VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Move It  
pod patronatem Wójta Gminy Moszczenica Marcelego Piekarka
Moszczenica 2019.05.26  
 
-------------------------------------
Na początek
 
Kategorie, klasy i style
------------------------------
11.-, Duety D+E, Hip-Hop
15.-, Duety D+E, Hip-Hop
16.+, Duety D+E, Hip-Hop
16.+, Duety B+C, Hip-Hop
16.+, Duety S+A, Hip-Hop
11.-, Duety C, Hip-Hop
7.-, Solo E, Break Dance
12.-13, Solo D, Break Dance
16.+, Solo D, Break Dance
12.-15, Solo E, Break Dance
8-9, Solo E, Hip-Hop
10.-11, Solo E, Hip-Hop
12.-13, Solo E, Hip-Hop
12.-15, Solo A, Hip-Hop
14.-15, Solo E, Hip-Hop
16.+, Solo E, Hip-Hop
12.-15, Solo C, Hip-Hop
7.-, Solo E, Hip-Hop
16.+, Solo D, Hip-Hop
11.-, Solo C, Hip-Hop
10.-11, Solo D, Hip-Hop
12.-15, Solo D, Hip-Hop
16.+, Solo C, Hip-Hop
16.+, Solo B, Hip-Hop
14.-15, Solo B, Hip-Hop
16.+, Solo A, Hip-Hop
10.-11, Solo E, Salsa
12.-15, Solo E, Salsa
16.+, Solo D, Salsa
16.+, Solo A, Salsa
12.-13, Solo C, Salsa
10.-11, Solo C, Salsa
12.-15, Solo A, Salsa
16.+, Solo S, Salsa
8-9, Solo E, Salsa
14.-15, Solo C, Salsa
10.-11, Solo D, Salsa
12.-13, Solo D, Salsa
16.+, Solo E, Salsa
14.-15, Solo D, Salsa
12.-15, Solo dz., Caribbean Show
16.+, Solo dz., Caribbean Show
11.-, Solo dz., Caribbean Show
12.-15, Solo dz., Salsa
11.-, Solo dz., Salsa
16.+, Solo dz., Salsa
15.-, Duety B+C, Hip-Hop
16.+, Solo Open, HH Battles
11.-, Solo Open, HH Battles
12.-15, Solo Open, HH Battles
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     
--------------------------------------
   1 Candela Kielce           
   2 Dance Mania                  
   3 Dance4Kids                  
   4 DM KIDS 1 Lublin            
   5 FDA Łódź                    
   6 GO4DANCE Kielce             
   7 JAST Jarocin                
   8 JAST Piotrków Tryb          
   9 JAST Wrocław                 
  10 Mała Plejada Wrocław         
  11 Metronom Ligocka Łódź        
  12 R‡ SPIN Rumia              
  13 Salsetki Rybnik             
  14 SD Factory Jędrzejów        
  15 ST Dance Kielce              
  16 ST Dance Mania Lublin        
  17 Studio Tańca Destino        
  18 Świętokrzyski KT Kielce     
  19 UNIQUE Studio Brodnica      
  20 Unique Studio Bydgoszcz     
--------------------------------------
 
Niebieskim kolorem na końcowej klasyfikacji zaznaczono - NOMINACJE
 
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1099         1 Maciaszek Martyna, Piórek Natalia                  UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/  10
1093         2 Bończyk Alicja, Juszczak Zuzanna                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               2/  10
1094         3 Pruś Alicja, Szlązak Rozalia                       DM KIDS 1 Lublin          POLSKA               3/  10
1097         4 Kucharska Aleksandra, Olkowska Aleksandra          UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               4/  10
1101         5 Lis Amelia, Wrona Martyna                          Dance Mania               POLSKA               5/  10
1092         6 Łęczycka Aleksandra, Sigłowy Julia                 ST Dance Mania Lublin     POLSKA               6/  10
1098         7 Fogiel Oskar, Nowak Pola                           JAST Piotrków Tryb        POLSKA               7/  10
1096         8 Parafinuik Lena, Szymański Jakub                   Dance Mania               POLSKA               8/  10
1095      9-10 Jaremba Karolina, Knasińska Amelia                 UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA            9-10/  10
1100      9-10 Małocha Kornelia, Turula Barbara                   ST Dance Mania Lublin     POLSKA            9-10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1092 XXXXX  5     5       1-4
1093 XXXXX  5     5       1-4
1094 XXXXX  5     5       1-4
1095        0     0          
1096     X  1     1          
1097 XXXX   4     4         5
1098 X  X   2     2          
1099 XXXXX  5     5       1-4
1100        0     0          
1101  XX X  3     3         6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1092 66436 6.0    6,0    6
1093 42242 2.0    2,0    2
1094 31313 3.0    3,0    3
1097 13664 4.0    4,0    4
1099 24121 1.0    1,0    1
1101 55555 5.0    5,0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 15.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1105         1 Minkiewicz Zofia, Muszyńska Kalina                 UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   3
1107         2 Kucharska Izabela, Tyloch Amelia                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               2/   3
1106         3 Juszczak Werika, Śmigielska Marta                  UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 15.-, Klasa: Duety D+E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1105 11211 1.0    1,0    1
1106 33333 3.0    3,0    3
1107 22122 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1126         1 Koj Kacper, Snarska Natalia                        R‡ SPIN Rumia             POLSKA               1/   2
1125         2 Nieśmiałek Jakub, Zając Patrycja                   JAST Piotrków Tryb        POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1125 21222 2.0    2,0    2
1126 12111 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety S+A, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety S+A, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1130         1 Cieślewicz Adrianna, Kornacka Daria                UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety S+A, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1130 11111 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety C, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1115         1 Baron Zuzanna, Sempowicz-Rożek Katarzyna           UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety C, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1115 11111 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo E, Styl: Break Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo E, Styl: Break Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 773         1 Żołyńska Maja                                      CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo E, Styl: Break Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 773 11111 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Break Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Break Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 786         1 Żołyńska Julia                                     CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Break Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 786 11111 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Break Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Break Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 790         1 Woźniak Julia                                      FDA Łódź                  POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Break Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 790 11111 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Break Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Break Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 778         1 Pawlicka Klaudia                                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/   5
 782         2 Gołas Marianna                                     FDA Wrocław               POLSKA               2/   5
 779         3 Trzciński Oskar                                    FDA Łódź                  POLSKA               3/   5
 781         4 Orłowska Pola                                      Metronom Ligocka Łódź     POLSKA               4/   5
 777         5 Kosmala Kornelia                                   FDA Łódź                  POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Break Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 777 51415 5.0    5,0    5
 778 12231 1.0    1,0    1
 779 44152 3.0    3,0    3
 781 25344 4.0    4,0    4
 782 33523 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 902         1 Szymański Jakub                                    Dance Mania               POLSKA               1/  23
 910         2 Orłowska Maja                                      R‡ SPIN Rumia             POLSKA               2/  23
 897         3 Walus Oliwia                                       R‡ SPIN Rumia             POLSKA               3/  23
 905         4 Nowak Pola                                         JAST Piotrków Tryb        POLSKA               4/  23
 909         5 Knasińska Amelia                                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               5/  23
 892       6-8 Meckier Julia                                      Metronom Ligocka Łódź     POLSKA             6-8/  23
 899       6-8 Parafinuik Lena                                    Dance Mania               POLSKA             6-8/  23
 906       6-8 Wrona Martyna                                      Dance Mania               POLSKA             6-8/  23
 894      9-13 Jaremba Karolina                                   Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA            9-13/  23
 904      9-13 Sikorska Maria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA            9-13/  23
 907      9-13 Sempowicz-Rożek Katarzyna                          UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA            9-13/  23
 912      9-13 Romanowska Amelia                                  Dance Mania               POLSKA            9-13/  23
 913      9-13 Topolewska Maja                                    UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA            9-13/  23
 896        14 Hałupka Izabela                                    Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA              14/  23
 895        15 Żurawski Adam                                      Dance Mania               POLSKA              15/  23
 890     16-17 Lis Amelia                                         Dance Mania               POLSKA           16-17/  23
 901     16-17 Grzybowska Dagmara                                 Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA           16-17/  23
 891     18-23 Wiśniewska Lena                                    Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA           18-23/  23
 893     18-23 Grzeszczuk Weronika                                Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA           18-23/  23
 898     18-23 Stachowicz Lena                                    UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           18-23/  23
 900     18-23 Kopka Maja                                         Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA           18-23/  23
 903     18-23 Kopka Lena                                         Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA           18-23/  23
 908     18-23 Grot Agata                                         Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA           18-23/  23
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 890     X  1     1          
 891        0     0          
 892 XXXXX  5     5       1-5
 893        0     0          
 894 XX X   3     3     10-14
 895  X  X  2     2          
 896 X  XX  3     3     10-14
 897 XXXX   4     4       6-9
 898        0     0          
 899 XXXXX  5     5       1-5
 900        0     0          
 901   X    1     1          
 902 XXXXX  5     5       1-5
 903        0     0          
 904   XXX  3     3     10-14
 905 XXXXX  5     5       1-5
 906 XXX X  4     4       6-9
 907 XXXX   4     4       6-9
 908        0     0          
 909  X XX  3     3     10-14
 910 XXXXX  5     5       1-5
 912 X X X  3     3     10-14
 913 XXXX   4     4       6-9
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 892 X   X  2     2          
 894 X      1     1          
 896        0     0          
 897  XXX   3     3       3-5
 899  X  X  2     2          
 902 XXXXX  5     5       1-2
 904    X   1     1          
 905 X X X  3     3       3-5
 906  XX    2     2          
 907   X    1     1          
 909 XX X   3     3       3-5
 910 XXXXX  5     5       1-2
 912     X  1     1          
 913    X   1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 897 32535 3.0    3,0    3
 902 11321 1.0    1,0    1
 905 44243 4.0    4,0    4
 909 53454 5.0    5,0    5
 910 25112 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 926         1 Maciaszek Martyna                                  UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/  20
 930         2 Woźniak Natalia                                    FDA Łódź                  POLSKA               2/  20
 918         3 Łęczycka Aleksandra                                ST Dance Mania Lublin     POLSKA               3/  20
 923         4 Olkowska Aleksandra                                UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               4/  20
 934         5 Sigłowy Julia                                      ST Dance Mania Lublin     POLSKA               5/  20
 920         6 Hallmann Bartosz                                   R‡ SPIN Rumia             POLSKA               6/  20
 921         7 Rutecki Kacper                                     JAST Jarocin              POLSKA               7/  20
 928      8-10 Białk Kacper                                       R‡ SPIN Rumia             POLSKA            8-10/  20
 932      8-10 Gołąbek Lena                                       R‡ SPIN Rumia             POLSKA            8-10/  20
 936      8-10 Lubińska Kinga                                     R‡ SPIN Rumia             POLSKA            8-10/  20
 922     11-13 Kołat Krzysztof                                    Metronom Ligocka Łódź     POLSKA           11-13/  20
 925     11-13 Pater Jakub                                        R‡ SPIN Rumia             POLSKA           11-13/  20
 931     11-13 Kucharska Aleksandra                               UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           11-13/  20
 919     14-16 Szatkowski Bogusław                                UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           14-16/  20
 924     14-16 Radziejewska Maja                                  JAST Piotrków Tryb        POLSKA           14-16/  20
 927     14-16 Frontczak Angelika                                 Metronom Ligocka Łódź     POLSKA           14-16/  20
 917     17-18 Maciejewska Roksana                                UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           17-18/  20
 935     17-18 Buczyńska Hanna                                    UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           17-18/  20
 929     19-20 Gładkowska Natalia                                 UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           19-20/  20
 933     19-20 Dublińska Paulina                                  UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           19-20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 917   X    1     1          
 918 XXXXX  5     5       1-4
 919    XX  2     2          
 920 XXXXX  5     5       1-4
 921 X XXX  4     4       5-9
 922 XXX    3     3     10-13
 923 X XXX  4     4       5-9
 924  X  X  2     2          
 925 XXX X  4     4       5-9
 926 XX X   3     3     10-13
 927  X X   2     2          
 928 X XXX  4     4       5-9
 929        0     0          
 930 XXXXX  5     5       1-4
 931  XXX   3     3     10-13
 932 XXXXX  5     5       1-4
 933        0     0          
 934 XX XX  4     4       5-9
 935   X    1     1          
 936 XX  X  3     3     10-13
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 918 XXXXX  5     5       1-3
 920  X XX  3     3       5-6
 921 X X    2     2          
 922        0     0          
 923 XXXXX  5     5       1-3
 925        0     0          
 926 XXXX   4     4         4
 928     X  1     1          
 930 XXXXX  5     5       1-3
 931        0     0          
 932  X     1     1          
 934   XXX  3     3       5-6
 936 X      1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 918 33663 3.0    3,0    3
 920 42556 6.0    6,0    6
 923 64234 4.0    4,0    4
 926 11115 1.0    1,0    1
 930 26341 2.0    2,0    2
 934 55422 5.0    5,0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 951         1 Bończyk Martyna                                    UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/  20
 955         2 Stępak Wiktoria                                    UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               2/  20
 952         3 Sadzik Sandra                                      FDA Łódź                  POLSKA               3/  20
 949         4 Drozd Bianka                                       R‡ SPIN Rumia             POLSKA               4/  20
 947         5 Jamorska Wiktoria                                  JAST Piotrków Tryb        POLSKA               5/  20
 958         6 Płocka Olena                                       R‡ SPIN Rumia             POLSKA               6/  20
 942       7-8 Maćkowska Natalia                                  Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA             7-8/  20
 948       7-8 Molenda Apolonia                                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA             7-8/  20
 946      9-10 Tyloch Amelia                                      UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA            9-10/  20
 956      9-10 Krawczyk Natalia                                   JAST Piotrków Tryb        POLSKA            9-10/  20
 943     11-13 Pawlicka Klaudia                                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA           11-13/  20
 950     11-13 Chilman Antonina                                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           11-13/  20
 961     11-13 Dąbkowska Paulina                                  R‡ SPIN Rumia             POLSKA           11-13/  20
 945     14-15 Bobrowska Olga                                     JAST Piotrków Tryb        POLSKA           14-15/  20
 959     14-15 Juszczak Werika                                    UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           14-15/  20
 944     16-18 Lanecka Wiktoria                                   Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA           16-18/  20
 957     16-18 Wiśniewska Julia                                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           16-18/  20
 960     16-18 Kucharska Izabela                                  UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA           16-18/  20
 954     19-20 Płocka Wiktoria                                    R‡ SPIN Rumia             POLSKA           19-20/  20
 962     19-20 Kosmal Krystian                                    Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA           19-20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 942 XX X   3     3     10-13
 943 XX X   3     3     10-13
 944     X  1     1          
 945 X X    2     2          
 946   XXX  3     3     10-13
 947 XX XX  4     4       6-9
 948 XXXXX  5     5       1-5
 949 XXX X  4     4       6-9
 950  XXXX  4     4       6-9
 951 XX X   3     3     10-13
 952 XXXXX  5     5       1-5
 954        0     0          
 955 XXXXX  5     5       1-5
 956 XXXXX  5     5       1-5
 957   X    1     1          
 958 XXXXX  5     5       1-5
 959   X X  2     2          
 960    X   1     1          
 961 XXX X  4     4       6-9
 962        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 942 X  X   2     2          
 943        0     0          
 946  X     1     1          
 947   XXX  3     3       5-6
 948  X  X  2     2          
 949 X XXX  4     4       3-4
 950        0     0          
 951 XXXXX  5     5       1-2
 952  XXXX  4     4       3-4
 955 XXXXX  5     5       1-2
 956 X      1     1          
 958 XXX    3     3       5-6
 961        0     0          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 947 66243 5.0    5,0    5
 949 13455 4.0    4,0    4
 951 31611 1.0    1,0    1
 952 44332 3.0    3,0    3
 955 22124 2.0    2,0    2
 958 55566 6.0    6,0    6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1063         1 Szmelc Michał                                      UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   4
1061         2 Ratajska Maria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               2/   4
1062         3 Kubiak Maria                                       FDA Łódź                  POLSKA               3/   4
1057         4 Sobiechowska Lidka                                 UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1057 44433 4.0    4,0    4
1061 12212 2.0    2,0    2
1062 33344 3.0    3,0    3
1063 21121 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 967         1 Lademann Aneta                                     R‡ SPIN Rumia             POLSKA               1/   9
 973         2 Wysmułek Milena                                    FDA Łódź                  POLSKA               2/   9
 971         3 Zuska Anna                                         UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               3/   9
 970         4 Krasnodębska Weronika                              R‡ SPIN Rumia             POLSKA               4/   9
 972         5 Gąsiorowska Aleksandra                             R‡ SPIN Rumia             POLSKA               5/   9
 966         6 Machnicka Natalia                                  FDA Łódź                  POLSKA               6/   9
 968       7-8 Grabara Lena                                       JAST Piotrków Tryb        POLSKA             7-8/   9
 974       7-8 Gmyz Agata                                         R‡ SPIN Rumia             POLSKA             7-8/   9
 969         9 Chęcińska Natalia                                  JAST Piotrków Tryb        POLSKA               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 966  XX X  3     3       5-6
 967 XXXXX  5     5       1-3
 968 X  X   2     2          
 969  X     1     1          
 970   XXX  3     3       5-6
 971 XXXXX  5     5       1-3
 972 XX XX  4     4         4
 973 XXXXX  5     5       1-3
 974 X X    2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 966 66564 6.0    6,0    6
 967 31111 1.0    1,0    1
 970 54433 4.0    4,0    4
 971 43322 3.0    3,0    3
 972 25655 5.0    5,0    5
 973 12246 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 980         1 Górecki Mateusz                                    FDA Łódź                  POLSKA               1/  10
 979         2 Płusa Aleksandra                                   JAST Piotrków Tryb        POLSKA               2/  10
 978         3 Polak Martyna                                      FDA Łódź                  POLSKA               3/  10
 983         4 Zając Patrycja                                     JAST Piotrków Tryb        POLSKA               4/  10
 985         5 Roguszka Liwia                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               5/  10
 981         6 Nadolska Maja                                      R‡ SPIN Rumia             POLSKA               6/  10
 982         7 Woźniak Julia                                      FDA Łódź                  POLSKA               7/  10
 984       8-9 Fabiańska Dominika                                 FDA Wrocław               POLSKA             8-9/  10
 987       8-9 Kawałek Sara                                       JAST Piotrków Tryb        POLSKA             8-9/  10
 986        10 Zieleniewska Lidia                                 FDA Łódź                  POLSKA              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 978 XXXXX  5     5       1-3
 979  XXXX  4     4       4-5
 980 XXXXX  5     5       1-3
 981 XX XX  4     4       4-5
 982 X X    2     2          
 983 XXXXX  5     5       1-3
 984     X  1     1          
 985 XX X   3     3         6
 986        0     0          
 987   X    1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 978 24513 3.0    3,0    3
 979 11332 2.0    2,0    2
 980 32121 1.0    1,0    1
 981 66266 6.0    6,0    6
 983 43445 4.0    4,0    4
 985 55654 5.0    5,0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1023         1 Żołyńska Julia                                     CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/   9
1028         2 Rosenau Nina                                       UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               2/   9
1025         3 Pater Zuzanna                                      R‡ SPIN Rumia             POLSKA               3/   9
1029         4 Grzegory Eliza                                     FDA Łódź                  POLSKA               4/   9
1024         5 Zych Natalia                                       FDA Łódź                  POLSKA               5/   9
1031         6 Rosowska Klara                                     Mała Plejada Wrocław      POLSKA               6/   9
1030         7 Orłowska Pola                                      Metronom Ligocka Łódź     POLSKA               7/   9
1027         8 Woźny Zofia                                        Mała Plejada Wrocław      POLSKA               8/   9
1026         9 Raszowska Natalia                                  JAST Wrocław              POLSKA               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1023 XXXXX  5     5       1-2
1024 XXX X  4     4       3-4
1025 X XX   3     3       5-7
1026    X   1     1          
1027  X X   2     2          
1028 XXXXX  5     5       1-2
1029  XX X  3     3       5-7
1030 XX  X  3     3       5-7
1031 X XXX  4     4       3-4
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1023 27112 1.0    1,0    1
1024 52545 5.0    5,0    5
1025 36237 3.0    3,0    3
1028 13321 2.0    2,0    2
1029 41474 4.0    4,0    4
1030 64766 7.0    7,0    7
1031 75653 6.0    6,0    6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 885         1 Piórek Nikodem                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   5
 884         2 Kobus Zuzanna                                      R‡ SPIN Rumia             POLSKA               2/   5
 882         3 Żołyńska Maja                                      CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               3/   5
 881         4 Gackowiak Gabriela                                 UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               4/   5
 883         5 Szmelc Kornelia                                    Unique Studio Bydgoszcz   POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo E, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 881 44524 4.0    4,0    4
 882 23251 3.0    3,0    3
 883 55435 5.0    5,0    5
 884 12342 2.0    2,0    2
 885 31113 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1010         1 Richert Zuzanna                                    R‡ SPIN Rumia            POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1010 11111 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1018         1 Piórek Natalia                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   3
1019         2 Bończyk Alicja                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               2/   3
1014         3 Baron Zuzanna                                      UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1014 32233 3.0    3,0    3
1018 11112 1.0    1,0    1
1019 23321 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 993         1 Szlązak Rozalia                                    DM KIDS 1 Lublin          POLSKA               1/   6
 995         2 Juszczak Zuzanna                                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               2/   6
 994         3 Sobczyk Artur                                      R‡ SPIN Rumia             POLSKA               3/   6
 991       4-5 Pruś Alicja                                        DM KIDS 1 Lublin          POLSKA             4-5/   6
 996       4-5 Krysa Julia                                        DM KIDS 1 Lublin          POLSKA             4-5/   6
 992         6 Karpińska Olga                                     Mała Plejada Wrocław      POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 991 65452 4.5    4,5  4-5
 992 41665 6.0    6,0    6
 993 12211 1.0    1,0    1
 994 24144 3.0    3,0    3
 995 33326 2.0    2,0    2
 996 56533 4.5    4,5  4-5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1001         1 Orłowska Kaja                                      R‡ SPIN Rumia             POLSKA               1/   7
1006         2 Krzanowski Julian                                  UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               2/   7
1002         3 Klotz Wiktoria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               3/   7
1003         4 Królak Dominika                                    JAST Jarocin              POLSKA               4/   7
1004         5 Minkiewicz Zofia                                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               5/   7
1000         6 Muszyńska Kalina                                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               6/   7
1005         7 Wieczorek Weronika                                 JAST Piotrków Tryb        POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo D, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1000 62455 6.0    6,0    6
1001 47112 1.0    1,0    1
1002 31723 3.0    3,0    3
1003 14266 4.0    4,0    4
1004 55344 5.0    5,0    5
1005 76577 7.0    7,0    7
1006 23631 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1038         1 Czaplińska Laura                                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   4
1037         2 Snarska Natalia                                    R‡ SPIN Rumia             POLSKA               2/   4
1036         3 Muzolf Dominika                                    UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               3/   4
1035         4 Kloka Emilia                                       R‡ SPIN Rumia             POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1035 24344 4.0    4,0    4
1036 33432 3.0    3,0    3
1037 42213 2.0    2,0    2
1038 11121 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1052         1 Rogalska Zuzanna                                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   4
1051         2 Gabryończyk Jakub                                  FDA Łódź                  POLSKA               2/   4
1050         3 Ziamek Oliwia                                      UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               3/   4
1053         4 Kłobut Aleksandra                                  FDA Łódź                  POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1050 14223 3.0    3,0    3
1051 22331 2.0    2,0    2
1052 31112 1.0    1,0    1
1053 43444 4.0    4,0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1044       1-2 Tubisz Oliwia                                      UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA             1-2/   5
1045       1-2 Matlak Magdalena                                   R‡ SPIN Rumia             POLSKA             1-2/   5
1046         3 Zwolińska Amelia                                   UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               3/   5
1042         4 Koj Kacper                                         R‡ SPIN Rumia             POLSKA               4/   5
1043         5 Nieśmiałek Jakub                                   JAST Piotrków Tryb        POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo B, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1042 55232 4.0    4,0    4
1043 34455 5.0    5,0    5
1044 42311 1.5    1,5  1-2
1045 13124 1.5    1,5  1-2
1046 21543 3.0    3,0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1068         1 Cieślewicz Adrianna                                UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               1/   2
1067         2 Guzek Kinga                                        FDA Łódź                  POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1067 12122 2.0    2,0    2
1068 21211 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1348         1 Lipińska Aniela                                    Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA               1/  18
1336         2 Konieczny Wiktoria                                 Studio Tańca Destino      POLSKA               2/  18
1338         3 Salamon Antonina                                   Dance4Kids                POLSKA               3/  18
1347         4 Szota Natalia                                      SD Factory Jędrzejów      POLSKA               4/  18
1349         5 Białek Maja                                        SD Factory Jędrzejów      POLSKA               5/  18
1340         6 Smołkowicz Emilia                                  Studio Tańca Destino      POLSKA               6/  18
1343       7-8 Sarnecki Patryk                                    Studio Tańca Destino      POLSKA             7-8/  18
1351       7-8 Błaszczyk Lildia                                   Świętokrzyski KT Kielce                      7-8/  18
1334      9-11 Domagała Wiktoria                                  SD Factory Jędrzejów      POLSKA            9-11/  18
1341      9-11 Oczkowicz Nikola                                   SD Factory Jędrzejów      POLSKA            9-11/  18
1350      9-11 Guździk Martyna                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA            9-11/  18
1335        12 Jasińska Julianna                                  SD Factory Jędrzejów      POLSKA              12/  18
1337     13-16 Brożek2009 Hanna                                   SD Factory Jędrzejów      POLSKA           13-16/  18
1339     13-16 Ruszkiewicz Julia                                  SD Factory Jędrzejów      POLSKA           13-16/  18
1345     13-16 Wagner Olivia                                      Dance4Kids                POLSKA           13-16/  18
1346     13-16 Skiba Maja                                         SD Factory Jędrzejów      POLSKA           13-16/  18
1342     17-18 Sokół Nadia                                        SD Factory Jędrzejów      POLSKA           17-18/  18
1344     17-18 Poświat Zuzanna                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA           17-18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1334  X XX  3     3     11-12
1335 XXXX   4     4      7-10
1336 XXXXX  5     5       1-6
1337  X  X  2     2          
1338 XXX X  4     4      7-10
1339   XX   2     2          
1340 XXXXX  5     5       1-6
1341 X  XX  3     3     11-12
1342        0     0          
1343 XXXXX  5     5       1-6
1344        0     0          
1345 X   X  2     2          
1346  XX    2     2          
1347 XXXX   4     4      7-10
1348 XXXXX  5     5       1-6
1349 XXXXX  5     5       1-6
1350 X XXX  4     4      7-10
1351 XXXXX  5     5       1-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1334     X  1     1          
1335        0     0          
1336 XXXXX  5     5       1-2
1338 X  XX  3     3       4-6
1340  XXX   3     3       4-6
1341     X  1     1          
1343  XX    2     2          
1347 X XX   3     3       4-6
1348 XXXXX  5     5       1-2
1349 XXXX   4     4         3
1350     X  1     1          
1351 XX     2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1336 32211 2.0    2,0    2
1338 23663 3.0    3,0    3
1340 66454 6.0    6,0    6
1347 44345 4.0    4,0    4
1348 11122 1.0    1,0    1
1349 55536 5.0    5,0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1359         1 Jaros Olga                                         GO4DANCE Kielce           POLSKA               1/  15
1369         2 Sornat Marta                                       SD Factory Jędrzejów      POLSKA               2/  15
1362         3 Brzeziński Hubert                                  Candela Art I Kielce      POLSKA               3/  15
1357         4 Konieczny Magdalena                                Studio Tańca Destino      POLSKA               4/  15
1355         5 Góral Oliwia                                       Candela Junior Kielce     POLSKA               5/  15
1365         6 Orzeł Magdalena                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA               6/  15
1354       7-9 Kieczka Marta                                      Dance4Kids                POLSKA             7-9/  15
1358       7-9 Kramarczuk Roksana                                 SD Factory Jędrzejów      POLSKA             7-9/  15
1363       7-9 Ściga Kamila                                       Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA             7-9/  15
1366     10-11 Grabowska Julia                                    Candela Junior Kielce     POLSKA           10-11/  15
1368     10-11 Chodurski Damian                                   Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA           10-11/  15
1356     12-13 Szymanska Laura                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA           12-13/  15
1364     12-13 Rutana Wiktoria                                    Studio Tańca Destino      POLSKA           12-13/  15
1367        14 Jantas Weronika                                    Studio Tańca Destino      POLSKA              14/  15
1360        15 Kozielec Wiktoria                                  Dance4Kids                POLSKA              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1354 X XXX  4     4      8-11
1355 XXXXX  5     5       1-7
1356 XX  X  3     3     12-13
1357 XXXXX  5     5       1-7
1358  XXX   3     3     12-13
1359 XXXXX  5     5       1-7
1360     X  1     1          
1362 XXXXX  5     5       1-7
1363 XXXXX  5     5       1-7
1364 XX XX  4     4      8-11
1365 XXXX   4     4      8-11
1366 X XXX  4     4      8-11
1367  XX    2     2          
1368 XXXXX  5     5       1-7
1369 XXXXX  5     5       1-7
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1354  X  X  2     2          
1355 XX X   3     3       4-6
1356        0     0          
1357 X XXX  4     4       2-3
1358    XX  2     2          
1359 XXX    3     3       4-6
1362   XXX  3     3       4-6
1363  XX    2     2          
1364        0     0          
1365 XXXXX  5     5         1
1366 X      1     1          
1368  X     1     1          
1369 X XXX  4     4       2-3
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1355 12565 5.0    5,0    5
1357 64312 4.0    4,0    4
1359 21146 1.0    1,0    1
1362 45231 3.0    3,0    3
1365 56654 6.0    6,0    6
1369 33423 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1415         1 Gawron Barbara                                     SD Factory Jędrzejów      POLSKA               1/   3
1414         2 Drąg Barbara                                       Studio Tańca Destino      POLSKA               2/   3
1413         3 Dobaj Patrycja                                     GO4DANCE Kielce           POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1413 33232 3.0    3,0    3
1414 22123 2.0    2,0    2
1415 11311 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1453         1 Szymczyk Natalia                                   GO4DANCE Kielce           POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1453 11111 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1427         1 Mrówka Oliwia                                      SD Factory Jędrzejów      POLSKA               1/   9
1429         2 Parandyk Patrycja                                  SD Factory Jędrzejów      POLSKA               2/   9
1430         3 Sala Amelia                                        CANDELA Kielce            POLSKA               3/   9
1434         4 Karyś Katarzyna                                    CANDELA Kielce            POLSKA               4/   9
1431         5 Magiera Oliwia                                     SD Factory Jędrzejów      POLSKA               5/   9
1435         6 Lipska Julia                                       SD Factory Jędrzejów      POLSKA               6/   9
1433         7 Kosmider Sandra                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA               7/   9
1428         8 Szwedo Anna                                        Dance4Kids                POLSKA               8/   9
1432         9 Kopacz Patrycja                                    ST Dance Kielce           POLSKA               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Salsa
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1427 XXXXX  5     5       1-3
1428  X     1     1          
1429 XXX X  4     4       4-6
1430 XXXXX  5     5       1-3
1431 X XXX  4     4       4-6
1432        0     0          
1433  X X   2     2          
1434 X XXX  4     4       4-6
1435 XXXXX  5     5       1-3
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1427 24141 1.0    1,0    1
1429 41362 2.0    2,0    2
1430 12653 3.0    3,0    3
1431 55235 5.0    5,0    5
1434 36424 4.0    4,0    4
1435 63516 6.0    6,0    6
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1422         1 Krawczyk Kaja                                      GO4DANCE Kielce           POLSKA               1/   5
1419         2 Majewska Milena                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA               2/   5
1423         3 Jaskólska Julia                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA               3/   5
1421         4 Michałek Roksana                                   SD Factory Jędrzejów      POLSKA               4/   5
1420         5 Chrobot Kinga                                      GO4DANCE Kielce           POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo C, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1419 45212 2.0    2,0    2
1420 34355 5.0    5,0    5
1421 22544 4.0    4,0    4
1422 11121 1.0    1,0    1
1423 53433 3.0    3,0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1449         1 Statnicka Patrycja                                 GO4DANCE Kielce           POLSKA               1/   3
1448         2 Konieczna Aleksandra                               SD Factory Jędrzejów      POLSKA               2/   3
1447         3 Rubak Izabela                                      GO4DANCE Kielce           POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo A, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1447 33212 3.0    3,0    3
1448 11323 2.0    2,0    2
1449 22131 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo S, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo S, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1457         1 Szewczyk Julia                                     Candela Kielce            POLSKA               1/   5
1458         2 Sowa Katarzyna                                     Candela Kielce            POLSKA               2/   5
1461         3 Wydmańska Klaudia                                  Candela Team Kielce       POLSKA               3/   5
1459         4 Wawszczyk Wiktoria                                 SD Factory Jędrzejów      POLSKA               4/   5
1460         5 Szewczyk Kinga                                     SD Factory Jędrzejów      POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo S, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1457 11113 1.0    1,0    1
1458 25222 2.0    2,0    2
1459 44541 4.0    4,0    4
1460 53455 5.0    5,0    5
1461 32334 3.0    3,0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1327         1 Cetera Róża                                        SD Factory Jędrzejów      POLSKA               1/   5
1328         2 Curyl Natalia                                      SD Factory Jędrzejów      POLSKA               2/   5
1326         3 Paliborek Maja                                     SD Factory Jędrzejów      POLSKA               3/   5
1329         4 Chmielewska Ewa                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA               4/   5
1330         5 Warchhold Nadia                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1326 54321 3.0    3,0    3
1327 21415 1.0    1,0    1
1328 42132 2.0    2,0    2
1329 33254 4.0    4,0    4
1330 15543 5.0    5,0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1439         1 Bzymek Alicja                                      Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA               1/   5
1443         2 Iwan Julia                                         Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA               2/   5
1441         3 Salus Iga                                          Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA               3/   5
1442         4 Herman Rozalia                                     ST Dance Kielce           POLSKA               4/   5
1440         5 Gawron Anna                                        SD Factory Jędrzejów      POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1439 11141 1.0    1,0    1
1440 52552 5.0    5,0    5
1441 34324 3.0    3,0    3
1442 45435 4.0    4,0    4
1443 23213 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1388         1 Łochowska Nikola                                   SD Factory Jędrzejów      POLSKA               1/   7
1389         2 Bęben Pola                                         GO4DANCE Kielce           POLSKA               2/   7
1385         3 Kruszelnicka Zuzanna                               GO4DANCE Kielce           POLSKA               3/   7
1386         4 Lipska Maja                                        SD Factory Jędrzejów      POLSKA               4/   7
1384         5 Sarnecka Maja                                      CANDELA Kielce            POLSKA               5/   7
1387         6 Kuna Maja                                          Dance4Kids                POLSKA               6/   7
1390         7 Nowak Julia                                        Dance4Kids                POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1384 24736 5.0    5,0    5
1385 53522 3.0    3,0    3
1386 65143 4.0    4,0    4
1387 77354 6.0    6,0    6
1388 11215 1.0    1,0    1
1389 32661 2.0    2,0    2
1390 46477 7.0    7,0    7
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1394         1 Kozinska Wiktoria                                  SD Factory Jędrzejów      POLSKA               1/   7
1395         2 Kasperek Julia                                     GO4DANCE Kielce           POLSKA               2/   7
1396         3 Kaczmarska Maja                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA               3/   7
1400         4 Sitar Oliwia                                       Studio Tańca Destino      POLSKA               4/   7
1397         5 Klim Marta                                         Dance4Kids                POLSKA               5/   7
1399         6 Krzeszowska Aleksandra                             SD Factory Jędrzejów      POLSKA               6/   7
1398         7 Strzępek Oliwia                                    ST Dance Kielce           POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1394 12211 1.0    1,0    1
1395 21134 2.0    2,0    2
1396 34455 3.0    3,0    3
1397 65363 5.0    5,0    5
1398 47677 7.0    7,0    7
1399 56742 6.0    6,0    6
1400 73526 4.0    4,0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1373         1 Waldon Wiktoria                                    Candela Dancehall Kielce  POLSKA               1/   8
1375         2 Koza Paulina                                       Candela Dancehall Kielce  POLSKA               2/   8
1376         3 Deć Karolina                                       Studio Tańca Destino      POLSKA               3/   8
1379         4 Biskupska Aleksandra                               Candela Team Kielce       POLSKA               4/   8
1380         5 Trojanowicz Julia                                  Studio Tańca Destino      POLSKA               5/   8
1374         6 Pękala Magdalena                                   Studio Tańca Destino      POLSKA               6/   8
1378         7 Tulej Małgorzata                                   Studio Tańca Destino      POLSKA               7/   8
1377         8 Machul Natalia                                     Candela Kielce            POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1373 26121 1.0    1,0    1
1374 63636 6.0    6,0    6
1375 34214 2.0    2,0    2
1376 12745 3.0    3,0    3
1377 78888 8.0    8,0    8
1378 85477 7.0    7,0    7
1379 47362 4.0    4,0    4
1380 51553 5.0    5,0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1406         1 Długosz Aleksandra                                 Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA               1/   5
1407         2 Szydłosz Maja                                      SD Factory Jędrzejów      POLSKA               2/   5
1408         3 Skarzyńska Weronika                                Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA               3/   5
1409         4 Szydłosz Julia                                     SD Factory Jędrzejów      POLSKA               4/   5
1404         5 Cedro Natalia                                      Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1404 45335 5.0    5,0    5
1406 11112 1.0    1,0    1
1407 32423 2.0    2,0    2
1408 53244 3.0    3,0    3
1409 24551 4.0    4,0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1547         1 Długosz Aleksandra                                 Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA               1/  15
1554         2 Lubiejewska Martyna                                Candela Junior Kielce     POLSKA               2/  15
1559         3 Kołodziej Julia                                    CANDELA Kielce            POLSKA               3/  15
1558         4 Salus Iga                                          Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA               4/  15
1550         5 Rubak Izabela                                      GO4DANCE Kielce           POLSKA               5/  15
1556         6 Święcka Milena                                     Candela Junior Kielce     POLSKA               6/  15
1551       7-8 Dziewierz Agnieszka                                Candela Junior Kielce     POLSKA             7-8/  15
1552       7-8 Bzymek Alicja                                      Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA             7-8/  15
1546      9-10 Karyś Katarzyna                                    CANDELA Kielce            POLSKA            9-10/  15
1560      9-10 Kosmider Sandra                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA            9-10/  15
1553     11-12 Konieczna Aleksandra                               SD Factory Jędrzejów      POLSKA           11-12/  15
1557     11-12 Lipska Julia                                       SD Factory Jędrzejów      POLSKA           11-12/  15
1548     13-14 Grabowska Julia                                    Candela Junior Kielce     POLSKA           13-14/  15
1555     13-14 Szwedo Anna                                        Dance4Kids                POLSKA           13-14/  15
1549        15 Klim Marta                                         Dance4Kids                POLSKA              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1546 X XXX  4     4      8-12
1547 XXXXX  5     5       1-7
1548 X  X   2     2          
1549  X     1     1          
1550 XXXXX  5     5       1-7
1551 XXXXX  5     5       1-7
1552 XXXXX  5     5       1-7
1553 XXXXX  5     5       1-7
1554 XXXXX  5     5       1-7
1555   X X  2     2          
1556 XXXX   4     4      8-12
1557 XXXXX  5     5       1-7
1558 XXX X  4     4      8-12
1559 XX XX  4     4      8-12
1560  XXXX  4     4      8-12
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1546 X      1     1          
1547  XXXX  4     4       3-4
1550 XXXXX  5     5       1-2
1551 X X    2     2          
1552    XX  2     2          
1553        0     0          
1554 XXXXX  5     5       1-2
1556 XXX    3     3       5-6
1557        0     0          
1558  XX X  3     3       5-6
1559 XX XX  4     4       3-4
1560    X   1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1547 61231 1.0    1,0    1
1550 45452 5.0    5,0    5
1554 22325 2.0    2,0    2
1556 36566 6.0    6,0    6
1558 53144 4.0    4,0    4
1559 14613 3.0    3,0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1571         1 Szewczyk Julia                                     Candela Kielce            POLSKA               1/   7
1569         2 Wydmańska Klaudia                                  Candela Team Kielce       POLSKA               2/   7
1570         3 Wawszczyk Wiktoria                                 SD Factory Jędrzejów      POLSKA               3/   7
1566         4 Dobaj Patrycja                                     GO4DANCE Kielce           POLSKA               4/   7
1564         5 Drąg Barbara                                       Studio Tańca Destino      POLSKA               5/   7
1568         6 Deć Karolina                                       Studio Tańca Destino      POLSKA               6/   7
1565         7 Biskupska Aleksandra                               Candela Team Kielce       POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1564 63464 5.0    5,0    5
1565 77776 7.0    7,0    7
1566 44357 4.0    4,0    4
1568 56545 6.0    6,0    6
1569 22222 2.0    2,0    2
1570 35633 3.0    3,0    3
1571 11111 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1537         1 Chrobot Kinga                                      GO4DANCE Kielce           POLSKA               1/   7
1542         2 Sarnecka Maja                                      CANDELA Kielce            POLSKA               2/   7
1536       3-4 Kuna Maja                                          Dance4Kids                POLSKA             3-4/   7
1541       3-4 Michałek Roksana                                   SD Factory Jędrzejów      POLSKA             3-4/   7
1539         5 Wagner Olivia                                      Salsetki Rybnik           POLSKA               5/   7
1540         6 Nowak Julia                                        Dance4Kids                POLSKA               6/   7
1538         7 Salamon Antonina                                   Dance4Kids                POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Caribbean Show
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1536 42426 3.5    3,5  3-4
1537 11111 1.0    1,0    1
1538 75757 7.0    7,0    7
1539 56575 5.0    5,0    5
1540 67364 6.0    6,0    6
1541 24642 3.5    3,5  3-4
1542 33233 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1501         1 Statnicka Patrycja                                 GO4DANCE Kielce           POLSKA               1/  25
1507         2 Rubak Izabela                                      GO4DANCE Kielce           POLSKA               2/  25
1495         3 Lubiejewska Martyna                                Candela Junior Kielce     POLSKA               3/  25
1491         4 Konieczna Aleksandra                               SD Factory Jędrzejów      POLSKA               4/  25
1485         5 Lipska Julia                                       SD Factory Jędrzejów      POLSKA               5/  25
1489       6-9 Iwan Julia                                         Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA             6-9/  25
1490       6-9 Kołodziej Julia                                    CANDELA Kielce            POLSKA             6-9/  25
1492       6-9 Kasperek Julia                                     GO4DANCE Kielce           POLSKA             6-9/  25
1497       6-9 Bzymek Alicja                                      Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA             6-9/  25
1482        10 Mrówka Oliwia                                      SD Factory Jędrzejów      POLSKA              10/  25
1483     11-13 Magiera Oliwia                                     SD Factory Jędrzejów      POLSKA           11-13/  25
1493     11-13 Kosmider Sandra                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA           11-13/  25
1505     11-13 Karyś Katarzyna                                    CANDELA Kielce            POLSKA           11-13/  25
1484     14-16 Sala Amelia                                        CANDELA Kielce            POLSKA           14-16/  25
1487     14-16 Kowalska Agata                                     SD Factory Jędrzejów      POLSKA           14-16/  25
1498     14-16 Szwedo Anna                                        Dance4Kids                POLSKA           14-16/  25
1486     17-19 Klim Marta                                         Dance4Kids                POLSKA           17-19/  25
1499     17-19 Salus Iga                                          Świętokrzyski KT Kielce   POLSKA           17-19/  25
1500     17-19 Kramarczuk Roksana                                 SD Factory Jędrzejów      POLSKA           17-19/  25
1488     20-25 Szydłosz Julia                                     SD Factory Jędrzejów      POLSKA           20-25/  25
1494     20-25 Szydłosz Maja                                      SD Factory Jędrzejów      POLSKA           20-25/  25
1496     20-25 Kaczmarska Maja                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA           20-25/  25
1502     20-25 Krzeszowska Aleksandra                             SD Factory Jędrzejów      POLSKA           20-25/  25
1504     20-25 Gawron Anna                                        SD Factory Jędrzejów      POLSKA           20-25/  25
1506     20-25 Orzeł Magdalena                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA           20-25/  25
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1482  XX X  3     3      9-13
1483 X XXX  4     4       5-8
1484 XX     2     2          
1485 XX X   3     3      9-13
1486   X    1     1          
1487    XX  2     2          
1488        0     0          
1489 XXXXX  5     5       1-4
1490 XX X   3     3      9-13
1491 XXXXX  5     5       1-4
1492 X X X  3     3      9-13
1493 XX XX  4     4       5-8
1494        0     0          
1495 XXXXX  5     5       1-4
1496        0     0          
1497  XX X  3     3      9-13
1498    XX  2     2          
1499   X    1     1          
1500     X  1     1          
1501 XXXX   4     4       5-8
1502        0     0          
1504        0     0          
1505 XXXX   4     4       5-8
1506        0     0          
1507 XXXXX  5     5       1-4
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1482   X    1     1          
1483        0     0          
1485 X  XX  3     3         5
1489  XX    2     2          
1490 X  X   2     2          
1491  XXXX  4     4       3-4
1492 X   X  2     2          
1493        0     0          
1495 XXXX   4     4       3-4
1497  X  X  2     2          
1501 XXXXX  5     5       1-2
1505        0     0          
1507 XXXXX  5     5       1-2
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1485 45445 5.0    5,0    5
1491 53153 4.0    4,0    4
1495 22534 3.0    3,0    3
1501 11211 1.0    1,0    1
1507 34322 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1476         1 Krawczyk Kaja                                      GO4DANCE Kielce           POLSKA               1/  14
1468         2 Chrobot Kinga                                      GO4DANCE Kielce           POLSKA               2/  14
1474         3 Majewska Milena                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA               3/  14
1470         4 Michałek Roksana                                   SD Factory Jędrzejów      POLSKA               4/  14
1467         5 Łochowska Nikola                                   SD Factory Jędrzejów      POLSKA               5/  14
1465         6 Jaskólska Julia                                    SD Factory Jędrzejów      POLSKA               6/  14
1466      7-10 Kruszelnicka Zuzanna                               GO4DANCE Kielce           POLSKA            7-10/  14
1469      7-10 Kuna Maja                                          Dance4Kids                POLSKA            7-10/  14
1472      7-10 Bęben Pola                                         GO4DANCE Kielce           POLSKA            7-10/  14
1478      7-10 Szota Natalia                                      SD Factory Jędrzejów      POLSKA            7-10/  14
1471     11-14 Lipska Maja                                        SD Factory Jędrzejów      POLSKA           11-14/  14
1473     11-14 Skiba Maja                                         SD Factory Jędrzejów      POLSKA           11-14/  14
1475     11-14 Białek Maja                                        SD Factory Jędrzejów      POLSKA           11-14/  14
1477     11-14 Nowak Julia                                        Dance4Kids                POLSKA           11-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1465 X  XX  3     3         6
1466  X     1     1          
1467 XX XX  4     4       4-5
1468 XXXXX  5     5       1-3
1469   X    1     1          
1470 XXXXX  5     5       1-3
1471        0     0          
1472     X  1     1          
1473        0     0          
1474 XXXX   4     4       4-5
1475        0     0          
1476 XXXXX  5     5       1-3
1477        0     0          
1478   X    1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1465 55466 6.0    6,0    6
1467 44545 5.0    5,0    5
1468 22351 2.0    2,0    2
1470 33634 4.0    4,0    4
1474 66223 3.0    3,0    3
1476 11112 1.0    1,0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1519         1 Szewczyk Julia                                     Candela Kielce            POLSKA               1/  10
1521         2 Sowa Katarzyna                                     Candela Kielce            POLSKA               2/  10
1511         3 Wawszczyk Wiktoria                                 SD Factory Jędrzejów      POLSKA               3/  10
1518         4 Deć Karolina                                       Studio Tańca Destino      POLSKA               4/  10
1515         5 Szymczyk Natalia                                   GO4DANCE Kielce           POLSKA               5/  10
1520         6 Trojanowicz Julia                                  Studio Tańca Destino      POLSKA               6/  10
1516         7 Drąg Barbara                                       Studio Tańca Destino      POLSKA               7/  10
1512       8-9 Tulej Małgorzata                                   Studio Tańca Destino      POLSKA             8-9/  10
1517       8-9 Gawron Barbara                                     SD Factory Jędrzejów      POLSKA             8-9/  10
1514        10 Pękala Magdalena                                   Studio Tańca Destino      POLSKA              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
1511 XX XX  4     4       3-6
1512   X    1     1          
1514        0     0          
1515  XXXX  4     4       3-6
1516 X X    2     2          
1517 X      1     1          
1518  XXXX  4     4       3-6
1519 XXXXX  5     5       1-2
1520 XX XX  4     4       3-6
1521 XXXXX  5     5       1-2
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo dz., Styl: Salsa
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1511 33344 3.0    3,0    3
1515 65533 5.0    5,0    5
1518 54455 4.0    4,0    4
1519 11111 1.0    1,0    1
1520 46666 6.0    6,0    6
1521 22222 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 15.-, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
C       Zasada                    Zbigniew                  jr                   Łódź
D       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
E       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1120         1 Pawlicka Klaudia, Żołyńska Julia                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA               1/   3
1121         2 Matlak Magdalena, Pater Zuzanna                    R‡ SPIN Rumia             POLSKA               2/   3
1119         3 Rosowska Klara, Woźny Zofia                        Mała Plejada Wrocław      POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 15.-, Klasa: Duety B+C, Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1119 32323 3.0    3,0    3
1120 21111 1.0    1,0    1
1121 13232 2.0    2,0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Zasada Jr                 Zbigniew                                       Łódź
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1161       1   Kornacka Daria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA             1  /   7
1156       2   Cieślewicz Adrianna                                UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA             2  /   7
1158       3   Retel Weronika                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA             3  /   7
1159       4   Snarska Natalia                                    R‡ SPIN Rumia             POLSKA             4  /   7
1155       5   Guzek Kinga                                        FDA Łódź                  POLSKA             5  /   7
1157       5   Gabryończyk Jakub                                  FDA Łódź                  POLSKA             5  /   7
1160       5   Górecki Mateusz                                    FDA Łódź                  POLSKA             5  /   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Zasada Jr                 Zbigniew                                       Łódź
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1137       1   Maciaszek Martyna                                  UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA             1  /   2
1138       2   Piórek Natalia                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA             2  /   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szczepanik-Zasada         Bogusława                 Zawada               
A       Zasada Jr                 Zbigniew                                       Łódź
B       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
C       Ząbrowicz                 Katarzyna                 Lublin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo Open, Styl: HH Battles
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1144      1    Ratajska Maria                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA            1   /  10
1148      2    Szmelc Michał                                      UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA            2   /  10
1151      3    Sobiechowska Lidka                                 UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA            3   /  10
1147      4    Kubiak Maria                                       FDA Łódź                  POLSKA            4   /  10
1142      5    Pater Zuzanna                                      R‡ SPIN Rumia             POLSKA            5   /  10
1146      5    Matlak Magdalena                                   R‡ SPIN Rumia             POLSKA            5   /  10
1150      5    Żołyńska Julia                                     CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA            5   /  10
1145      5    Nieśmiałek Jakub                                   JAST Piotrków Tryb        POLSKA            5   /  10
1149      9    Koj Kacper                                         R‡ SPIN Rumia             POLSKA            9   /  10
1143      9    Pawlicka Klaudia                                   CK ŻAGAŃ Żagań            POLSKA            9   /  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek