KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO SHOW DANCE, STREET DANCE SHOW
pod patronatem Marsza3ka Wojewsdztwa Dolnol9skiego Cezarego Przybylskiego

ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY I WIATA IDO

wiebodzice 17.09.2020 r.

Organizator: KTS Sport-Dance, OSiR Sp. z o.o., PZTan

UWAGA !!!
W ostatniej kolumnie klasyfikacji koqcowej KOLOREM NIEBIESKIM wyszczegslniono kolejnof zg3oszeq podmiotsw z poza fina3sw na ME i M IDO rozlosowan9 przez komisjj skrutacyjn9.
Kolumna pod nazw9 K

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Show Dance
12.-, Solo Open dz., Show Dance
13.-14, Solo Open dz., Show Dance
15.-16, Solo Open dz., Show Dance
17.+, Solo Open dz., Show Dance
7.-, Solo Open dz., Show Dance
12.-, Solo Open ch., Show Dance
13.-14, Solo Open ch., Show Dance
15.-16, Solo Open ch., Show Dance
17.+, Solo Open ch., Show Dance
12.-, Duety Open, Show Dance
13.-14, Duety Open, Show Dance
15.-16, Duety Open, Show Dance
7.-, Duety Open, Show Dance
17.+, Duet para Open, Show Dance
17.+, Duet K+K Open, Show Dance
12.-, Grupy Open, Show Dance
13.-16, Grupy Open, Show Dance
17.+, Grupy Open, Show Dance
7.-, Grupy Open, Show Dance
12.-, Formacje Open, Show Dance
13.-16, Formacje Open, Show Dance
b.o., Production Open, Show Dance

Street Dance Show
12.-, Solo Open dz., Street Dance Sh
7.-, Solo Open dz., Street Dance Sh
12.-, Formacje Open, Street Dance Sh
13.-16, Formacje Open, Street Dance Sh

------------------------------
Na pocz9tek

Lista klubsw
--------------------------------------
Lp.  Klub                     
--------------------------------------
   1 Art Dance RDK Rzeszsw        
   2 D WAY OF LIFE Tychy         
   3 DBS #sd                     
   4 EgurrolaDanceStudioW-wa      
   5 Elita Kraksw                
   6 Explozja JastrzjbieZdrsj     
   7 FLEX Wroc3aw                 
   8 Fundacja A&D Poddjbice       
   9 FunkyFree Dance Studio       
  10 GRACJA #aqcut                
  11 Iskierka #aqcut              
  12 JOY DANCE Szczecin          
  13 Polly Art Academy            
  14 Prima Akademia Taqca Rzeszsw         
  15 RELIESE FAMILY Otwock        
  16 SOUL DANCE Djbica            
  17 Szyk Flash 2 Przec3aw        
  18 Szyk Happy SP56 Szczecin     
  19 Szyk HAPPY SP56 Szczecin     
  20 SZYK MIX-SP42 Szczecin       
  21 Szyk Twist SP7 Szczecin      
  22 T-8 Rzeszsw                  
  23 Tarnsw Opolski               
  24 Vivero Junior Rybnik         
  25 Vivero Kids Rybnik           
  26 Vivero Master Rybnik         
--------------------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
D       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
E       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 180         1 Grzesiak Gabriela                                  DBS #sd                  POLSKA               1/  26   1 
 183         2 Hawro Anna                                         SOUL DANCE Djbica         POLSKA               2/  26   2 
 177         3 Sza3jga Amelia                                     SOUL DANCE Djbica         POLSKA               3/  26   3 
 188         4 Dubiel Emilia                                      Elita Kraksw              POLSKA               4/  26   4 
 170         5 Salamaga Maja                                      Elita Kraksw              POLSKA               5/  26   5 
 172         6 Olszewska Karolina                                 SOUL DANCE Djbica         POLSKA               6/  26   6 
 186       7-9 Dzia3o Aleksandra                                  Prima Akad. Taqca Rzeszsw POLSKA             7-9/  26   9 
 194       7-9 Stol Emilia                                        Vivero Kids Rybnik        POLSKA             7-9/  26   7 
 195       7-9 W3och Lena                                         Elita Kraksw              POLSKA             7-9/  26   8 
 175     10-14 Sowa Nikola                                        GRACJA #aqcut             POLSKA           10-14/  26   13 
 181     10-14 Kapuniak Hanna                                    Elita Kraksw              POLSKA           10-14/  26   14 
 184     10-14 Zimny Amelia                                       Vivero Kids Rybnik        POLSKA           10-14/  26   11 
 193     10-14 Alibo?ek Klara                                     Elita Kraksw              POLSKA           10-14/  26   12 
 196     10-14 Makarewicz Lilia                                   JOY DANCE Szczecin        POLSKA           10-14/  26   10 
 182     15-16 Kielar Milena                                      Iskierka #aqcut           POLSKA           15-16/  26   16 
 191     15-16 Rzezicka Lena                                      GRACJA #aqcut             POLSKA           15-16/  26   15 
 197        17 Pietrzyqska Oliwia                                 Szyk HAPPY SP56 Szczecin  POLSKA              17/  26   17 
 178     18-19 Surowiecka Natalia                                 Szyk Happy SP56 Szczecin  POLSKA           18-19/  26   19 
 192     18-19 Jomma Lorin                                        Szyk Flash 2 Przec3aw     POLSKA           18-19/  26   18 
 169     20-22 Wala Katarzyna                                     Explozja JastrzjbieZdrsj  POLSKA           20-22/  26   20 
 179     20-22 Tomko Maria                                        Vivero Kids Rybnik        POLSKA           20-22/  26   21 
 185     20-22 Warnie33o Natalia                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA           20-22/  26   22 
 171     23-26 Wierzba Hanna                                      Szyk Flash 2 Przec3aw     POLSKA           23-26/  26   26 
 176     23-26 Wojtasik Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA           23-26/  26   25 
 187     23-26 ljczka Aleksandra                                 Szyk Flash 2 Przec3aw     POLSKA           23-26/  26   23 
 189     23-26 Ogonowska Lena                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA           23-26/  26   24 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 169 X        1     1          
 170 XX XXXX  6     6      8-10
 171          0     0          
 172 XX XXX   5     5     11-14
 175 XXX X X  5     5     11-14
 176          0     0          
 177 XXXXXXX  7     7       1-7
 178 X    X   2     2          
 179       X  1     1          
 180 XXXXXXX  7     7       1-7
 181  XXXXXX  6     6      8-10
 182  X X XX  4     4     15-16
 183 XXXXXXX  7     7       1-7
 184 X   XXX  4     4     15-16
 185   X      1     1          
 186 XXX  XX  5     5     11-14
 187          0     0          
 188 XXXXXXX  7     7       1-7
 189          0     0          
 191 XXXXXX   6     6      8-10
 192   XX     2     2          
 193 XXXXXXX  7     7       1-7
 194 XXXXXXX  7     7       1-7
 195 XXXXXXX  7     7       1-7
 196  XXXX X  5     5     11-14
 197   XXX    3     3          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 170 XX XXXX  6     6       1-2
 172 X XXXX   5     5       3-5
 175       X  1     1          
 177 XX XXX   5     5       3-5
 180 XXX  X   4     4         6
 181       X  1     1          
 182          0     0          
 183 XXXX XX  6     6       1-2
 184       X  1     1          
 186  XX      2     2          
 188 X XXXX   5     5       3-5
 191          0     0          
 193     X    1     1          
 194   X X    2     2          
 195  X X     2     2          
 196       X  1     1          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 170 5461554 5,0    5,0    5
 172 6553316 6,0    6,0    6
 177 1344235 3,0    3,0    3
 180 3122123 1,0    1,0    1
 183 2235641 2,0    2,0    2
 188 4616462 4,0    4,0    4
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 204         1 Kasperek Kinga                                     Elita Kraksw              POLSKA               1/  10
 208         2 Libront Adrianna                                   Elita Kraksw              POLSKA               2/  10
 202         3 Szkolmowska Emilia                                 EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               3/  10
 203         4 Matusiak Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               4/  10
 206         5 Figa Martyna                                       Vivero Junior Rybnik      POLSKA               5/  10
 209         6 Niedobecka Emilia                                  Vivero Junior Rybnik      POLSKA               6/  10
 211         7 Rswiqska Emilia                                    Elita Kraksw              POLSKA               7/  10
 212         8 Pasierbska Milena                                  Vivero Junior Rybnik      POLSKA               8/  10
 201         9 Gurba3a Emilia                                     Art Dance RDK Rzeszsw     POLSKA               9/  10
 207        10 Kawecka Julia                                      Polly Art Academy         POLSKA              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 201       X  1     1          
 202 XXXX XX  6     6       2-4
 203 X XX X   4     4       6-7
 204 XXXXXX   6     6       2-4
 206 X XXXXX  6     6       2-4
 207          0     0          
 208 XXXXXXX  7     7         1
 209  XX X X  4     4       6-7
 211 XX XXX   5     5         5
 212  X  X X  3     3          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 202 4264621 3,0    3,0    3
 203 3636447 4,0    4,0    4
 204 1111116 1,0    1,0    1
 206 2557264 5,0    5,0    5
 208 5322333 2,0    2,0    2
 209 7745572 6,0    6,0    6
 211 6473755 7,0    7,0    7
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
C       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
D       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
E       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 216         1 Biernacka Julia                                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               1/  10   1 
 224         2 liwa Nadia                                        SOUL DANCE Djbica         POLSKA               2/  10   2 
 225         3 Burzycka Wiktoria                                  RELIESE FAMILY Otwock     POLSKA               3/  10   3 
 221         4 Lipska Nina                                        JOY DANCE Szczecin        POLSKA               4/  10   4 
 220         5 G3adysz Natalia                                    RELIESE FAMILY Otwock     POLSKA               5/  10   5 
 222         6 Machulik Julia                                     Vivero Junior Rybnik      POLSKA               6/  10   6 
 226         7 Szuka3o Marta                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA               7/  10   7 
 219         8 Bednarz Wanessa                                    T-8 Rzeszsw               POLSKA               8/  10   8 
 218      9-10 Sobina Zuzanna                                     Art Dance RDK Rzeszsw     POLSKA            9-10/  10   9 
 223      9-10 #azar Monika                                       Art Dance RDK Rzeszsw     POLSKA            9-10/  10   10 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 216 XXX XXX  6     6         3
 218          0     0          
 219  X X X   3     3          
 220 XX XX X  5     5       4-6
 221   XXXXX  5     5       4-6
 222 XXXX  X  5     5       4-6
 223          0     0          
 224 XXXXXXX  7     7       1-2
 225 XXXXXXX  7     7       1-2
 226 X X XX   4     4         7
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 216 4112212 1,0    1,0    1
 220 3464563 5,0    5,0    5
 221 6673441 4,0    4,0    4
 222 7546774 6,0    6,0    6
 224 2231126 2,0    2,0    2
 225 1325335 3,0    3,0    3
 226 5757657 7,0    7,0    7
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
C       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
D       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
E       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
F       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
G       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 237         1 Mazur Izabela                                      SOUL DANCE Djbica         POLSKA               1/   8
 238         2 Wrzeszcz Marta                                     RELIESE FAMILY Otwock     POLSKA               2/   8
 232         3 Adamska Karina                                     RELIESE FAMILY Otwock     POLSKA               3/   8
 234         4 Piwoqska Julia                                     DBS #sd                  POLSKA               4/   8
 233         5 Kuka Judyta                                       Vivero Master Rybnik      POLSKA               5/   8
 230         6 Szyd3owska Oliwia                                  DBS #sd                  POLSKA               6/   8
 231         7 Gabry Dominika                                    Polly Art Academy         POLSKA               7/   8
 236         8 Janoska Aleksandra                                 D WAY OF LIFE Tychy       POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 230 6747674 6,0    6,0    6
 231 7688768 7,0    7,0    7
 232 3223527 3,0    3,0    3
 233 5515455 5,0    5,0    5
 234 2464231 4,0    4,0    4
 236 8876886 8,0    8,0    8
 237 4131112 1,0    1,0    1
 238 1352343 2,0    2,0    2
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
D       Tyborowska                Beata                     #sd                 
E       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
F       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
G       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 244         1 Maciejewska Martyna                                JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   3
 243         2 Sylwestrowicz Zofia                                Elita Kraksw              POLSKA               2/   3
 242         3 Leszczak Sandra                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 242 3322333 3,0    3,0    3
 243 2233221 2,0    2,0    2
 244 1111112 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
B       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
C       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 248         1 Sidowski Marcel                                    DBS #sd                  POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 248 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
A       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
D       Tyborowska                Beata                     #sd                 
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 252         1 Sobkowiak Kacper                                   JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 252 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
D       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
E       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 256         1 Fidos #ukasz                                       DBS #sd                  POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 256 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
G       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 260         1 Borowik Cezary                                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               1/   2
 261         2 Pig3owski Adam                                     Fundacja A&D Poddjbice    POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open ch., Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 260 1111111 1,0    1,0    1
 261 2222222 2,0    2,0    2
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
C       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
D       Tyborowska                Beata                     #sd                 
E       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
F       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
G       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 271         1 Kopera Wiktoria, Rsg Gabriela                      SOUL DANCE Djbica         POLSKA               1/   9   1 
 274         2 So3ek Wiktoria, Trojnar Magdalena                  Iskierka #aqcut           POLSKA               2/   9   2 
 267         3 Flejszar Patrycja, Kielar Milena                   Iskierka #aqcut           POLSKA               3/   9   3 
 269         4 Decowska Wiktoria, Stropek Rozalia                 GRACJA #aqcut             POLSKA               4/   9   4 
 272         5 Alibo?ek Klara, Dubiel Emilia                      Elita Kraksw              POLSKA               5/   9   5 
 273         6 Kaczmarczyk Maja, Zimny Amelia                     Vivero Kids Rybnik        POLSKA               6/   9   6 
 266       7-8 Meysner Maja, /urawska Hanna                       FLEX Wroc3aw              POLSKA             7-8/   9   7 
 270       7-8 Warnie33o Natalia, Wojtasik Oliwia                 JOY DANCE Szczecin        POLSKA             7-8/   9   8 
 268         9 Surowiecka Patrycja, Surowiecka Natalia            Szyk Twist SP7 Szczecin   POLSKA               9/   9   9 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 266 X     X  2     2          
 267  XXXXXX  6     6       4-5
 268    X     1     1          
 269 XXX XXX  6     6       4-5
 270   X X    2     2          
 271 XXXXXXX  7     7       1-3
 272 XXXXXXX  7     7       1-3
 273 XX X X   4     4         6
 274 XXXXXXX  7     7       1-3
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 267 3343243 3,0    3,0    3
 269 4516354 4,0    4,0    4
 271 1151112 1,0    1,0    1
 272 5435535 5,0    5,0    5
 273 6664666 6,0    6,0    6
 274 2222421 2,0    2,0    2
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
D       Tyborowska                Beata                     #sd                 
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 278         1 Kacprzak Kinga, Kasperek Kinga                     Elita Kraksw              POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 278 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
C       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
D       Tyborowska                Beata                     #sd                 
E       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
F       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
G       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 283         1 Szela Oliwia, liwa Nadia                          SOUL DANCE Djbica         POLSKA               1/   5
 287         2 Kwarciany Jagoda, Superson Aniela                  GRACJA #aqcut             POLSKA               2/   5
 285         3 Lipska Nina, Szuka3o Marta                         JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/   5
 284         4 Celmer Zuzanna, Kajda Martyna                      Explozja JastrzjbieZdrsj  POLSKA               4/   5
 282         5 Czerwonka Aleksandra, Zadyqska Aleksandra          SZYK MIX-SP42 Szczecin    POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 282 5454545 5,0    5,0    5
 283 1121221 1,0    1,0    1
 284 3535454 4,0    4,0    4
 285 4243333 3,0    3,0    3
 287 2312112 2,0    2,0    2
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
D       Tyborowska                Beata                     #sd                 
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 291         1 Leszczak Sandra, Maciejewska Martyna               JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Duety Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 291 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duet para Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
B       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duet para Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 295         1 Pig3owska Daria, Pig3owski Adam                    Fundacja A&D Poddjbice    POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duet para Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 295 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duet K+K Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
C       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
D       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duet K+K Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 301         1 Gulif Sonja, Piwoqska Julia                        DBS #sd                  POLSKA               1/   3
 299         2 Burzycka Wiktoria, Wrzeszcz Marta                  RELIESE FAMILY Otwock     POLSKA               2/   3
 300         3 Czech Julia, Zubrzycka Martyna                     Art Dance RDK Rzeszsw     POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duet K+K Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 299 2121122 2,0    2,0    2
 300 3333333 3,0    3,0    3
 301 1212211 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 D9browska Blanka                                   JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   2
   1         2 Zawadzka Lena                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 2222222 2,0    2,0    2
   2 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
B       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14         1 Maciejewska Martyna                                JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  14 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
C       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
D       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 307         1 MUZYCZNA WARIACJA                                  Iskierka #aqcut           POLSKA               1/   3
 306         2 W OCZEKIWANIU NA NOW% RODZINJ                      SOUL DANCE Djbica         POLSKA               2/   3
 305         3 SZYK FLASH 3 SP Przec3aw, Black Coffee             Szyk Flash 2 Przec3aw     POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 305 3333333 3,0    3,0    3
 306 2111222 2,0    2,0    2
 307 1222111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
C       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
D       Tyborowska                Beata                     #sd                 
E       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
F       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
G       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 313         1 OKR%G#Y STS#                                       Iskierka #aqcut           POLSKA               1/   3
 311         2 THE HOME                                           GRACJA #aqcut             POLSKA               2/   3
 312         3 Ostatnie wezwanie                                  Art Dance RDK Rzeszsw     POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 311 1221222 2,0    2,0    2
 312 3333333 3,0    3,0    3
 313 2112111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 317         1 UCHRONIF OD...                                     Iskierka #aqcut           POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 317 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
B       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 321         1 MYSZKI                                             Iskierka #aqcut           POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 321 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Formacje Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
C       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
D       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
E       Tyborowska                Beata                     #sd                 
F       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Formacje Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 326         1 JESZCZE TU WRSCJ                                   Iskierka #aqcut           POLSKA               1/   2
 325         2 Czy to jawa czy to sen?                            GRACJA #aqcut             POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Formacje Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 325 2222222 2,0    2,0    2
 326 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Formacje Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
B       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
C       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
D       Tyborowska                Beata                     #sd                 
E       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
F       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
G       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Formacje Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 333         1 Za kuchennymi drzwiami                             GRACJA #aqcut             POLSKA               1/   4
 331         2 DWA WIATY                                         Iskierka #aqcut           POLSKA               2/   4
 332         3 Tracif Grunt                                       SZYK MIX-SP42 Szczecin    POLSKA               3/   4
 334         4 CH#OPIEC WRSD WILKSW ,  Harmony Team              Tarnsw Opolski            POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Formacje Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 331 1123221 2,0    2,0    2
 332 3331333 3,0    3,0    3
 333 2212112 1,0    1,0    1
 334 4444444 4,0    4,0    4
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Formacje Open, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
B       Tyborowska                Beata                     #sd                 
C       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Formacje Open, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  27         1 FUNKYFREE SDS KIDS                                 FunkyFree Dance Studio    Kraksw               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Formacje Open, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  27 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Formacje Open, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
B       Tyborowska                Beata                     #sd                 
C       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
D       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
E       Szymaqska                 Mariola                   Wroc3aw              
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Formacje Open, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 FUNKYFREE SDS JUNIOR                               FunkyFree Dance Studio    Kraksw               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Formacje Open, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  31 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: b.o., Klasa: Production Open, Styl: Show Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada
A       Mazur                     Sylwana                   Busko Zdrsj               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Jjdrzejczyk               Robert                    Radom                
D       Podejko-Duda              El?bieta                  Opole                
E       Sieraszewski              Piotr                     Kalisz               
F       /urawska                  Anna                      Brzegi               
G       G3sd-Knop                 Joanna                    Czjstochowa          
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: b.o., Klasa: Production Open, Styl: Show Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 166         1 Fabryka snsw                                       GRACJA #aqcut             POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: b.o., Klasa: Production Open, Styl: Show Dance
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 166 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek