modern
16.+, Solo E, Modern
11.-, Solo D, Modern
12.-13, Solo D, Modern
14.-15, Solo D, Modern
16.+, Solo D, Modern
11.-, Solo C, Modern
12.-13, Solo C, Modern
14.-15, Solo C, Modern
16.+, Solo C, Modern
12.-15, Solo B, Modern
16.+, Solo B, Modern
12.-13, Solo A, Modern
11.-, Solo open dz., Modern
12.-15, Solo open dz., Modern
16.+, Solo open dz., Modern
12.-15, Solo open ch., Modern
11.-, Duety open, Modern
12.-15, Duety open, Modern
11.-, Solo Open, Improwizacja
12.-15, Solo Open, Improwizacja
16.+, Solo Open, Improwizacja
16.+, Duety Open, Show
11.-, Solo E, AkroGym.Dance
12.-15, Solo E, AkroGym.Dance
 
------------------------------
Niebiskim kolorem na koqcowej klasyfikacji zaznaczono - NOMINACJE
 
Na pocz9tek
 
Lista klubsw
--------------------------------------
Lp.  Klub  nnn                    
--------------------------------------
   1 Candela 
   2 Dance Busters Studio         
   3 Discofox Dance School         
   4 Fantasy Dance Academy #sd    
   5 FLEX MDK Wroc3aw Krzyki                         
   6 GO4DANCE Kielce              
   7 Ha3as Dance                   
   8 JAST BiFK Olenica            
   9 JAST Piotrksw Trybunalski    
  10 JAST Pleszew                  
  11 JAST Wroc3aw                 
  12 Ma3a Plejada                  
  13 R&D Studio Taqca SPIN        
  14 reAKTYWACJA                   
  15 ST Ewena Kielce               
  16 Step by Step Kielce          
  17 Szko3a Taqca Dance            
--------------------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-, Klasa: Duety B+C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
C       /urawska                  Anna                      Brzegi               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-, Klasa: Duety B+C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 422         1 Kiczyqska Tamara, Rs?alska Zuzanna                 FDA #sd                  POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-, Klasa: Duety B+C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 422 11111 1,0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 178         1 Meysner Maja                                       FLEX Wroc3aw              POLSKA               1/  21
 172         2 Krawczyk Kaja                                      GO4DANCE Kielce           POLSKA               2/  21
 175         3 Rompca Maria                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               3/  21
 164         4 Wirowska Oliwia                                    JAST Pleszew              POLSKA               4/  21
 166         5 Wieczorek Maria                                    Candela Art II Kielce     POLSKA               5/  21
 174         6 Wojtczak Zuzanna                                   JAST Pleszew              POLSKA               6/  21
 170         7 Stjpniewska Marika                                 Step by Step Kielce       POLSKA               7/  21
 162      8-11 Opel Nikola                                        ST Dance Kielce           POLSKA            8-11/  21
 168      8-11 Fic Wiktoria                                       DBS #sd                  POLSKA            8-11/  21
 169      8-11 Jaroszewicz Martyna                                R&D SPIN Rumia            POLSKA            8-11/  21
 176      8-11 Marwicka Amelia                                    Step by Step Kielce       POLSKA            8-11/  21
 160        12 Dobrowolska Karolina                               JAST Piotrksw Tryb        POLSKA              12/  21
 161     13-15 Trawiqska Anna                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA           13-15/  21
 163     13-15 #ukian Ewa                                         R&D SPIN Rumia            POLSKA           13-15/  21
 179     13-15 Paw3ocka Maja                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA           13-15/  21
 171     16-18 Pionk Sandra                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA           16-18/  21
 173     16-18 Redzimska Lena                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA           16-18/  21
 177     16-18 Cieloszyk Zuzanna                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA           16-18/  21
 165     19-21 Stasik Emilia                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA           19-21/  21
 167     19-21 Adamczyk Weronika                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA           19-21/  21
 231     19-21 Grzekowiak Patrycja                               R&D SPIN Rumia            POLSKA           19-21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 160 X  XX  3     3     10-12
 161   XX   2     2          
 162  X XX  3     3     10-12
 163 X X    2     2          
 164 XXXX   4     4       7-9
 165        0     0          
 166 XXXXX  5     5       1-6
 167        0     0          
 168 XX XX  4     4       7-9
 169 XX XX  4     4       7-9
 170  XX X  3     3     10-12
 171  X     1     1          
 172 XXXXX  5     5       1-6
 173   X    1     1          
 174 XXXXX  5     5       1-6
 175 XXXXX  5     5       1-6
 176 XXXXX  5     5       1-6
 177   X    1     1          
 178 XXXXX  5     5       1-6
 179 X   X  2     2          
 231        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 160        0     0          
 162    X   1     1          
 164 XXX    3     3       5-6
 166 XX XX  4     4       3-4
 168 X      1     1          
 169    X   1     1          
 170   X X  2     2          
 172 XXX X  4     4       3-4
 174   XXX  3     3       5-6
 175 XXXXX  5     5       1-2
 176  X     1     1          
 178 XXXXX  5     5       1-2
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 164 43544 4.0    4.0    4
 166 54463 5.0    5.0    5
 172 12351 2.0    2.0    2
 174 66635 6.0    6.0    6
 175 35226 3.0    3.0    3
 178 21112 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 194         1 Popielarczyk Maja                                  JAST Wroc3aw              POLSKA               1/  17
 185         2 Rubak Izabela                                      GO4DANCE Kielce           POLSKA               2/  17
 198         3 lusarczyk Patrycja                                Step by Step Kielce       POLSKA               3/  17
 193         4 Kasperek Julia                                     GO4DANCE Kielce           POLSKA               4/  17
 192         5 Kurek Justyna                                      JAST Wroc3aw              POLSKA               5/  17
 184         6 W3odarska Aleksandra                               ST Dance Kielce           POLSKA               6/  17
 183         7 Dzijcio3 Maja                                      Step by Step Kielce       POLSKA               7/  17
 186      8-10 Chojnacka Marcelina                                REAKTYW #SD              POLSKA            8-10/  17
 191      8-10 Zdziaszek Julia                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA            8-10/  17
 197      8-10 Kluska Maja                                        ST Dance Kielce           POLSKA            8-10/  17
 188     11-12 P3ocka Julia                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA           11-12/  17
 195     11-12 Roucova Agata                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA           11-12/  17
 187     13-14 Ja?d?ewska Karolina                                R&D SPIN Rumia            POLSKA           13-14/  17
 196     13-14 Wychowaniec Julia                                  Candela Art I Kielce      POLSKA           13-14/  17
 189        15 Kozie3 Amelia                                      ST Dance Kielce           POLSKA              15/  17
 190     16-17 Januchta Amelia                                    ST Ewena Kielce           POLSKA           16-17/  17
 199     16-17 Orszulak Wiktoria                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA           16-17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 183  XXXX  4     4      8-12
 184 XXXX   4     4      8-12
 185 XXXXX  5     5       1-7
 186 XXXXX  5     5       1-7
 187  X  X  2     2          
 188 X XXX  4     4      8-12
 189    X   1     1          
 190        0     0          
 191 XXX X  4     4      8-12
 192 XXXXX  5     5       1-7
 193 XXXXX  5     5       1-7
 194 XXXXX  5     5       1-7
 195 X XXX  4     4      8-12
 196 XX     2     2          
 197 XXXXX  5     5       1-7
 198 XXXXX  5     5       1-7
 199        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 183 XXX    3     3       5-7
 184  XXX   3     3       5-7
 185 XXXXX  5     5       1-2
 186     X  1     1          
 188        0     0          
 191     X  1     1          
 192 X X X  3     3       5-7
 193 XXXX   4     4       3-4
 194 XXXXX  5     5       1-2
 195        0     0          
 197    X   1     1          
 198 XX XX  4     4       3-4
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 183 64777 7.0    7.0    7
 184 77526 6.0    6.0    6
 185 51163 2.0    2.0    2
 192 36651 5.0    5.0    5
 193 25245 4.0    4.0    4
 194 12332 1.0    1.0    1
 198 43414 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Pi9tek Hanna                                       ST Dance Kielce           POLSKA               1/  14
 155         2 Jezierska Pola                                     DBS #sd                  POLSKA               2/  14
 153         3 Nowakowska Hanna                                   JAST Wroc3aw              POLSKA               3/  14
 151         4 Bronarska Maja                                     ST Dance Kielce           POLSKA               4/  14
 152         5 Grzenkowska Karolina                               R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/  14
 149         6 Bartocha Zofia                                     ST Dance Kielce           POLSKA               6/  14
 143         7 Weserling Martyna                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA               7/  14
 148         8 Mielewczyk Zuzanna                                 R&D SPIN Rumia            POLSKA               8/  14
 154         9 Prabucka Marcelina                                 R&D SPIN Rumia            POLSKA               9/  14
 144     10-14 Samek Nina                                         ST Dance Kielce           POLSKA           10-14/  14
 145     10-14 Kamierczak Kornelia                               R&D SPIN Rumia            POLSKA           10-14/  14
 146     10-14 Wo3oszyn Antonina                                  Candela Art II Kielce     POLSKA           10-14/  14
 150     10-14 Czajkowska Lena                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA           10-14/  14
 156     10-14 Dopke - Waliszewska Marta                          R&D SPIN Rumia            POLSKA           10-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 143  XXXX  4     4       2-5
 144        0     0          
 145        0     0          
 146        0     0          
 147 X XXX  4     4       2-5
 148  X X   2     2          
 149 XX XX  4     4       2-5
 150        0     0          
 151 X XXX  4     4       2-5
 152  XX X  3     3       6-7
 153 XXX    3     3       6-7
 154 X      1     1          
 155 XXXXX  5     5         1
 156        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 143 76327 7.0    7.0    7
 147 32115 1.0    1.0    1
 149 55746 6.0    6.0    6
 151 47532 4.0    4.0    4
 152 64273 5.0    5.0    5
 153 13664 3.0    3.0    3
 155 21451 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 314         1 Czarnecka Maria                                    JAST Wroc3aw              POLSKA               1/  13
 323         2 W3ochowicz Julia                                   Ha3as Dance Juniorzy Tar  POLSKA               2/  13
 315         3 #ach Natalia                                       Ha3as Dance Juniorzy Tar  POLSKA               3/  13
 312         4 Wsjt Weronika                                      DBS #sd                  POLSKA               4/  13
 324         5 Wrsblewska Nikola                                  JAST Piotrksw Tryb        POLSKA               5/  13
 320         6 Stempieq Gabriela                                  JAST Pleszew              POLSKA               6/  13
 317         7 Ko3czyk Kinga                                      ST Dance Kielce           POLSKA               7/  13
 311       8-9 Rs?alska Zuzanna                                   FDA #sd                  POLSKA             8-9/  13
 321       8-9 Mrsz Paulina                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA             8-9/  13
 316        10 Gabara Amelia                                      DBS #sd                  POLSKA              10/  13
 318     11-13 Pienczk Dominika                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA           11-13/  13
 319     11-13 Kuna Adrianna                                      JAST Piotrksw Tryb        POLSKA           11-13/  13
 322     11-13 Pu3ka Magdalena                                    ST Dance Kielce           POLSKA           11-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 311  X X   2     2          
 312 XXXX   4     4       2-3
 314 XXXXX  5     5         1
 315   XXX  3     3       4-7
 316   X    1     1          
 317  X XX  3     3       4-7
 318        0     0          
 319        0     0          
 320 X X X  3     3       4-7
 321 X   X  2     2          
 322        0     0          
 323 XX X   3     3       4-7
 324 XXX X  4     4       2-3
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 312 11445 4.0    4.0    4
 314 32251 1.0    1.0    1
 315 24134 3.0    3.0    3
 317 76727 7.0    7.0    7
 320 57576 6.0    6.0    6
 323 43313 2.0    2.0    2
 324 65662 5.0    5.0    5
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 243         1 Szargawiqska Lena                                  JAST Wroc3aw              POLSKA               1/  19
 245         2 Pyszniak Zuzanna                                   Step by Step Kielce       POLSKA               2/  19
 234         3 Rytkowska Weronika                                 JAST BiFK Olenica        POLSKA               3/  19
 238         4 Bielawska Zuzanna                                  JAST BiFK Olenica        POLSKA               4/  19
 249         5 Chabiqska Ma3gorzata                               ST Dance Kielce           POLSKA               5/  19
 250         6 Soko3owska Nadia                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               6/  19
 235       7-8 Sycz Sara                                          R&D SPIN Rumia            POLSKA             7-8/  19
 240       7-8 Kaczmarek Emilia                                   JAST Pleszew              POLSKA             7-8/  19
 232      9-11 Piecyk Wiktoria                                    ST Dance Kielce           POLSKA            9-11/  19
 233      9-11 Skowron Oliwia                                     DBS #sd                  POLSKA            9-11/  19
 237      9-11 Durlej Otylia                                      Step by Step Kielce       POLSKA            9-11/  19
 244     12-13 Sikora Zuzanna                                     ST Dance Kielce           POLSKA           12-13/  19
 247     12-13 Witoq Emilia                                       ST Dance Kielce           POLSKA           12-13/  19
 246        14 G9siorowska Oliwia                                 R&D SPIN Rumia            POLSKA              14/  19
 236     15-19 Cielicka Zofia                                    ST Dance Kielce           POLSKA           15-19/  19
 239     15-19 Plichta Laura                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA           15-19/  19
 241     15-19 Herman Nadia                                       ST Dance Kielce           POLSKA           15-19/  19
 242     15-19 Kruk Nina                                          R&D SPIN Rumia            POLSKA           15-19/  19
 248     15-19 Urban Liwia                                        JAST Pleszew              POLSKA           15-19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 232 X X X  3     3     10-13
 233 XX X   3     3     10-13
 234 XX XX  4     4       6-9
 235 XXXX   4     4       6-9
 236   X    1     1          
 237  XXXX  4     4       6-9
 238 XXXXX  5     5       1-5
 239 X      1     1          
 240  XXXX  4     4       6-9
 241     X  1     1          
 242 X      1     1          
 243 XXXXX  5     5       1-5
 244  XX X  3     3     10-13
 245 XXXXX  5     5       1-5
 246 XX     2     2          
 247   XXX  3     3     10-13
 248    X   1     1          
 249 XXXXX  5     5       1-5
 250 XXXXX  5     5       1-5
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 232    X   1     1          
 233  X     1     1          
 234 XXXXX  5     5         1
 235 X   X  2     2          
 237   X    1     1          
 238 XX XX  4     4       2-4
 240  XX    2     2          
 243 XXX X  4     4       2-4
 244        0     0          
 245 X XXX  4     4       2-4
 247        0     0          
 249   XXX  3     3       5-6
 250 XX X   3     3       5-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 234 62324 3.0    3.0    3
 238 43235 4.0    4.0    4
 243 31511 1.0    1.0    1
 245 26142 2.0    2.0    2
 249 54453 5.0    5.0    5
 250 15666 6.0    6.0    6
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 268         1 Kiczyqska Tamara                                   FDA #sd                  POLSKA               1/  18
 255         2 Kaszuba Oliwia                                     Step by Step Kielce       POLSKA               2/  18
 256         3 Dudowska Julia                                     JAST Piotrksw Tryb        POLSKA               3/  18
 258         4 Strzjpek Oliwia                                    ST Dance Kielce           POLSKA               4/  18
 262         5 W3ska Hanna                                        JAST Piotrksw Tryb        POLSKA               5/  18
 267         6 Dr9?kowska Maja                                    DBS #sd                  POLSKA               6/  18
 257       7-9 Jezierska Maja                                     DBS #sd                  POLSKA             7-9/  18
 265       7-9 Nawrot Wiktoria                                    ST Dance Kielce           POLSKA             7-9/  18
 266       7-9 Kuliberda Klaudia                                  JAST Piotrksw Tryb        POLSKA             7-9/  18
 254     10-11 Siarek Wiktoria                                    ST Dance Kielce           POLSKA           10-11/  18
 260     10-11 Kamierczak Anastazja                              R&D SPIN Rumia            POLSKA           10-11/  18
 261        12 Prjdotka Patrycja                                  ST Dance Kielce           POLSKA              12/  18
 259     13-16 Majchrzak Dominika                                 DBS #sd                  POLSKA           13-16/  18
 264     13-16 Kowalska Kinga                                     JAST Pleszew              POLSKA           13-16/  18
 269     13-16 Domaga3a Paulina                                   ST Dance Kielce           POLSKA           13-16/  18
 271     13-16 Koralewska Nadia                                   ST Dance Kielce           POLSKA           13-16/  18
 270        17 Karczewska Ilona                                   Step by Step Kielce       POLSKA              17/  18
 263        18 Kasprzycka Natasza                                 ST Dance Kielce           POLSKA              18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 254 XXX    3     3     10-12
 255 XXXXX  5     5       1-6
 256 XXXXX  5     5       1-6
 257  X XX  3     3     10-12
 258 XXXXX  5     5       1-6
 259  X X   2     2          
 260 XX XX  4     4       7-9
 261 X XXX  4     4       7-9
 262 X  XX  3     3     10-12
 263        0     0          
 264 XX     2     2          
 265 XXX X  4     4       7-9
 266 XXXXX  5     5       1-6
 267 XXXXX  5     5       1-6
 268 XXXXX  5     5       1-6
 269   X X  2     2          
 270   X    1     1          
 271   XX   2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 254   X    1     1          
 255 X XXX  4     4       2-3
 256  XXXX  4     4       2-3
 257    XX  2     2          
 258  XXX   3     3       4-6
 260 X      1     1          
 261        0     0          
 262 XX  X  3     3       4-6
 265 X X    2     2          
 266  X  X  2     2          
 267 XX X   3     3       4-6
 268 XXXXX  5     5         1
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 255 16335 2.0    2.0    2
 256 41154 3.0    3.0    3
 258 35443 4.0    4.0    4
 262 53662 5.0    5.0    5
 267 64526 6.0    6.0    6
 268 22211 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 212         1 Woszczyk Nadia                                     JAST Piotrksw Tryb        POLSKA               1/   8
 205         2 Komandzik Ma3gorzata                               Ha3as Dance Juniorzy Tar  POLSKA               2/   8
 209         3 Mosiak Kaja                                        JAST BiFK Olenica        POLSKA               3/   8
 206         4 Jasiqska Zuzanna                                   JAST Piotrksw Tryb        POLSKA               4/   8
 211         5 Michalec Kacper                                    FLEX Wroc3aw              POLSKA               5/   8
 204         6 Wojciechowska Nikola                               REAKTYW #SD              POLSKA               6/   8
 203         7 Gsrska Aleksandra                                  ST Ewena Kielce           POLSKA               7/   8
 210         8 Rolbiecka Zuzanna                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 203 77768 7.0    7.0    7
 204 86575 6.0    6.0    6
 205 61213 2.0    2.0    2
 206 54444 4.0    4.0    4
 209 12352 3.0    3.0    3
 210 43887 8.0    8.0    8
 211 38636 5.0    5.0    5
 212 25121 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 298         1 Mikucka Maja                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               1/  10
 302         2 Statnicka Patrycja                                 GO4DANCE Kielce           POLSKA               2/  10
 307         3 Fedorowicz Agata                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               3/  10
 304         4 Nowacka Natalia                                    JAST Wroc3aw              POLSKA               4/  10
 305         5 Kaczmarek Amelia                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/  10
 300       6-8 Lis Marcelina                                      ST Dance Kielce           POLSKA             6-8/  10
 301       6-8 Domarus Nadia                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA             6-8/  10
 306       6-8 Kopacz Patrycja                                    ST Dance Kielce           POLSKA             6-8/  10
 303         9 Klimkiewicz Weronika                               ST Dance Kielce           POLSKA               9/  10
 299        10 Pjkala Marcela                                     Step by Step Kielce       POLSKA              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 298 XXXXX  5     5       1-3
 299        0     0          
 300    XX  2     2          
 301 XX     2     2          
 302 XXXXX  5     5       1-3
 303   X    1     1          
 304 XXX X  4     4       4-5
 305 XX XX  4     4       4-5
 306   XX   2     2          
 307 XXXXX  5     5       1-3
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 298 11211 1.0    1.0    1
 302 35323 2.0    2.0    2
 304 52144 4.0    4.0    4
 305 43555 5.0    5.0    5
 307 24432 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 364         1 Kowalska Klaudia                                   FLEX Wroc3aw              POLSKA               1/   3
 366         2 Cielik Julia                                      JAST Piotrksw Tryb        POLSKA               2/   3
 365         3 Koz3owska Natasza                                  JAST Wroc3aw              POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 364 21211 1.0    1.0    1
 365 32333 3.0    3.0    3
 366 13122 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 292         1 Trzciqska Wiktoria                                 JAST Piotrksw Tryb        POLSKA               1/   3
 294         2 Ksel Amelia                                        ST Dance Kielce           POLSKA               2/   3
 293         3 Polkowska Kamila                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 292 13131 1.0    1.0    1
 293 31323 3.0    3.0    3
 294 22212 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 219         1 Rumanowska Katrzyna                                R&D SPIN Rumia            POLSKA               1/   4
 218         2 Kumicka Justyna                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/   4
 217         3 Filip Nina                                         R&D SPIN Rumia            POLSKA               3/   4
 216         4 Ewertowska Karolina                                R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 216 33444 4.0    4.0    4
 217 44332 3.0    3.0    3
 218 22223 2.0    2.0    2
 219 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 225         1 Mosiak Magdalena                                   JAST BiFK Olenica        POLSKA               1/   5
 226         2 Pi9tek Samanta                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/   5
 227         3 Prus Aniela                                        JAST BiFK Olenica        POLSKA               3/   5
 224         4 Dr9?kowska Zuzanna                                 DBS #sd                  POLSKA               4/   5
 223         5 Zamiara Gabriela                                   JAST Pleszew              POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 223 43554 5.0    5.0    5
 224 52345 4.0    4.0    4
 225 21132 1.0    1.0    1
 226 35221 2.0    2.0    2
 227 14413 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 348         1 Kosiara Oliwia                                     DBS #sd                  POLSKA               1/   8
 341         2 Fidos #ukasz                                       DBS #sd                  POLSKA               2/   8
 347         3 /ukowska Maja                                      JAST BiFK Olenica        POLSKA               3/   8
 345         4 miech Marta                                       Step by Step Kielce       POLSKA               4/   8
 346         5 Zdunek Antoni                                      JAST Pleszew              POLSKA               5/   8
 344         6 Rozdolska Julia                                    JAST Wroc3aw              POLSKA               6/   8
 343         7 Tomalka Julia                                      JAST Piotrksw Tryb        POLSKA               7/   8
 342         8 Kubiak Maria                                       FDA #sd                  POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 341 45312 2.0    2.0    2
 342 84778 8.0    8.0    8
 343 77681 7.0    7.0    7
 344 66863 6.0    6.0    6
 345 51525 4.0    4.0    4
 346 28257 5.0    5.0    5
 347 32444 3.0    3.0    3
 348 13136 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 358         1 Graczyk Maksymilian                                FDA #sd                  POLSKA               1/   2
 360         2 Jakuszenkow Natalia                                FDA #sd                  POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 358 11111 1.0    1.0    1
 360 22222 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 329         1 Dzijgielewska Karolina                             ST Dance Kielce           POLSKA               1/   2
 328         2 Janczak Weronika                                   JAST Pleszew              POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 328 22222 2.0    2.0    2
 329 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 284         1 Oczeretko Julia                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA               1/   4
 288         2 Mielczarek Wiktoria                                Ha3as Dance               POLSKA               2/   4
 285         3 Tomczak Weronika                                   JAST Pleszew              POLSKA               3/   4
 286         4 Sigorska Julia                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 284 13211 1.0    1.0    1
 285 22332 3.0    3.0    3
 286 34444 4.0    4.0    4
 288 41123 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 276         1 Redlich Dominika                                   JAST Piotrksw Tryb        POLSKA               1/   5
 279         2 Adamczak Amelia                                    Step by Step Kielce       POLSKA               2/   5
 277         3 Dzijgielewska Kinga                                ST Dance Kielce           POLSKA               3/   5
 275         4 Kusiej Jagoda                                      Step by Step Kielce       POLSKA               4/   5
 278         5 Kociaqska Martyna                                 JAST Pleszew              POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 275 34145 4.0    4.0    4
 276 11311 1.0    1.0    1
 277 25432 3.0    3.0    3
 278 52554 5.0    5.0    5
 279 43223 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 333         1 Wsjtowicz Amelia                                   JAST Wroc3aw              POLSKA               1/   5
 335         2 Ama3owicz Maja                                     JAST Wroc3aw              POLSKA               2/   5
 334         3 Szczepaniak Weronika                               DBS #sd                  POLSKA               3/   5
 336         4 Kwiecieq Patrycja                                  Candela Art I Kielce      POLSKA               4/   5
 337         5 Raszowska Natalia                                  JAST Wroc3aw              POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 333 11111 1.0    1.0    1
 334 35325 3.0    3.0    3
 335 22232 2.0    2.0    2
 336 44444 4.0    4.0    4
 337 53553 5.0    5.0    5
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 354         1 Jakuszenkow Weronika                               FDA #sd                  POLSKA               1/   3
 352         2 Wojtas Wiktoria                                    JAST Wroc3aw              POLSKA               2/   3
 353         3 Wozniczko Julita                                   ST Dance Kielce           POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 352 32112 2.0    2.0    2
 353 23233 3.0    3.0    3
 354 11321 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
E       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 371         1 Michalak Maja                                      DBS #sd                  POLSKA               1/   7
 374         2 Grzesiak Gabriela                                  DBS #sd                  POLSKA               2/   7
 373         3 Pi9tek Samanta                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA               3/   7
 372         4 Szargawiqska Lena                                  JAST Wroc3aw              POLSKA               4/   7
 370         5 Mielewczyk Zuzanna                                 R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/   7
 377         6 Ksel Amelia                                        ST Dance Kielce           POLSKA               6/   7
 376         7 Ko3cz Katarzyna                                    ST Ewena Kielce           POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 370 54765 5.0    5.0    5
 371 21111 1.0    1.0    1
 372 33443 4.0    4.0    4
 373 46332 3.0    3.0    3
 374 12224 2.0    2.0    2
 376 77577 7.0    7.0    7
 377 65656 6.0    6.0    6
--------------------------
Na pocz9tek
 
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
E       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 389         1 Jakuszenkow Natalia                                FDA #sd                  POLSKA               1/  13
 385         2 Mikucka Maja                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/  13
 393         3 Kosiara Oliwia                                     DBS #sd                  POLSKA               3/  13
 387         4 miech Marta                                       Step by Step Kielce       POLSKA               4/  13
 383         5 Statnicka Patrycja                                 GO4DANCE Kielce           POLSKA               5/  13
 382         6 Wsjt Weronika                                      DBS #sd                  POLSKA               6/  13
 391         7 Kopacz Patrycja                                    ST Dance Kielce           POLSKA               7/  13
 386         8 Kwiecieq Patrycja                                  Candela Art I Kielce      POLSKA               8/  13
 392         9 Fedorowicz Agata                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               9/  13
 381     10-13 Dzijgielewska Kinga                                ST Dance Kielce           POLSKA           10-13/  13
 384     10-13 Pu3ka Magdalena                                    ST Dance Kielce           POLSKA           10-13/  13
 390     10-13 Smutek Aleksandra                                  ST Ewena Kielce           POLSKA           10-13/  13
 394     10-13 Ko3czyk Kinga                                      ST Dance Kielce           POLSKA           10-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 381        0     0          
 382 XXX X  4     4       2-5
 383 X XXX  4     4       2-5
 384        0     0          
 385 XX XX  4     4       2-5
 386  XX    2     2          
 387  XXX   3     3       6-7
 389 XXXXX  5     5         1
 390        0     0          
 391  X XX  3     3       6-7
 392 X      1     1          
 393 X XXX  4     4       2-5
 394        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 382 35576 6.0    6.0    6
 383 57463 5.0    5.0    5
 385 13621 2.0    2.0    2
 387 61245 4.0    4.0    4
 389 42112 1.0    1.0    1
 391 76737 7.0    7.0    7
 393 24354 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
E       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 404         1 Graczyk Maksymilian                                FDA #sd                  POLSKA               1/   2
 406         2 Brzeziqski Hubert                                  Candela Art I Kielce      POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 404 11111 1.0    1.0    1
 406 22222 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
E       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 400         1 Kowalska Klaudia                                   FLEX Wroc3aw              POLSKA               1/   3
 399         2 Wozniczko Julita                                   ST Dance Kielce           POLSKA               2/   3
 398         3 Twardowska Ma3gorzata                              JAST Pleszew              POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 398 32322 3.0    3.0    3
 399 23231 2.0    2.0    2
 400 11113 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1197         1 Marwicka Amelia                                    Step by Step Kielce       POLSKA               1/   9
1202         2 Zijbacz Martyna                                    Step by Step Kielce       POLSKA               2/   9
1199         3 Nowak Martika                                      Step by Step Kielce       POLSKA               3/   9
1201         4 Sikora Zuzanna                                     ST Dance Kielce           POLSKA               4/   9
1198         5 Cielicka Zofia                                    ST Dance Kielce           POLSKA               5/   9
1204         6 Opel Nikola                                        ST Dance Kielce           POLSKA               6/   9
1200         7 Urban Liwia                                        JAST Pleszew              POLSKA               7/   9
1203         8 Kaczmarek Emilia                                   JAST Pleszew              POLSKA               8/   9
1205         9 Wojtczak Zuzanna                                   JAST Pleszew              POLSKA               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1197 XXXXX  5     5       1-3
1198  XXX   3     3       6-7
1199 XXXXX  5     5       1-3
1200 XX  X  3     3       6-7
1201 XXXXX  5     5       1-3
1202 X XXX  4     4       4-5
1203  X     1     1          
1204 X XXX  4     4       4-5
1205        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1197 11721 1.0    1.0    1
1198 64455 5.0    5.0    5
1199 45334 3.0    3.0    3
1200 76177 7.0    7.0    7
1201 53542 4.0    4.0    4
1202 32263 2.0    2.0    2
1204 27616 6.0    6.0    6
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1216         1 Ksel Amelia                                        ST Dance Kielce           POLSKA               1/   7
1217         2 Gaw3owicz Alicja                                   Plejadka Wroc3aw          POLSKA               2/   7
1221         3 Gebauer Wiktoria                                   Ha3as Mini Tarnsw Opolsk  POLSKA               3/   7
1223         4 Stjpniewska Marika                                 Step by Step Kielce       POLSKA               4/   7
1219         5 Pyszniak Zuzanna                                   Step by Step Kielce       POLSKA               5/   7
1222         6 Bartocha Zofia                                     ST Dance Kielce           POLSKA               6/   7
1220         7 Chabiqska Ma3gorzata                               ST Dance Kielce           POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1216 12111 1.0    1.0    1
1217 33252 2.0    2.0    2
1219 41676 5.0    5.0    5
1220 76527 7.0    7.0    7
1221 25433 3.0    3.0    3
1222 67364 6.0    6.0    6
1223 54745 4.0    4.0    4
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1253         1 miech Marta                                       Step by Step Kielce       POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo A, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1253 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Kielce               
C       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
D       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
E       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1258         1 Pyszniak Zuzanna                                   Step by Step Kielce                            1/   6
1259         2 Ksel Amelia                                        Szko3a Taqca Dance                             2/   6
1262         3 Chabiqska Ma3gorzata                               Szko3a Taqca Dance                             3/   6
1260         4 Zijbacz Martyna                                    Step by Step Kielce                            4/   6
1257         5 Bartocha Zofia                                     Szko3a Taqca Dance                             5/   6
1261         6 Opel Nikola                                        Szko3a Taqca Dance                             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1257 55656 5.0    5.0    5
1258 11111 1.0    1.0    1
1259 22243 2.0    2.0    2
1260 44425 4.0    4.0    4
1261 66564 6.0    6.0    6
1262 33332 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1238         1 Wozniczko Julita                                   ST Dance Kielce           POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1238 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1249         1 Dzijgielewska Karolina                             ST Dance Kielce           POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1249 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1212         1 lusarczyk Patrycja                                Step by Step Kielce       POLSKA               1/   4
1209         2 Michalec Kacper                                    FLEX Wroc3aw              POLSKA               2/   4
1210       3-4 Klimkiewicz Weronika                               ST Dance Kielce           POLSKA             3-4/   4
1211       3-4 Pabich Inga                                        Ma3a Plejada Wroc3aw      POLSKA             3-4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1209 32421 2.0    2.0    2
1210 14233 3.5    3.5  3-4
1211 43312 3.5    3.5  3-4
1212 21144 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1232         1 W3ochowicz Julia                                   Ha3as Dance Juniorzy Tar  POLSKA               1/   8
1228         2 Karczewska Ilona                                   Step by Step Kielce       POLSKA               2/   8
1234         3 Adamczak Amelia                                    Step by Step Kielce       POLSKA               3/   8
1230         4 Domaga3a Paulina                                   ST Dance Kielce           POLSKA               4/   8
1229         5 #ach Natalia                                       Ha3as Dance Juniorzy Tar  POLSKA               5/   8
1227         6 Dzijgielewska Kinga                                ST Dance Kielce           POLSKA               6/   8
1233         7 Koralewska Nadia                                   ST Dance Kielce           POLSKA               7/   8
1231         8 Kusiej Jagoda                                      Step by Step Kielce       POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1227 57581 6.0    6.0    6
1228 32243 2.0    2.0    2
1229 78424 5.0    5.0    5
1230 14175 4.0    4.0    4
1231 85368 8.0    8.0    8
1232 61812 1.0    1.0    1
1233 46656 7.0    7.0    7
1234 23737 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1244         1 Dzijcio3 Maja                                      Step by Step Kielce       POLSKA               1/   3
1245         2 Kopacz Patrycja                                    ST Dance Kielce           POLSKA               2/   3
1243         3 Rosowska Klara                                     Ma3a Plejada Wroc3aw      POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1243 33333 3.0    3.0    3
1244 12112 1.0    1.0    1
1245 21221 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
E       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1270         1 miech Marta                                       Step by Step Kielce       POLSKA               1/   6
1268         2 lusarczyk Patrycja                                Step by Step Kielce       POLSKA               2/   6
1271         3 Domaga3a Paulina                                   ST Dance Kielce           POLSKA               3/   6
1269         4 Klimkiewicz Weronika                               ST Dance Kielce           POLSKA               4/   6
1266         5 Koralewska Nadia                                   ST Dance Kielce           POLSKA               5/   6
1267         6 Rosowska Klara                                     Ma3a Plejada Wroc3aw      POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1266 45455 5.0    5.0    5
1267 66666 6.0    6.0    6
1268 32223 2.0    2.0    2
1269 53344 4.0    4.0    4
1270 11111 1.0    1.0    1
1271 24532 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Brzegi               
C       #9cki                     Bart3ommiej               Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1275         1 Wozniczko Julita                                   ST Dance Kielce           POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1275 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 516         1 Bronarska Maja                                     Szko3a Taqca Dance                             1/  13
 521         2 Dr9?kowska Zuzanna                                 Dance Busters Studio                           2/  13
 525         3 Pi9tek Hanna                                       Szko3a Taqca Dance                             3/  13
 517         4 Kamierczak Kornelia                               R&D Studio Taqca SPIN                          4/  13
 528         5 Grzenkowska Karolina                               R&D Studio Taqca SPIN                          5/  13
 524       6-8 Dopke - Waliszewska Marta                          R&D Studio Taqca SPIN                        6-8/  13
 526       6-8 Prabucka Marcelina                                 R&D Studio Taqca SPIN                        6-8/  13
 527       6-8 Samek Nina                                         Szko3a Taqca Dance                           6-8/  13
 518      9-11 Antonina Kowalska                                  Szko3a Taqca Dance                          9-11/  13
 519      9-11 Grzelak Hanna                                      Dance Busters Studio                        9-11/  13
 520      9-11 #ysak Anna                                         Szko3a Taqca Dance                          9-11/  13
 522     12-13 #ysak Nikola                                       Szko3a Taqca Dance                         12-13/  13
 523     12-13 Czajkowska Lena                                    R&D Studio Taqca SPIN                      12-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 516 XXXXX  5     5       1-2
 517 X XXX  4     4       3-4
 518    X   1     1          
 519  X     1     1          
 520  X     1     1          
 521  XX X  3     3         5
 522        0     0          
 523        0     0          
 524 X  X   2     2          
 525 XXXXX  5     5       1-2
 526 X  X   2     2          
 527   X X  2     2          
 528 XXX X  4     4       3-4
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 516 31214 1.0    1.0    1
 517 15425 4.0    4.0    4
 521 52331 2.0    2.0    2
 525 43142 3.0    3.0    3
 528 24553 5.0    5.0    5
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Kielce               
C       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 547         1 Rompca Maria                                       R&D Studio Taqca SPIN                          1/  18
 548         2 Skowron Oliwia                                     Dance Busters Studio                           2/  18
 539         3 Herman Nadia                                       Szko3a Taqca Dance                             3/  18
 537         4 wi9tek Maria                                      Dance Busters Studio                           4/  18
 541         5 Trawiqska Anna                                     R&D Studio Taqca SPIN                          5/  18
 544         6 Piecyk Wiktoria                                    Szko3a Taqca Dance                             6/  18
 532         7 Paw3ocka Maja                                      R&D Studio Taqca SPIN                          7/  18
 542         8 Witoq Emilia                                       Szko3a Taqca Dance                             8/  18
 535      9-10 Opel Nikola                                        Szko3a Taqca Dance                          9-10/  18
 538      9-10 Stasik Emilia                                      R&D Studio Taqca SPIN                       9-10/  18
 533     11-12 Wojciechowska Maria                                JAST Piotrksw Trybunalski                  11-12/  18
 546     11-12 Raczyqska Agata                                    JAST Piotrksw Trybunalski                  11-12/  18
 534     13-16 Adamczyk Weronika                                  R&D Studio Taqca SPIN                      13-16/  18
 540     13-16 Kuli Zuzanna                                      R&D Studio Taqca SPIN                      13-16/  18
 543     13-16 #ukian Ewa                                         R&D Studio Taqca SPIN                      13-16/  18
 545     13-16 Pionk Sandra                                       R&D Studio Taqca SPIN                      13-16/  18
 549        17 Redzimska Lena                                     R&D Studio Taqca SPIN                         17/  18
 536        18 Cieloszyk Zuzanna                                  R&D Studio Taqca SPIN                         18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 532 XXX X  4     4       7-9
 533   XXX  3     3     10-12
 534  X  X  2     2          
 535 XXXXX  5     5       1-6
 536        0     0          
 537 XXXXX  5     5       1-6
 538  XXXX  4     4       7-9
 539 XXXXX  5     5       1-6
 540  X X   2     2          
 541 XXXXX  5     5       1-6
 542 X  XX  3     3     10-12
 543 X X    2     2          
 544 XX XX  4     4       7-9
 545 X  X   2     2          
 546 XXX    3     3     10-12
 547 XXXXX  5     5       1-6
 548 XXXXX  5     5       1-6
 549   X    1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 532 X X X  3     3       4-7
 533        0     0          
 535    X   1     1          
 537 XXXXX  5     5       1-2
 538   X    1     1          
 539  X XX  3     3       4-7
 541 XXX    3     3       4-7
 542 XX     2     2          
 544  X XX  3     3       4-7
 546        0     0          
 547 X XXX  4     4         3
 548 XXXXX  5     5       1-2
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 532 26774 7.0    7.0    7
 537 42157 4.0    4.0    4
 539 73423 3.0    3.0    3
 541 35566 5.0    5.0    5
 544 67645 6.0    6.0    6
 547 11211 1.0    1.0    1
 548 54332 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 562         1 Kiczyqska Tamara                                   Fantasy Dance Academy #sd                      1/  19
 559         2 Spendowska Iga                                     JAST Wroc3aw                                   2/  19
 568         3 Rogalska Anna                                      JAST Piotrksw Trybunalski                      3/  19
 571         4 Graczyk Gabrysia                                   Fantasy Dance Academy #sd                      4/  19
 561         5 Popielarczyk Maja                                  JAST Wroc3aw                                   5/  19
 563         6 Kuliberda Klaudia                                  JAST Piotrksw Trybunalski                      6/  19
 564         7 Kluska Maja                                        Szko3a Taqca Dance                             7/  19
 566         8 Zdziaszek Julia                                    R&D Studio Taqca SPIN                          8/  19
 553      9-12 Nawrocka Natasza                                   JAST Piotrksw Trybunalski                   9-12/  19
 558      9-12 Chojnacka Marcelina                                reAKTYWACJA Modern                          9-12/  19
 567      9-12 W3odarska Aleksandra                               Szko3a Taqca Dance                          9-12/  19
 569      9-12 Ja?d?ewska Karolina                                R&D Studio Taqca SPIN                       9-12/  19
 555     13-17 Orszulak Wiktoria                                  R&D Studio Taqca SPIN                      13-17/  19
 556     13-17 Ozimiqska Oliwia                                   Discofox Dance School                      13-17/  19
 560     13-17 Siarek Wiktoria                                    Szko3a Taqca Dance                         13-17/  19
 565     13-17 #uczyqska Agnieszka                                Dance Busters Studio                       13-17/  19
 572     13-17 Galion Anita                                       reAKTYWACJA                                13-17/  19
 557     18-19 Kozie3 Amelia                                      Szko3a Taqca Dance                         18-19/  19
 570     18-19 P3ocka Julia                                       R&D Studio Taqca SPIN                      18-19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 553  X XX  3     3      9-12
 555 X  X   2     2          
 556  X X   2     2          
 557   X    1     1          
 558 X X X  3     3      9-12
 559 XXXXX  5     5       1-4
 560  XX    2     2          
 561 XXXXX  5     5       1-4
 562 XXX X  4     4       5-8
 563 XXX X  4     4       5-8
 564 XXXXX  5     5       1-4
 565   XX   2     2          
 566 X  XX  3     3      9-12
 567  XXXX  4     4       5-8
 568 XX XX  4     4       5-8
 569 X XX   3     3      9-12
 570 X      1     1          
 571 XXXXX  5     5       1-4
 572  X  X  2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 553        0     0          
 558        0     0          
 559  XXXX  4     4       3-6
 561 XXXXX  5     5       1-2
 562 XXXXX  5     5       1-2
 563  XXXX  4     4       3-6
 564 X XX   3     3         7
 566 X      1     1          
 567        0     0          
 568 XX XX  4     4       3-6
 569        0     0          
 571 XXX X  4     4       3-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 559 53117 2.0    2.0    2
 561 24553 5.0    5.0    5
 562 15221 1.0    1.0    1
 563 76334 6.0    6.0    6
 564 67776 7.0    7.0    7
 568 42642 3.0    3.0    3
 571 31465 4.0    4.0    4
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 575         1 Pilarz Zuzanna                                     Fantasy Dance Academy #sd                      1/   8
 579         2 Kubiak Maria                                       Fantasy Dance Academy #sd                      2/   8
 578         3 Dzijgielewska Kinga                                Szko3a Taqca Dance                             3/   8
 577         4 Mosiak Kaja                                        JAST Olenica                                  4/   8
 582         5 Pu3ka Magdalena                                    Szko3a Taqca Dance                             5/   8
 576         6 Morzyk Dominika                                    Ha3as Dance Juniorzy                           6/   8
 583         7 Tomczak Zofia                                      Fantasy Dance Academy #sd                      7/   8
 581         8 Wojciechowska Nikola                               reAKTYWACJA Modern                             8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 575 21162 1.0    1.0    1
 576 58615 6.0    6.0    6
 577 43456 4.0    4.0    4
 578 36371 3.0    3.0    3
 579 12733 2.0    2.0    2
 581 84588 8.0    8.0    8
 582 75227 5.0    5.0    5
 583 67844 7.0    7.0    7
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 589         1 Rumanowska Katrzyna                                R&D Studio Taqca SPIN                          1/   6
 587         2 Wojciechowska Urszula                              Candela Art I                                  2/   6
 592         3 Duda Patrycja                                      Candela Art I                                  3/   6
 593         4 Filip Nina                                         R&D Studio Taqca SPIN                          4/   6
 590         5 Janowska Ma3gorzata                                Candela Art I                                  5/   6
 591         6 Ewertowska Karolina                                R&D Studio Taqca SPIN                          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 587 51523 2.0    2.0    2
 589 23111 1.0    1.0    1
 590 36435 5.0    5.0    5
 591 42666 6.0    6.0    6
 592 64342 3.0    3.0    3
 593 15254 4.0    4.0    4
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Kielce               
C       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 602         1 Meysner Maja                                       FLEX                                           1/  18
 606         2 Prus Aniela                                        JAST Olenica                                  2/  18
 613         3 Rytkowska Weronika                                 JAST Olenica                                  3/  18
 600         4 Kruk Nina                                          R&D Studio Taqca SPIN                          4/  18
 614         5 Lewandowska Wiktoria                               R&D Studio Taqca SPIN                          5/  18
 599       6-9 Bielawska Zuzanna                                  JAST Olenica                                6-9/  18
 603       6-9 Sycz Sara                                          R&D Studio Taqca SPIN                        6-9/  18
 604       6-9 Chabiqska Ma3gorzata                               Szko3a Taqca Dance                           6-9/  18
 607       6-9 Ksel Amelia                                        Szko3a Taqca Dance                           6-9/  18
 609        10 Mosiak Magdalena                                   JAST Olenica                                 10/  18
 597     11-13 Cielicka Zofia                                    Szko3a Taqca Dance                         11-13/  18
 598     11-13 Weserling Martyna                                  R&D Studio Taqca SPIN                      11-13/  18
 605     11-13 Mielewczyk Zuzanna                                 R&D Studio Taqca SPIN                      11-13/  18
 601     14-15 Plichta Laura                                      R&D Studio Taqca SPIN                      14-15/  18
 611     14-15 Sikora Zuzanna                                     Szko3a Taqca Dance                         14-15/  18
 608     16-18 G9siorowska Oliwia                                 R&D Studio Taqca SPIN                      16-18/  18
 610     16-18 Jaroszewicz Martyna                                R&D Studio Taqca SPIN                      16-18/  18
 612     16-18 Grzekowiak Patrycja                               R&D Studio Taqca SPIN                      16-18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 597 XX XX  4     4      5-10
 598  XX X  3     3     11-13
 599 XXXXX  5     5       1-4
 600 XX XX  4     4      5-10
 601  XX    2     2          
 602 XXXXX  5     5       1-4
 603 XXXX   4     4      5-10
 604 X XXX  4     4      5-10
 605  XXXX  4     4      5-10
 606 XXXXX  5     5       1-4
 607 XX XX  4     4      5-10
 608   X    1     1          
 609 X XX   3     3     11-13
 610 X      1     1          
 611  X  X  2     2          
 612     X  1     1          
 613 XXXXX  5     5       1-4
 614 X XX   3     3     11-13
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 597        0     0          
 598        0     0          
 599  XX    2     2          
 600 XX XX  4     4       3-4
 602 XXXXX  5     5       1-2
 603  XX    2     2          
 604    XX  2     2          
 605        0     0          
 606 XXXXX  5     5       1-2
 607    XX  2     2          
 609 X      1     1          
 613 X XX   3     3         5
 614 XXX X  4     4       3-4
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 600 45523 4.0    4.0    4
 602 11112 1.0    1.0    1
 606 33241 2.0    2.0    2
 613 22435 3.0    3.0    3
 614 54354 5.0    5.0    5
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Kielce               
C       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 626         1 Jezierska Maja                                     Dance Busters Studio                           1/  12
 619         2 Brzeziqski Hubert                                  Candela Art I                                  2/  12
 622         3 Prjdotka Patrycja                                  Szko3a Taqca Dance                             3/  12
 624         4 Wzorek Alicja                                      Ha3as Dance Juniorzy                           4/  12
 628         5 Urbanik Aleksandra                                 JAST Wroc3aw                                   5/  12
 623         6 Lis Marcelina                                      Szko3a Taqca Dance                             6/  12
 620       7-8 Domaga3a Paulina                                   Szko3a Taqca Dance                           7-8/  12
 627       7-8 Nawrot Wiktoria                                    Szko3a Taqca Dance                           7-8/  12
 621      9-11 Kamierczak Anastazja                              R&D Studio Taqca SPIN                       9-11/  12
 625      9-11 Strzjpek Oliwia                                    Szko3a Taqca Dance                          9-11/  12
 629      9-11 Klimkiewicz Weronika                               Szko3a Taqca Dance                          9-11/  12
 618        12 Koralewska Nadia                                   Szko3a Taqca Dance                            12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 618        0     0          
 619 XXX X  4     4       2-4
 620 XX     2     2          
 621    X   1     1          
 622 X XX   3     3       5-6
 623   XXX  3     3       5-6
 624 XXXXX  5     5         1
 625  X     1     1          
 626 XXX X  4     4       2-4
 627    XX  2     2          
 628 XX XX  4     4       2-4
 629   X    1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 619 33362 2.0    2.0    2
 622 25236 3.0    3.0    3
 623 66613 6.0    6.0    6
 624 44151 4.0    4.0    4
 626 12524 1.0    1.0    1
 628 51445 5.0    5.0    5
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Kielce               
C       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 637         1 Woszczyk Nadia                                     JAST Piotrksw Trybunalski                      1/   4
 634         2 Ko3czyk Kinga                                      Szko3a Taqca Dance                             2/   4
 635         3 Michalec Kacper                                    FLEX                                           3/   4
 633         4 Rs?alska Zuzanna                                   Fantasy Dance Academy #sd                      4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 633 42344 4.0    4.0    4
 634 33113 2.0    2.0    2
 635 24432 3.0    3.0    3
 637 11221 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Kielce               
C       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 641         1 Wozniczko Julita                                   Szko3a Taqca Dance                             1/   4
 642         2 Oczeretko Julia                                    R&D Studio Taqca SPIN                          2/   4
 643         3 Dzijgielewska Karolina                             Szko3a Taqca Dance                             3/   4
 644         4 Kumicka Justyna                                   R&D Studio Taqca SPIN                          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 641 21111 1.0    1.0    1
 642 12233 2.0    2.0    2
 643 33322 3.0    3.0    3
 644 44444 4.0    4.0    4
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 649         1 Pi9tek Samanta                                     R&D Studio Taqca SPIN                          1/   3
 650         2 Polkowska Kamila                                   R&D Studio Taqca SPIN                          2/   3
 648         3 Soko3owska Nadia                                   R&D Studio Taqca SPIN                          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 648 33323 3.0    3.0    3
 649 11111 1.0    1.0    1
 650 22232 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Kielce               
C       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 663         1 Ama3owicz Maja                                     JAST Wroc3aw                                   1/  10
 657         2 Kaczmarek Amelia                                   R&D Studio Taqca SPIN                          2/  10
 660         3 Szczepaniak Weronika                               Dance Busters Studio                           3/  10
 658         4 Kwiecieq Patrycja                                  Candela Art I                                  4/  10
 661         5 Fedorowicz Agata                                   R&D Studio Taqca SPIN                          5/  10
 654         6 Domarus Nadia                                      R&D Studio Taqca SPIN                          6/  10
 662         7 Kopacz Patrycja                                    Szko3a Taqca Dance                             7/  10
 659         8 Raszowska Natalia                                  JAST Wroc3aw                                   8/  10
 655      9-10 Nowacka Natalia                                    JAST Wroc3aw                                9-10/  10
 656      9-10 Dr9?kowska Maja                                    Dance Busters Studio                        9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 654  XXX   3     3       6-7
 655     X  1     1          
 656 X      1     1          
 657 XX XX  4     4       1-5
 658 XX XX  4     4       1-5
 659  XX    2     2          
 660 XXX    3     3       6-7
 661 X XXX  4     4       1-5
 662  XXXX  4     4       1-5
 663 X XXX  4     4       1-5
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 654 57562 6.0    6.0    6
 657 32643 2.0    2.0    2
 658 43374 4.0    4.0    4
 660 24437 3.0    3.0    3
 661 61255 5.0    5.0    5
 662 76716 7.0    7.0    7
 663 15121 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 668         1 Miernikiewicz Ada                                  FLEX                                           1/   5
 670         2 Kosiara Oliwia                                     Dance Busters Studio                           2/   5
 669         3 Pienczk Dominika                                   R&D Studio Taqca SPIN                          3/   5
 671         4 Mrsz Paulina                                       R&D Studio Taqca SPIN                          4/   5
 667         5 Gabara Amelia                                      Dance Busters Studio                           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 667 54454 5.0    5.0    5
 668 22112 1.0    1.0    1
 669 15243 3.0    3.0    3
 670 41321 2.0    2.0    2
 671 33535 4.0    4.0    4
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 676         1 Mielczarek Wiktoria                                Ha3as Dance                                    1/   3
 675         2 Ga3wa Oliwia                                       JAST Piotrksw Trybunalski                      2/   3
 677         3 Sigorska Julia                                     R&D Studio Taqca SPIN                          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 675 22222 2.0    2.0    2
 676 11111 1.0    1.0    1
 677 33333 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Kielce               
C       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 684         1 Graczyk Maksymilian                                Fantasy Dance Academy #sd                      1/   9
 682         2 Gulif Sonja                                        Dance Busters Studio                           2/   9
 687         3 Fidos #ukasz                                       Dance Busters Studio                           3/   9
 689         4 Jakuszenkow Natalia                                Fantasy Dance Academy #sd                      4/   9
 685         5 Mikucka Maja                                       R&D Studio Taqca SPIN                          5/   9
 688         6 /ukowska Maja                                      JAST Olenica                                  6/   9
 683         7 Rozdolska Julia                                    JAST Wroc3aw                                   7/   9
 681       8-9 Tomalka Julia                                      JAST Piotrksw Trybunalski                    8-9/   9
 686       8-9 Kuna Adrianna                                      JAST Piotrksw Trybunalski                    8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 681        0     0          
 682 XXXXX  5     5       1-5
 683 X      1     1          
 684 XXXXX  5     5       1-5
 685  XXXX  4     4         6
 686        0     0          
 687 XXXXX  5     5       1-5
 688 XXXXX  5     5       1-5
 689 XXXXX  5     5       1-5
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 682 22114 2.0    2.0    2
 684 11221 1.0    1.0    1
 685 63552 5.0    5.0    5
 687 45433 3.0    3.0    3
 688 56665 6.0    6.0    6
 689 34346 4.0    4.0    4
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 693         1 Jakuszenkow Weronika                               Fantasy Dance Academy #sd                      1/   3
 694         2 Kowalska Klaudia                                   FLEX                                           2/   3
 695         3 Wojtas Wiktoria                                    JAST Wroc3aw                                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 693 11212 1.0    1.0    1
 694 22121 2.0    2.0    2
 695 33333 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo A, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Kielce               
C       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
D       Tokarz                    Katarzyna                 Kielce               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo A, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 699         1 Wsjtowicz Amelia                                   JAST Wroc3aw                                   1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo A, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 699 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Kielce               
C       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
D       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
E       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 706         1 Michalak Maja                                      Dance Busters Studio                           1/   5
 704         2 Grzesiak Gabriela                                  Dance Busters Studio                           2/   5
 707         3 Pi9tek Samanta                                     R&D Studio Taqca SPIN                          3/   5
 705         4 Soko3owska Nadia                                   R&D Studio Taqca SPIN                          4/   5
 703         5 Mielewczyk Zuzanna                                 R&D Studio Taqca SPIN                          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 703 55553 5.0    5.0    5
 704 22211 2.0    2.0    2
 705 44345 4.0    4.0    4
 706 11124 1.0    1.0    1
 707 33432 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
C       /urawska                  Anna                      Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 711         1 Wsjtowicz Amelia                                   JAST Wroc3aw                                   1/   4
 712         2 Mikucka Maja                                       R&D Studio Taqca SPIN                          2/   4
 714         3 Fedorowicz Agata                                   R&D Studio Taqca SPIN                          3/   4
 713         4 Baranowska Paulina                                 reAKTYWACJA Modern                             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 711 12121 1.0    1.0    1
 712 21212 2.0    2.0    2
 713 44343 4.0    4.0    4
 714 33434 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
C       /urawska                  Anna                      Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 718         1 Kowalska Klaudia                                   FLEX                                           1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 718 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
C       /urawska                  Anna                      Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 723         1 Graczyk Maksymilian                                Fantasy Dance Academy #sd                      1/   2
 722         2 Fidos #ukasz                                       Dance Busters Studio                           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 722 22222 2.0    2.0    2
 723 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety open, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
C       /urawska                  Anna                      Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety open, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 727         1 Grzesiak Gabriela, Michalak Maja                   Dance Busters Studio                           1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety open, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 727 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety open, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
C       /urawska                  Anna                      Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety open, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 731         1 Szczepaniak Weronika, Wsjt Weronika                Dance Busters Studio                           1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety open, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 731 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo Open, Styl: Improwizacja
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       /urawska                  Anna                      Kielce               
C       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
D       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
E       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo Open, Styl: Improwizacja
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1596         1 Meysner Maja                                       FLEX                                           1/   4
1594         2 Bronarska Maja                                     Szko3a Taqca Dance                             2/   4
1595         3 Chabiqska Ma3gorzata                               Szko3a Taqca Dance                             3/   4
1597         4 Witoq Emilia                                       Szko3a Taqca Dance                             4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo Open, Styl: Improwizacja
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1594 32222 2.0    2.0    2
1595 23333 3.0    3.0    3
1596 11111 1.0    1.0    1
1597 44444 4.0    4.0    4
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo Open, Styl: Improwizacja
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
C       /urawska                  Anna                      Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo Open, Styl: Improwizacja
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1601         1 Ama3owicz Maja                                     JAST Wroc3aw                                   1/   7
1605         2 Miernikiewicz Ada                                  FLEX                                           2/   7
1608         3 Rozdolska Julia                                    JAST Wroc3aw                                   3/   7
1607         4 Raszowska Natalia                                  JAST Wroc3aw                                   4/   7
1604         5 Lis Marcelina                                      Szko3a Taqca Dance                             5/   7
1602         6 Klimkiewicz Weronika                               Szko3a Taqca Dance                             6/   7
1606         7 Ozimiqska Oliwia                                   Discofox Dance School                          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo Open, Styl: Improwizacja
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1601 11411 1.0    1.0    1
1602 62566 6.0    6.0    6
1604 54655 5.0    5.0    5
1605 23122 2.0    2.0    2
1606 77777 7.0    7.0    7
1607 46343 4.0    4.0    4
1608 35234 3.0    3.0    3
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo Open, Styl: Improwizacja
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
C       /urawska                  Anna                      Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo Open, Styl: Improwizacja
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1614         1 Mielczarek Wiktoria                                Ha3as Dance                                    1/   3
1613         2 Koz3owska Natasza                                  JAST Wroc3aw                                   2/   3
1612         3 B9kowska Natalia                                   JAST Wroc3aw                                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo Open, Styl: Improwizacja
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1612 33333 3.0    3.0    3
1613 22222 2.0    2.0    2
1614 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
C       /urawska                  Anna                      Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1590         1 Cielik Julia, Kuna Jakub                          JAST Piotrksw Trybunalski                      1/   2
1591         2 Gwadera Joanna, Jakuszenkow Weronika               Fantasy Dance Academy #sd                      2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1590 21121 1.0    1.0    1
1591 12212 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: AkroGym.Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
C       /urawska                  Anna                      Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: AkroGym.Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 463         1 Zamiara Gabriela                                   JAST Pleszew                                   1/   3
 464         2 #ysek Agata                                        JAST Wroc3aw                                   2/   3
 462         3 Nowakowska Hanna                                   JAST Wroc3aw                                   3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo E, Styl: AkroGym.Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 462 33322 3.0    3.0    3
 463 12111 1.0    1.0    1
 464 21233 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek
 
Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: AkroGym.Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Paulina                   Wroc3aw              
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       G3owacka                  Aleksandra                Kielce               
C       /urawska                  Anna                      Kielce               
D       Kampa                     Danuta                    Tarnsw Opolski       
E       #9cki                     Bart3omiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Doliqska                  Jolanta                   Wroc3aw              
2       /urawski                  #ukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: AkroGym.Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 470         1 Rosowska Klara                                     Ma3a Plejada                                   1/   5
 472         2 Chojnacka Marcelina                                reAKTYWACJA Modern                             2/   5
 469         3 Baranowska Paulina                                 reAKTYWACJA Modern                             3/   5
 468         4 Kurek Justyna                                      JAST Wroc3aw                                   4/   5
 471         5 Kowalska Kinga                                     JAST Pleszew                                   5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek
 
Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: AkroGym.Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 468 44313 4.0    4.0    4
 469 33231 3.0    3.0    3
 470 11145 1.0    1.0    1
 471 55554 5.0    5.0    5
 472 22422 2.0    2.0    2
--------------------------
Na pocz9tek