X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO
" TANECZNA ŚRODA 2019 "
Środa Wielkopolska 09.06.2019 r.
-------------------------------------
Na początek
Kategorie, klasy i style
------------------------------
8-9, Solo E, Modern
10.-11, Solo E, Modern
12.-13, Solo E, Modern
14.-15, Solo E, Modern
16.+, Solo E, Modern
11.-, Solo D, Modern
12.-13, Solo D, Modern
14.-15, Solo D, Modern
16.+, Solo D, Modern
11.-, Solo C, Modern
12.-13, Solo C, Modern
14.-15, Solo C, Modern
16.+, Solo C, Modern
12.-15, Solo B, Modern
16.+, Solo B, Modern
16.+, Solo A, Modern
7.-, Solo open dz., Modern
7.-, Solo open ch., Modern
12.-15, Solo open dz., Modern
12.-15, Solo open ch., Modern
16.+, Solo open dz., Modern
11.-, Duety Open, Modern
12.-15, Duety Open, Modern
16.+, Duety Open, Modern
11.-, Solo open dz., Modern
7.-, Duety Open, Modern
------------------------------
Na początek
 
Lista klubów
--------------------------------------
    Klub                      
--------------------------------------
·         AT Bezuma                     
·         Centrum Fizjoterapii i Edukacji        
·         DBS Łódź                     
·         Discofox DS Poznań            
·         FDA Łódź                      
·         FLEX MDK Wrocław Krzyki 
·         Grupa Baletowa Gwiazda
·         JAST BiFK Oleśnica            
·         JAST Piotrków Tryb            
·         JAST Pleszew                  
·         JAST Wrocław                  
·         JOY DANCE Szczecin           
·         R&D SPIN Rumia               
·         Setenta  Wrocław                     
·         ST Dance Kielce              
·         Szyk Twist SP7 Szczecin       
·         Średzkie Stow.Tańca Współczesnego     
--------------------------------------
Kolorem niebieskim w Końcowej klasyfikacji zaznaczono NOMINACJE.
 
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 436         1 Piątek Hanna                                       ST Dance Kielce           POLSKA               1/  12
 434         2 Huzarska Emilia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/  12
 428         3 Skupińska Oliwia                                   JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/  12
 433         4 Kaźmierczak Kornelia                               R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/  12
 437         5 Grzenkowska Karolina                               R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/  12
 429         6 Wawrzycka Julia                                    ST Dance Kielce           POLSKA               6/  12
 426         7 Chojnacka Zuzanna                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA               7/  12
 427      8-10 Dopke - Waliszewska Marta                          R&D SPIN Rumia            POLSKA            8-10/  12
 430      8-10 Prabucka Marcelina                                 R&D SPIN Rumia            POLSKA            8-10/  12
 431      8-10 Grzelak Hanna                                      DBS Łódź                  POLSKA            8-10/  12
 432     11-12 Kościelska Malwina                                 Discofox DS Poznań        POLSKA           11-12/  12
 435     11-12 Czajkowska Lena                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA           11-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 426   X X  2     2          
 427   X    1     1          
 428 XXXX   4     4       2-6
 429 XX XX  4     4       2-6
 430  X     1     1          
 431  X     1     1          
 432        0     0          
 433 XXXXX  5     5         1
 434 X XXX  4     4       2-6
 435        0     0          
 436 X XXX  4     4       2-6
 437 XX XX  4     4       2-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 428 32463 3.0    3.0    3
 429 44656 6.0    6.0    6
 433 56325 4.0    4.0    4
 434 23132 2.0    2.0    2
 436 11211 1.0    1.0    1
 437 65544 5.0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 453         1 Dąbrowska Blanka                                   JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/  17
 449         2 Zawadzka Lena                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/  17
 446         3 Świątek Maria                                      DBS Łódź                  POLSKA               3/  17
 442         4 Wrześniewska Kornelia                              JOY DANCE Szczecin        POLSKA               4/  17
 445         5 Wysokińska Alicja                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA               5/  17
 444       6-7 Stasik Emilia                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA             6-7/  17
 451       6-7 Gorczyńska-Ali Amelia                              JOY DANCE Szczecin        POLSKA             6-7/  17
 447      8-10 Ptaszkiewicz Maja                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA            8-10/  17
 455      8-10 Parzych Oliwia                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA            8-10/  17
 456      8-10 Kuliś Zuzanna                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA            8-10/  17
 440     11-13 Barankiewicz Sara                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA           11-13/  17
 443     11-13 Słodkiewicz Emilia                                 ST Dance Kielce           POLSKA           11-13/  17
 454     11-13 Redzimska Lena                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA           11-13/  17
 450        14 Stromska Oktawia                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA              14/  17
 441     15-17 Cieloszyk Zuzanna                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA           15-17/  17
 448     15-17 Łukian Ewa                                         R&D SPIN Rumia            POLSKA           15-17/  17
 452     15-17 Pionk Sandra                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA           15-17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 440  XX X  3     3     11-13
 441 X      1     1          
 442 XXXXX  5     5       1-6
 443 XX XX  4     4      7-10
 444 XXXX   4     4      7-10
 445 XXXXX  5     5       1-6
 446 XXXXX  5     5       1-6
 447  XXXX  4     4      7-10
 448    X   1     1          
 449 XXXXX  5     5       1-6
 450 X X    2     2          
 451 X X X  3     3     11-13
 452     X  1     1          
 453 XXXXX  5     5       1-6
 454 XX X   3     3     11-13
 455 XXXXX  5     5       1-6
 456  XXXX  4     4      7-10
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 440        0     0          
 442 XXX X  4     4       4-5
 443        0     0          
 444 XX     2     2          
 445 XXXXX  5     5       1-3
 446 XXXXX  5     5       1-3
 447    X   1     1          
 449 X XXX  4     4       4-5
 451   X X  2     2          
 453 XXXXX  5     5       1-3
 454        0     0          
 455    X   1     1          
 456  X     1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10.-11, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 442 43453 4.0    4.0    4
 445 55524 5.0    5.0    5
 446 31315 3.0    3.0    3
 449 14132 2.0    2.0    2
 453 22241 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 473         1 Maliszewska Wiktoria                               JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/  15
 467         2 Ciejak Małgorzata                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/  15
 469         3 Wojtasik Maja                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/  15
 476         4 Kłossowska Zuzanna                                 JOY DANCE Szczecin        POLSKA               4/  15
 471         5 Godlewska Aleksandra                               JOY DANCE Szczecin        POLSKA               5/  15
 463         6 Siarek Wiktoria                                    ST Dance Kielce           POLSKA               6/  15
 464      7-10 Orszulak Wiktoria                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA            7-10/  15
 465      7-10 Sieniawska Michalina                               JOY DANCE Szczecin        POLSKA            7-10/  15
 472      7-10 Płocka Julia                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA            7-10/  15
 474      7-10 Janerka Nina                                       JOY DANCE Szczecin        POLSKA            7-10/  15
 460     11-12 Kaźmierowska Natalia                               JOY DANCE Szczecin        POLSKA           11-12/  15
 475     11-12 Jażdżewska Karolina                                R&D SPIN Rumia            POLSKA           11-12/  15
 461     13-14 Zdziaszek Julia                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA           13-14/  15
 466     13-14 Niemczyk Łucja                                     ST Dance Kielce           POLSKA           13-14/  15
 470        15 Łuczyńska Agnieszka                                DBS Łódź                  POLSKA              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 460   XXX  3     3        12
 461 XX     2     2          
 463 XXXXX  5     5       1-8
 464 XXXXX  5     5       1-8
 465 XXXXX  5     5       1-8
 466  X X   2     2          
 467 XXXXX  5     5       1-8
 469 XXXXX  5     5       1-8
 470  X     1     1          
 471 XXXXX  5     5       1-8
 472 X XXX  4     4      9-11
 473 XXXXX  5     5       1-8
 474 XXX X  4     4      9-11
 475 X XXX  4     4      9-11
 476 XXXXX  5     5       1-8
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 460        0     0          
 463 XX  X  3     3       3-6
 464  X X   2     2          
 465 X  X   2     2          
 467 XXXXX  5     5       1-2
 469 XXXXX  5     5       1-2
 471   XXX  3     3       3-6
 472  XX    2     2          
 473  XX X  3     3       3-6
 474 X   X  2     2          
 475        0     0          
 476 X XX   3     3       3-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 463 53666 6.0    6.0    6
 467 14152 2.0    2.0    2
 469 31225 3.0    3.0    3
 471 45544 5.0    5.0    5
 473 62311 1.0    1.0    1
 476 26433 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Żurawska                  Anna                      Kielce               
E       Łącki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 486         1 Bączkowska Karolina                                JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/  11
 487         2 Lipska Nina                                        JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/  11
 483         3 Pilarz Zuzanna                                     FDA Łódź                  POLSKA               3/  11
 484         4 Pekrul Ida                                         JOY DANCE Szczecin        POLSKA               4/  11
 490         5 Rympel Wiktoria                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               5/  11
 482         6 Tomaszewska Laura                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA               6/  11
 480         7 Szukało Marta                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA               7/  11
 481      8-10 Pułka Magdalena                                    ST Dance Kielce           POLSKA            8-10/  11
 488      8-10 Jaworska Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA            8-10/  11
 489      8-10 Dzięgielewska Kinga                                ST Dance Kielce           POLSKA            8-10/  11
 485        11 Tomczak Zofia                                      FDA Łódź                  POLSKA              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 480  X X   2     2          
 481 X      1     1          
 482 XXX    3     3         6
 483 XXXXX  5     5       1-2
 484 XXXXX  5     5       1-2
 485        0     0          
 486 X XXX  4     4       3-5
 487  XXXX  4     4       3-5
 488     X  1     1          
 489  X     1     1          
 490 X XXX  4     4       3-5
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 482 66256 6.0    6.0    6
 483 52442 3.0    3.0    3
 484 41535 4.0    4.0    4
 486 33121 1.0    1.0    1
 487 14613 2.0    2.0    2
 490 25364 5.0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 499         1 Rumanowska Katrzyna                                R&D SPIN Rumia            POLSKA               1/   5
 497         2 Filip Nina                                         R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/   5
 495         3 Ewertowska Karolina                                R&D SPIN Rumia            POLSKA               3/   5
 494         4 Nowakowska Anna                                    Discofox DS Poznań        POLSKA               4/   5
 500         5 Florczak Joanna                                    Discofox DS Poznań        POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo E, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 494 44433 4.0    4.0    4
 495 32344 3.0    3.0    3
 497 23222 2.0    2.0    2
 499 11111 1.0    1.0    1
 500 55555 5.0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Żurawska                  Anna                      Kielce               
E       Łącki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 516         1 Meysner Maja                                       FLEX Wrocław              POLSKA               1/  21
 521         2 Sycz Sara                                          R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/  21
 504         3 Ogonowska Lena                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/  21
 507         4 Mielewczyk Zuzanna                                 R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/  21
 512         5 Drążkowska Zuzanna                                 DBS Łódź                  POLSKA               5/  21
 510         6 Cieślicka Zofia                                    ST Dance Kielce           POLSKA               6/  21
 522       7-8 Żylla Julia                                        R&D SPIN Rumia            POLSKA             7-8/  21
 523       7-8 Wojtasik Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA             7-8/  21
 505      9-12 Plichta Laura                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA            9-12/  21
 506      9-12 Chabińska Małgorzata                               ST Dance Kielce           POLSKA            9-12/  21
 508      9-12 Bielawska Zuzanna                                  JAST BiFK Oleśnica        POLSKA            9-12/  21
 514      9-12 Herman Nadia                                       ST Dance Kielce           POLSKA            9-12/  21
 515     13-17 Kruk Nina                                          R&D SPIN Rumia            POLSKA           13-17/  21
 517     13-17 Grześkowiak Patrycja                               R&D SPIN Rumia            POLSKA           13-17/  21
 518     13-17 Sikora Zuzanna                                     ST Dance Kielce           POLSKA           13-17/  21
 520     13-17 Ksel Amelia                                        ST Dance Kielce           POLSKA           13-17/  21
 524     13-17 Pawłocka Maja                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA           13-17/  21
 511     18-20 Gąsiorowska Oliwia                                 R&D SPIN Rumia            POLSKA           18-20/  21
 513     18-20 Weserling Martyna                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA           18-20/  21
 519     18-20 Jaroszewicz Martyna                                R&D SPIN Rumia            POLSKA           18-20/  21
 509        21 Trawińska Anna                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA              21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 504 X XXX  4     4       4-8
 505   XXX  3     3      9-12
 506 XX  X  3     3      9-12
 507 X XXX  4     4       4-8
 508 X XXX  4     4       4-8
 509        0     0          
 510 XXXXX  5     5       1-3
 511   X    1     1          
 512  XX X  3     3      9-12
 513 X      1     1          
 514  XXX   3     3      9-12
 515   X X  2     2          
 516 XXXXX  5     5       1-3
 517 XX     2     2          
 518  X X   2     2          
 519   X    1     1          
 520  X X   2     2          
 521 XXXXX  5     5       1-3
 522 XX XX  4     4       4-8
 523 XX XX  4     4       4-8
 524 XX     2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 504 X XX   3     3       4-6
 505   X    1     1          
 506  X     1     1          
 507  X XX  3     3       4-6
 508    X   1     1          
 510 XXX    3     3       4-6
 512 XX XX  4     4       2-3
 514  X     1     1          
 516 XXXXX  5     5         1
 521 X XXX  4     4       2-3
 522   X X  2     2          
 523 X   X  2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 504 36235 3.0    3.0    3
 507 61444 4.0    4.0    4
 510 52566 6.0    6.0    6
 512 44653 5.0    5.0    5
 516 13111 1.0    1.0    1
 521 25322 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Żurawska                  Anna                      Kielce               
E       Łącki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 529         1 Kiczyńska Tamara                                   FDA Łódź                  POLSKA               1/  16
 536         2 Tomikowska Lena                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/  16
 541         3 Graczyk Gabrysia                                   FDA Łódź                  POLSKA               3/  16
 538         4 Ksel Nikola                                        ST Dance Kielce           POLSKA               4/  16
 530         5 Dziwir Aleksandra                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA               5/  16
 528      6-10 Klimkiewicz Weronika                               ST Dance Kielce           POLSKA            6-10/  16
 531      6-10 Kaźmierczak Anastazja                              R&D SPIN Rumia            POLSKA            6-10/  16
 534      6-10 Matusiak Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA            6-10/  16
 542      6-10 Prędotka Patrycja                                  ST Dance Kielce           POLSKA            6-10/  16
 543      6-10 Urbanik Aleksandra                                 JAST Wrocław              POLSKA            6-10/  16
 532        11 Zielińska Hanna                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA              11/  16
 533     12-14 Koralewska Nadia                                   ST Dance Kielce           POLSKA           12-14/  16
 535     12-14 Strzępek Oliwia                                    ST Dance Kielce           POLSKA           12-14/  16
 540     12-14 Karbownik Amelia                                   ST Dance Kielce           POLSKA           12-14/  16
 537     15-16 Jezierska Maja                                     DBS Łódź                  POLSKA           15-16/  16
 539     15-16 Roucova Agata                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA           15-16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 528 XX X   3     3        14
 529 XXXXX  5     5       1-5
 530 XXXXX  5     5       1-5
 531 X XXX  4     4      6-13
 532  XXXX  4     4      6-13
 533  XXXX  4     4      6-13
 534 X XXX  4     4      6-13
 535 XXXX   4     4      6-13
 536 XXXXX  5     5       1-5
 537        0     0          
 538 XXX X  4     4      6-13
 539        0     0          
 540 XXXXX  5     5       1-5
 541 XXXXX  5     5       1-5
 542 XXX X  4     4      6-13
 543 XX XX  4     4      6-13
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 528 XX     2     2          
 529 XXXXX  5     5       1-2
 530 X XX   3     3       3-5
 531 X  X   2     2          
 532     X  1     1          
 533        0     0          
 534   XX   2     2          
 535        0     0          
 536   XXX  3     3       3-5
 538  XX X  3     3       3-5
 540        0     0          
 541 XXXXX  5     5       1-2
 542 XX     2     2          
 543  X  X  2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 529 11122 1.0    1.0    1
 530 45445 5.0    5.0    5
 536 24213 2.0    2.0    2
 538 52354 4.0    4.0    4
 541 33531 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Żurawska                  Anna                      Kielce               
E       Łącki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 549         1 Kubiak Maria                                       FDA Łódź                  POLSKA               1/   6
 548         2 Mucha Lea                                          JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/   6
 547         3 Herman Rozalia                                     ST Dance Kielce           POLSKA               3/   6
 551         4 Kołczyk Kinga                                      ST Dance Kielce           POLSKA               4/   6
 550         5 Woszczyk Nadia                                     JAST Piotrków Tryb        POLSKA               5/   6
 546         6 Różalska Zuzanna                                   FDA Łódź                  POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 546 64456 6.0    6.0    6
 547 53334 3.0    3.0    3
 548 25123 2.0    2.0    2
 549 11211 1.0    1.0    1
 550 32565 5.0    5.0    5
 551 46642 4.0    4.0    4
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 560         1 Oczeretko Julia                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA               1/   5
 558         2 Dzięgielewska Karolina                             ST Dance Kielce           POLSKA               2/   5
 557         3 Pieper Kamila                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA               3/   5
 556         4 Kopczyńska Dominika                                R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/   5
 559         5 Kuźmicka Justyna                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo D, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 556 44545 4.0    4.0    4
 557 22333 3.0    3.0    3
 558 33212 2.0    2.0    2
 559 55454 5.0    5.0    5
 560 11121 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Żurawska                  Anna                      Kielce               
E       Łącki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 566         1 Piątek Samanta                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA               1/   3
 564         2 Polkowska Kamila                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/   3
 565         3 Akińcza Natalia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 564 21323 2.0    2.0    2
 565 33232 3.0    3.0    3
 566 12111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 574         1 Kosińska-Lampka Paulina                            JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   9
 578         2 Raszowska Natalia                                  JAST Wrocław              POLSKA               2/   9
 576         3 Szczepaniak Weronika                               DBS Łódź                  POLSKA               3/   9
 573         4 Kaczmarek Amelia                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/   9
 575         5 Domarus Nadia                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/   9
 577         6 Kopacz Patrycja                                    ST Dance Kielce           POLSKA               6/   9
 570         7 Sokal Maja                                         Szyk Twist SP7 Szczecin   POLSKA               7/   9
 572         8 Drążkowska Maja                                    DBS Łódź                  POLSKA               8/   9
 571         9 Kunikowska Matylda                                 R&D SPIN Rumia            POLSKA               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 570 XXXXX  5     5       1-2
 571        0     0          
 572  X     1     1          
 573 XX XX  4     4       3-6
 574 XXXXX  5     5       1-2
 575 X X X  3     3         7
 576 XXXX   4     4       3-6
 577  XXXX  4     4       3-6
 578 X XXX  4     4       3-6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-13, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 570 77777 7.0    7.0    7
 573 43643 4.0    4.0    4
 574 32121 1.0    1.0    1
 575 54554 5.0    5.0    5
 576 11336 3.0    3.0    3
 577 65415 6.0    6.0    6
 578 26262 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Żurawska                  Anna                      Kielce               
E       Łącki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 586         1 Kosiara Oliwia                                     DBS Łódź                  POLSKA               1/   5
 582         2 Szkudlarek Julia                                   JAST Pleszew              POLSKA               2/   5
 587         3 Pienczk Dominika                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               3/   5
 583         4 Mróz Paulina                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/   5
 584         5 Gabara Amelia                                      DBS Łódź                  POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14.-15, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 582 12325 2.0    2.0    2
 583 24451 4.0    4.0    4
 584 35542 5.0    5.0    5
 586 41113 1.0    1.0    1
 587 53234 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 591         1 Wozniczko Julita                                   ST Dance Kielce           POLSKA               1/   2
 592         2 Sigorska Julia                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo C, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 591 11111 1.0    1.0    1
 592 22222 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Borecki                   Kamil                     Kielce               
B       Ligocka-Więch             Lidia                     Łódź                 
C       Bień                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
D       Żurawska                  Anna                      Kielce               
E       Łącki                     Bartłomiej                Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 599         1 Gulić Sonja                                        DBS Łódź                  POLSKA               1/   6
 597         2 Jakuszenkow Natalia                                FDA Łódź                  POLSKA               2/   6
 598         3 Żukowska Maja                                      JAST BiFK Oleśnica        POLSKA               3/   6
 600         4 Mikucka Maja                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/   6
 601         5 Rozdolska Julia                                    JAST Wrocław              POLSKA               5/   6
 596         6 Amałowicz Maja                                     JAST Wrocław              POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo B, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 596 46663 6.0    6.0    6
 597 25432 2.0    2.0    2
 598 34325 3.0    3.0    3
 599 11111 1.0    1.0    1
 600 53246 4.0    4.0    4
 601 62554 5.0    5.0    5
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 605         1 Kowalska Klaudia                                   FLEX Wrocław              POLSKA               1/   2
 606         2 Jakuszenkow Weronika                               FDA Łódź                  POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo B, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 605 11111 1.0    1.0    1
 606 22222 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 610         1 Wróblewska Matylda                                 DBS Łódź                  POLSKA               1/   2
 611         2 Stec Kornelia                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo A, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 610 11112 1.0    1.0    1
 611 22221 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 616         1 Maciejewska Martyna                                JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   4
 618         2 Śmiech Liliana                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/   4
 615         3 Maruszczak Aleksandra                              JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/   4
 617         4 Liwia Bączyk                                       AT Bezuma                 POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 615 33333 3.0    3.0    3
 616 21111 1.0    1.0    1
 617 44444 4.0    4.0    4
 618 12222 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open ch., Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open ch., Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 679         1 Margraf Gabriel                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo open ch., Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 679 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 656         1 Mikucka Maja                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               1/  22
 663         2 Kosińska-Lampka Paulina                            JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/  22
 660         3 Klimczak Hanna                                     DBS Łódź                  POLSKA               3/  22
 645         4 Matusiak Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               4/  22
 659         5 Sokal Maja                                         Szyk Twist SP7 Szczecin   POLSKA               5/  22
 647         6 Markiewicz Maja                                    Średz.Stowarz.Tańca Współ.POLSKA               6/  22
 641      7-11 Rutkowska Zuzanna                                  AT Bezuma                 POLSKA            7-11/  22
 644      7-11 Cieloszyk Nicole                                   Średz.Stowarz.Tańca Współ.POLSKA            7-11/  22
 648      7-11 Bączkowska Karolina                                JOY DANCE Szczecin        POLSKA            7-11/  22
 657      7-11 Tomikowska Lena                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA            7-11/  22
 666      7-11 Szukało Marta                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA            7-11/  22
 649        12 Szczepaniak Hanna                                  Grupa Baletowa Gwiazda    POLSKA              12/  22
 646     13-14 Wojtasik Maja                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA           13-14/  22
 653     13-14 Mucha Lea                                          JOY DANCE Szczecin        POLSKA           13-14/  22
 650     15-16 Banaszak Aleksandra                                Średz.Stowarz.Tańca Współ.POLSKA           15-16/  22
 664     15-16 Zielińska Hanna                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA           15-16/  22
 661        17 Sieniawska Michalina                               JOY DANCE Szczecin        POLSKA              17/  22
 642     18-22 Dziwir Aleksandra                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA           18-22/  22
 643     18-22 Schmidt Oliwia                                     Setenta                   POLSKA           18-22/  22
 651     18-22 Szczepaniak Michalina                              Setenta                   POLSKA           18-22/  22
 655     18-22 Janerka Nina                                       JOY DANCE Szczecin        POLSKA           18-22/  22
 662     18-22 Mnich Julia                                        Średz.Stowarz.Tańca Współ.POLSKA           18-22/  22
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 641 XXXX   4     4      4-10
 642        0     0          
 643        0     0          
 644  X XX  3     3     11-14
 645 X XX   3     3     11-14
 646 XXXX   4     4      4-10
 647 XX XX  4     4      4-10
 648  XXXX  4     4      4-10
 649 XX XX  4     4      4-10
 650    XX  2     2          
 651        0     0          
 653 XXX    3     3     11-14
 655        0     0          
 656 XXXXX  5     5       1-3
 657 XXXXX  5     5       1-3
 659 XX  X  3     3     11-14
 660 XXX X  4     4      4-10
 661   X    1     1          
 662        0     0          
 663 XXXXX  5     5       1-3
 664   X X  2     2          
 666 X XXX  4     4      4-10
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 641   XX   2     2          
 644 XX     2     2          
 645 X XX   3     3       2-6
 646        0     0          
 647 XX  X  3     3       2-6
 648    XX  2     2          
 649    X   1     1          
 653        0     0          
 656 X  XX  3     3       2-6
 657  XX    2     2          
 659 XX  X  3     3       2-6
 660  XXXX  4     4         1
 663  XX X  3     3       2-6
 666 X X    2     2          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 645 44235 4.0    4.0    4
 647 66666 6.0    6.0    6
 656 13421 1.0    1.0    1
 659 35543 5.0    5.0    5
 660 21352 3.0    3.0    3
 663 52114 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 683         1 Graczyk Maksymilian                                FDA Łódź                  POLSKA               1/   2
 684         2 Fidos Łukasz                                       DBS Łódź                  POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Solo open ch., Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 683 12211 1.0    1.0    1
 684 21122 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 675         1 Piwońska Julia                                     DBS Łódź                  POLSKA               1/   5
 671         2 Kowalska Klaudia                                   FLEX Wrocław              POLSKA               2/   5
 673         3 Wróblewska Matylda                                 DBS Łódź                  POLSKA               3/   5
 674         4 Górka Agnieszka                                    Centrum FizjotEdukacji    POLSKA               4/   5
 672         5 Czuchra Aleksandra                                 Grupa Baletowa Gwiazda    POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 671 24322 2.0    2.0    2
 672 45455 5.0    5.0    5
 673 32234 3.0    3.0    3
 674 53543 4.0    4.0    4
 675 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 693         1 Kałużna Zofia, Komorowicz Maja           Średz.Stowarz.Tańca Współ.          POLSKA               1/   2
 692         2 Janicka Laura, Norkiewicz Emilia         Średz.Stowarz.Tańca Współ.          POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 692 12122 2.0    2.0    2
 693 21211 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 699         1 Szczepaniak Weronika, Wójt Weronika                DBS Łódź                  POLSKA               1/   3
 700         2 Dymska Michalina, Markiewicz Maja                  Średz.Stowarz.Tańca Współ.POLSKA               2/   3
 698         3 Cieloszyk Nicole, Kaczałka Zuzanna                 Średz.Stowarz.Tańca Współ.POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12.-15, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 698 33323 3.0    3.0    3
 699 21111 1.0    1.0    1
 700 12232 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 705         1 Gulić Sonja, Piwońska Julia                        DBS Łódź                  POLSKA               1/   2
 706         2 Bartkowiak Zofia, Pusz Klaudia                     Średz.Stowarz.Tańca Współ.POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16.+, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 705 11111 1.0    1.0    1
 706 22222 2.0    2.0    2
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 625         1 Michalak Maja                                      DBS Łódź                  POLSKA               1/  17
 636         2 Tołkacz Nadia                                      AT Bezuma                 POLSKA               2/  17
 637         3 Wojtasik Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/  17
 628         4 Lis Amelia                                         Średz.Stowarz.Tańca Współ.POLSKA               4/  17
 630         5 Dąbrowska Blanka                                   JOY DANCE Szczecin        POLSKA               5/  17
 626         6 Rutkowska Julia                                    AT Bezuma                 POLSKA               6/  17
 631         7 Piątek Samanta                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA               7/  17
 624       8-9 Ogonowska Lena                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA             8-9/  17
 633       8-9 Akińcza Natalia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA             8-9/  17
 627     10-13 Raszowska Joanna                                   Setenta                   POLSKA           10-13/  17
 629     10-13 Huzarska Emilia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA           10-13/  17
 632     10-13 Ptaszkiewicz Maja                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA           10-13/  17
 634     10-13 Zawadzka Lena                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA           10-13/  17
 623        14 Chojnacka Zuzanna                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA              14/  17
 622     15-16 Mielewczyk Zuzanna                                 R&D SPIN Rumia            POLSKA           15-16/  17
 638     15-16 Komorowicz Maja                                    Średzkie Stow.Tańca Współ POLSKA           15-16/  17
 635        17 Huber Julia                                        Setenta                   POLSKA              17/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 622     X  1     1          
 623 XX     2     2          
 624 XXXX   4     4      8-10
 625 XXXXX  5     5       1-7
 626 XXXXX  5     5       1-7
 627 X  XX  3     3     11-13
 628 XXXXX  5     5       1-7
 629 XXXX   4     4      8-10
 630 XXXXX  5     5       1-7
 631 XXXXX  5     5       1-7
 632  XX X  3     3     11-13
 633 XXXXX  5     5       1-7
 634   XXX  3     3     11-13
 635        0     0          
 636 XXXXX  5     5       1-7
 637 XXXX   4     4      8-10
 638     X  1     1          
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 624   X    1     1          
 625 XXXXX  5     5       1-3
 626 XXXXX  5     5       1-3
 627        0     0          
 628 XX XX  4     4       4-5
 629        0     0          
 630 XXXXX  5     5       1-3
 631  X  X  2     2          
 632        0     0          
 633   X    1     1          
 634        0     0          
 636 XX XX  4     4       4-5
 637 X XX   3     3         6
-----------------------------
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 11.-, Klasa: Solo open dz., Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 625 11111 1.0    1.0    1
 626 53464 6.0    6.0    6
 628 64326 4.0    4.0    4
 630 45533 5.0    5.0    5
 636 22652 2.0    2.0    2
 637 36245 3.0    3.0    3
--------------------------
Na początek
 
Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zasada                    Zbigniew jr               Łódź                 
A       Zasada                    Paulina                   Wrocław              
B       Tyborowska                Beata                     Łódź                 
C       Łuczak                    Roko                      Szczecin             
D       Sikorska                  Milena                    Elbląg               
E       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Dolińska                  Jolanta                   Wrocław              
2       Żurawski                  Łukasz                    Kielce               
---------------------------------------------------------------------------------------------
 
Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 688         1 Maciejewska Martyna, Śmiech Liliana                JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek
 
Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety Open, Styl: Modern
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 688 11111 1.0    1.0    1
--------------------------
Na początek