KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO Hip Hop, Electric Boogie, Hip Hop Battle, Break Dance, Street Dance Show
pod patronatem Marsza3ka Wojewsdztwa Dolnol9skiego Cezarego Przybylskiego

ELIMINACJE MISTRZOSTW EUROPY I WIATA IDO

wiebodzice 19.09.2020 r.

Organizator: KTS Sport-Dance, OSiR Sp. z o.o., PZTan

UWAGA !!!
W ostatniej kolumnie klasyfikacji koqcowej KOLOREM NIEBIESKIM wyszczegslniono kolejnof zg3oszeq podmiotsw z poza fina3sw na ME i M IDO rozlosowan9 przez komisjj skrutacyjn9.
Kolumna pod nazw9 K

Kategorie, klasy i style
------------------------------
HIP HOP
12.-, Solo Open dz., Hip-Hop
12.-, Solo Open ch., Hip-Hop
13.-14, Solo Open dz., Hip-Hop
15.-16, Solo Open dz., Hip-Hop
13.-14, Solo Open ch., Hip-Hop
15.-16, Solo Open ch., Hip-Hop
7.-, Solo Open dz., Hip-Hop
12.-, Duety Open, Hip-Hop
17.+, Duety Open, Hip-Hop
13.-14, Duety Open, Hip-Hop
15.-16, Duety Open, Hip-Hop
13.-16, Grupy Open, Hip-Hop
17.+, Grupy Open, Hip-Hop
12.-, Grupy Open, Hip-Hop
12.-, Formacje Open, Hip-Hop
17.+, Solo Open dz., Hip-Hop
17.+, Solo Open ch., Hip-Hop
13.-16, Formacje Open, Hip-Hop
31.+, Formacje Open, Hip-Hop
17.+, Formacje Open, Hip-Hop

ELECTRIC BOOGIE
12.-, Solo Open, Electric Boogie
7.-, Solo Open, Electric Boogie
13.-14, Solo Open, Electric Boogie
15.-16, Solo Open, Electric Boogie
17.+, Solo Open, Electric Boogie
13.-14, Duety Open, Electric Boogie
12.-, Duety Open, Electric Boogie
17.+, Duety Open, Electric Boogie

BREAK DANCE
13.-14, Solo Open dz., Break Dance
15.-16, Solo Open dz., Break Dance
17.+, Solo Open ch., Break Dance
13.-16, Grupy Open, Break Dance

STREET DANCE SHOW
13.-14, Solo Open dz., Street Dance Sh
17.+, Solo Open dz., Street Dance Sh
15.-16, Duety Open, Street Dance Sh
13.-16, Grupy Open, Street Dance Sh
17.+, Formacje Open, Street Dance Sh
------------------------------
Na pocz9tek

Lista klubsw
--------------------------------------
Lp.  Klub                     
--------------------------------------
   1 ADeeM CT Nowy S9cz           
   2 Aglaja Warszawa              
   3 Ak Taq Sza3Bia3ystok         
   4 Artia Jarocin                
   5 Artia Piotrksw Tryb          
   6 Artia Wroc3aw                
   7 CK /AGAQ /agaq                                                 
   8 DNA Dance Studio #sd           
   9 East Side Dance Academy Warszawa    
  10 EgurrolaDanceStudio Warszawa     
  11 Elita Kraksw                 
  12 FLEX Wroc3aw                 
  13 Grw Crew Piaseczno           
  14 IDOL Radom                  
  15 KDS Jawor                                      
  16 KS Czarne Stopy              
  17 PECH OPOLE                   
  18 PFT Kocian                                     
  19 PFT Kalisz                    
  20 R&D SPIN Rumia               
  21 Rockstep Radom               
  22 SRTkontrast Poznaq           
  23 ST Dance Mania Lublin        
  24 ST WENA KRAKSW               
  25 ST WENA OLKUSZ               
  26 Studio Taqca UDS             
  27 Szko3a Taqca BTB Olsztyn     
  28 Szko3a Taqca Poezja          
  29 UNIQUE Studio Bydgoszcz       
  30 Up2Excellence ST Bydgoszcz    
  31 Zesps3 Taneczny 3Dance       
  32 ZT SKAZA Racibsrz            
--------------------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
G       Pankowski                 Jakub                     Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Siech Karol                                        DNA Dance Studio #sd     POLSKA               1/  11   1 
  11         2 Kowalska Maja                                      East Side Dance Academy   POLSKA               2/  11   2 
   8         3 #obaty Martyna                                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               3/  11   3 
   4         4 Kujawiak Vanessa                                   PFTKalisz                 POLSKA               4/  11   4 
   1         5 Pisrek Natalia                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               5/  11   5 
  10         6 Gapik Nikola                                       PFT KOCIAN               POLSKA               6/  11   6 
   7         7 Kowalski Szymon                                    KDS Jawor                 POLSKA               7/  11   7 
   3         8 Kuciak Zuzanna                                     Szko3a Taqca Poezja       POLSKA               8/  11   8 
   2      9-11 #uczkowski Ignacy                                  Elita Kraksw              POLSKA            9-11/  11   10 
   5      9-11 Kamierczak Kalina                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA            9-11/  11   11 
   6      9-11 Pisrek Nikodem                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA            9-11/  11   9 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
   1 X   XXX  4     4       6-7
   2          0     0          
   3 XX    X  3     3          
   4  XXXXXX  6     6       3-4
   5          0     0          
   6          0     0          
   7   XX XX  4     4       6-7
   8 XXXXXX   6     6       3-4
   9 XXXXXXX  7     7       1-2
  10 XXXXX    5     5         5
  11 XXXXXXX  7     7       1-2
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   1 3656654 5,0    5,0    5
   4 6427446 4,0    4,0    4
   7 7765775 7,0    7,0    7
   8 4342333 3,0    3,0    3
   9 1111111 1,0    1,0    1
  10 5574567 6,0    6,0    6
  11 2233222 2,0    2,0    2
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
G       Pankowski                 Jakub                     Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39         1 Dubiel Franek                                      Elita Kraksw              POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  39 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
G       Pankowski                 Jakub                     Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Kuciak Wiktoria                                    Szko3a Taqca Poezja       POLSKA               1/   6
  16         2 Nowak Sawin                                        Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/   6
  15         3 /o3yqska Julia                                     CK /AGAQ /agaq            POLSKA               3/   6
  19         4 Wrsbel Kacper                                      Elita Kraksw              POLSKA               4/   6
  14         5 Paruch Gabriela                                    KDS Jawor                 POLSKA               5/   6
  18         6 Kamierczak Kajetan                                Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  14 3446451 5,0    5,0    5
  15 4522333 3,0    3,0    3
  16 2213145 2,0    2,0    2
  17 1161224 1,0    1,0    1
  18 5655666 6,0    6,0    6
  19 6334512 4,0    4,0    4
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
G       Pankowski                 Jakub                     Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Van Der Brug Jan                                   Elita Kraksw              POLSKA               1/   3
  25         2 Nawara Mi3osz                                      KDS Jawor                 POLSKA               2/   3
  24         3 Kwiatkowski Bartosz                                KDS Jawor                 POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  23 2111211 1,0    1,0    1
  24 3323332 3,0    3,0    3
  25 1232123 2,0    2,0    2
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
G       Pankowski                 Jakub                     Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  34         1 Szpejenkowski Kamil                                Elita Kraksw              POLSKA               1/   5
  33         2 D9browski Wiktor                                   CK /AGAQ /agaq            POLSKA               2/   5
  31         3 Adamski Wiktor                                     ST WENA OLKUSZ            POLSKA               3/   5
  30         4 Kowalska Oliwia                                    KDS Jawor                 POLSKA               4/   5
  29         5 Kamierczak Kaja                                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open, Styl: Electric Boogie
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  29 5555543 5,0    5,0    5
  30 3444455 4,0    4,0    4
  31 1233331 3,0    3,0    3
  33 2312222 2,0    2,0    2
  34 4121114 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Pawlicka Klaudia, /o3yqska Julia                   CK /AGAQ /agaq            POLSKA               1/   4
  50         2 Kamierczak Kajetan, Nowak Sawin                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/   4
  47         3 Jastrzjbska Zuzia, Keller Natalia                  DNA Dance Studio #sd     POLSKA               3/   4
  48         4 Kuciak Wiktoria, Kuciak Zuzanna                    Szko3a Taqca Poezja       POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  47 4213342 3,0    3,0    3
  48 3444434 4,0    4,0    4
  49 1322121 1,0    1,0    1
  50 2131213 2,0    2,0    2
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Burdukiewicz Nadia, Siech Karol                    DNA Dance Studio #sd     POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  43 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 B3aszak Laura, Kamierczak Kaja                    Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duety Open, Styl: Electric Boogie
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  54 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
B       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
C       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                       
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 liwiqska Karolina                                 FLEX Wroc3aw              POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
   6 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
B       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
C       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa              
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 Fr9cz Wiktoria                                     PECH OPOLE                POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  10 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
B       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
C       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                    
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Bochman Agata, liwiqska Karolina                  FLEX Wroc3aw              POLSKA               1/   2
  18         2 Drozd Dominika, Ros3an Milena                      FLEX Wroc3aw              POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  18 2222222 2,0    2,0    2
  19 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
B       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
C       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                    
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 FLEX S MDK Wroc3aw-Krz, INNA                       FLEX Wroc3aw              POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  23 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Formacje Open, Styl: Street Dance Sh
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
B       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
C       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                   
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Formacje Open, Styl: Street Dance Sh
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  36         1 V2                                                 EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               1/   2
  35         2 V3                                                 EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Formacje Open, Styl: Street Dance Sh
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  35 2212222 2,0    2,0    2
  36 1121111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
B       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
C       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                  
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Osowska Pola                                       EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               1/  28   1 
  23         2 #obaty Martyna                                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               2/  28   2 
  15         3 Krawczyk Malwina                                   EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               3/  28   3 
  12         4 Orzechowska Paulina                                EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               4/  28   4 
  27         5 Kowalska Maja                                      East Side Dance Acad W-w  POLSKA               5/  28   5 
  29         6 Pisrek Natalia                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               6/  28   6 
   6         7 Urbaqska Natalia                                   Szko3a Taqca BTB Olsztyn  POLSKA               7/  28   7 
  11         8 Wybierek Laura                                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               8/  28   8 
   2      9-11 Burdukiewicz Nadia                                 DNA Dance Studio #sd     POLSKA            9-11/  28   9 
   5      9-11 Tulikihakau Zofia                                  IDOL Radom                POLSKA            9-11/  28   11 
  13      9-11 Gapik Nikola                                       PFT Kocian               POLSKA            9-11/  28   10 
  25        12 Djebablia Wiktoria                                 Szko3a Taqca BTB Olsztyn  POLSKA              12/  28   12 
   4     13-14 Szczerba Kinga                                     Szko3a Taqca BTB Olsztyn  POLSKA           13-14/  28   13 
  18     13-14 Majka Gabriela                                     KDS Jawor                 POLSKA           13-14/  28   14 
   1     15-17 Kopowska Julia                                     Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           15-17/  28   17 
  14     15-17 Jastrzjbska Zuzia                                  DNA Dance Studio #sd     POLSKA           15-17/  28   15 
  19     15-17 Kotala Hania                                       DNA Dance Studio #sd     POLSKA           15-17/  28   16 
   7     18-23 Krzy?anowska Blanka                                IDOL Radom                POLSKA           18-23/  28   23 
  10     18-23 Kowalska Julita                                    KS Czarne Stopy           POLSKA           18-23/  28   21 
  16     18-23 Kopowska Roksana                                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           18-23/  28   18 
  17     18-23 Kujawiak Vanessa                                   PFTKalisz                 POLSKA           18-23/  28   19 
  21     18-23 Ceballo Meris                                      EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           18-23/  28   22 
  28     18-23 G3owacka #ucja                                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           18-23/  28   20 
   8     24-26 Kamierczak Kalina                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           24-26/  28   25 
  22     24-26 Rynik Antonia                                     DNA Dance Studio #sd     POLSKA           24-26/  28   26 
  26     24-26 Sieczkowska Otylia                                 KS Czarne Stopy           POLSKA           24-26/  28   24 
  20        27 Kuciak Zuzanna                                     Szko3a Taqca Poezja       POLSKA              27/  28   27 
   3        28 Drzewiecka Zuzanna                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA              28/  28   28 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/8 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
   1 XXXXX X  6     6     15-22
   2 X XXXXX  6     6     15-22
   3          0     0          
   4 XXXXXX   6     6     15-22
   5 XXXXXXX  7     7      1-14
   6 XXXXXXX  7     7      1-14
   7 XXXXXXX  7     7      1-14
   8 XXXXXXX  7     7      1-14
  10 XXX XX   5     5     23-25
  11 XXXXXXX  7     7      1-14
  12 XXXXX X  6     6     15-22
  13 XXXXXXX  7     7      1-14
  14 XXXXXXX  7     7      1-14
  15 XXXXXXX  7     7      1-14
  16  XXXXXX  6     6     15-22
  17 XXXXXXX  7     7      1-14
  18 X X XXX  5     5     23-25
  19 XX X X   4     4        26
  20    X XX  3     3          
  21  XX XXX  5     5     23-25
  22 XXXXXXX  7     7      1-14
  23 XXXXXXX  7     7      1-14
  24 XXXXXXX  7     7      1-14
  25 XXXX XX  6     6     15-22
  26 XX XXXX  6     6     15-22
  27 XXXXXXX  7     7      1-14
  28 XXXXXXX  7     7      1-14
  29 XXXXX X  6     6     15-22
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
   1   XX     2     2          
   2 X XXXXX  6     6       3-7
   4  X  XX   3     3          
   5    XXXX  4     4     10-12
   6  XXX XX  5     5       8-9
   7      X   1     1          
   8          0     0          
  10    X     1     1          
  11 XXX X X  5     5       8-9
  12 X  XX X  4     4     10-12
  13 XXXXXXX  7     7       1-2
  14 X X      2     2          
  15 XXXXXXX  7     7       1-2
  16   X      1     1          
  17       X  1     1          
  18  X  XX   3     3          
  19 XX       2     2          
  21   X      1     1          
  22          0     0          
  23 XX XXXX  6     6       3-7
  24 X XXXXX  6     6       3-7
  25 XXX  X   4     4     10-12
  26          0     0          
  27 XX XXXX  6     6       3-7
  28  X       1     1          
  29 XXXXX X  6     6       3-7
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
   2 X        1     1          
   5      X   1     1          
   6  XX   X  3     3          
  11  XX      2     2          
  12 X  XXXX  5     5       4-5
  13   X      1     1          
  15 XXXXXXX  7     7       1-2
  23 XXXXXXX  7     7       1-2
  24 X XXXXX  6     6         3
  25          0     0          
  27 XX XXX   5     5       4-5
  29  X XX X  4     4         6
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  12 5464643 4,0    4,0    4
  15 4345314 3,0    3,0    3
  23 1222232 2,0    2,0    2
  24 3611121 1,0    1,0    1
  27 2553555 5,0    5,0    5
  29 6136466 6,0    6,0    6
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101         1 Siech Karol                                        DNA Dance Studio #sd     POLSKA               1/   8
 100         2 Bujnowski Aleksander                               East Side Dance Acad W-w  POLSKA               2/   8
  97         3 Grodzicki Adam                                     East Side Dance Acad W-w  POLSKA               3/   8
 102         4 Mazur Aleksander                                   Studio Taqca UDS          POLSKA               4/   8
 103         5 Marciniak Jakub                                    East Side Dance Acad W-w  POLSKA               5/   8
 104         6 Sukiennik Adam                                     IDOL Radom                POLSKA               6/   8
  99         7 Kowalski Szymon                                    KDS Jawor                 POLSKA               7/   8
  98         8 Pisrek Nikodem                                     UNIQUE Studio Brodnica    POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  97 4253154 3,0    3,0    3
  98 6768888 8,0    8,0    8
  99 7875665 7,0    7,0    7
 100 2316322 2,0    2,0    2
 101 1121211 1,0    1,0    1
 102 3432746 4,0    4,0    4
 103 5584473 5,0    5,0    5
 104 8647537 6,0    6,0    6
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
B       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
C       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                     
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Skarbiqska Alicja                                  Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               1/  26   1 
  44         2 Kruszelnicka Agata                                 ZT SKAZA Racibsrz         POLSKA               2/  26   2 
  34         3 Szatan Katarzyna                                   EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               3/  26   3 
  45         4 /o3yqska Julia                                     CK /AGAQ /agaq            POLSKA               4/  26   4 
  57         5 Kupidura Amelia                                    IDOL Radom                POLSKA               5/  26   5 
  52         6 Kuciak Wiktoria                                    Szko3a Taqca Poezja       POLSKA               6/  26   6 
  56         7 Paruch Gabriela                                    KDS Jawor                 POLSKA               7/  26   7 
  40      8-12 Moeller Milena                                     Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA            8-12/  26   12 
  43      8-12 Stefan Izabela                                     KDS Jawor                 POLSKA            8-12/  26   11 
  50      8-12 Mo?d?eq Zofia                                      EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA            8-12/  26   8 
  54      8-12 Pham Kamila                                        EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA            8-12/  26   9 
  55      8-12 Niemczycka Hanna                                   KDS Jawor                 POLSKA            8-12/  26   10 
  53        13 Kjdzierska Justyna                                 KDS Jawor                 POLSKA              13/  26   13 
  39     14-15 Farkowska Julia                                    IDOL Radom                POLSKA           14-15/  26   14 
  42     14-15 Kaniowska Wiktoria                                 DNA Dance Studio #sd     POLSKA           14-15/  26   15 
  38     16-18 Wiktoria Fronczek                                  CK /AGAQ /agaq            POLSKA           16-18/  26   16 
  49     16-18 Staniewska Magdalena                               IDOL Radom                POLSKA           16-18/  26   17 
  58     16-18 Klasa Zuzanna                                      KDS Jawor                 POLSKA           16-18/  26   18 
  37     19-22 Krslak Dominika                                    Artia Jarocin             POLSKA           19-22/  26   22 
  47     19-22 Wsjcik Joanna                                      ST WENA KRAKSW            POLSKA           19-22/  26   20 
  48     19-22 Karkowska Martyna                                  DNA Dance Studio #sd     POLSKA           19-22/  26   19 
  51     19-22 Pawlicka Klaudia                                   CK /AGAQ /agaq            POLSKA           19-22/  26   21 
  33     23-26 Lisonek Zuzanna                                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           23-26/  26   24 
  36     23-26 Sitek Wiktoria                                     DNA Dance Studio #sd     POLSKA           23-26/  26   26 
  41     23-26 Kolanowska Agata                                   IDOL Radom                POLSKA           23-26/  26   23 
  46     23-26 Keller Natalia                                     DNA Dance Studio #sd     POLSKA           23-26/  26   25 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
  33          0     0          
  34 X XXX X  5     5      7-10
  35 XX XXXX  6     6       1-6
  36          0     0          
  37  X       1     1          
  38  XX      2     2          
  39    X XX  3     3          
  40 XXX XX   5     5      7-10
  41          0     0          
  42 X XX     3     3          
  43   XX XX  4     4     11-13
  44 X XX XX  5     5      7-10
  45 XXXXX X  6     6       1-6
  46          0     0          
  47   X      1     1          
  48 X        1     1          
  49   X  X   2     2          
  50 X   XXX  4     4     11-13
  51  X       1     1          
  52  X XX X  4     4     11-13
  53 X XXXXX  6     6       1-6
  54  X XXXX  5     5      7-10
  55 XX XXXX  6     6       1-6
  56 XXX XXX  6     6       1-6
  57 XXXXXX   6     6       1-6
  58  X  X    2     2          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
  34 XXXXXX   6     6       1-2
  35 X XX XX  5     5       3-4
  40   X  X   2     2          
  43  X  X    2     2          
  44 X  X  X  3 X   4       5-6
  45 XX XXXX  6     6       1-2
  50   X X    2     2          
  52  X X  X  3 X   4       5-6
  53     X    1     1          
  54 X    X   2     2          
  55  XX      2     2          
  56  X  X X  3     3          
  57 X XX XX  5     5       3-4
-------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u, Dogrywka
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
  44 1221333        2         2
  52 2112221        1         1
  56 3333112        3         3
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  34 4414523 3,0    3,0    3
  35 1322116 1,0    1,0    1
  44 3561251 2,0    2,0    2
  45 5145342 4,0    4,0    4
  52 6236665 6,0    6,0    6
  57 2653434 5,0    5,0    5
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  69         1 Pater Zuzanna                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA               1/  13   1 
  71         2 Osiqska Osw Weronika                               Grw Crew Piaseczno        POLSKA               2/  13   2 
  74         3 Seku3owicz Alicja                                  ADeeM CT Nowy S9cz        POLSKA               3/  13   3 
  64         4 Dorszewska Klaudia                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               4/  13   4 
  70         5 Krasnodjbska Zuzanna                               EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               5/  13   5 
  67         6 Krupa Oliwia                                       EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               6/  13   6 
  72         7 Majka Katarzyna                                    KDS Jawor                 POLSKA               7/  13   7 
  68       8-9 Majewska Oliwia                                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA             8-9/  13   9 
  73       8-9 Goliszewska Anita                                  Aglaja Warszawa           POLSKA             8-9/  13   8 
  62     10-11 Wojciechowska Nikola                               ST WENA KRAKSW            POLSKA           10-11/  13   11 
  66     10-11 Perliqska Emilia                                   EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA           10-11/  13   10 
  63     12-13 Motyka Karolina                                    ADeeM CT Nowy S9cz        POLSKA           12-13/  13   12 
  65     12-13 Gsrecka Wiktoria                                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA           12-13/  13   13 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
  62 X        1     1          
  63          0     0          
  64  X XXXX  5     5       2-5
  65          0     0          
  66     X    1     1          
  67 XX X  X  4     4       6-7
  68  XX  X   3     3          
  69 X X XXX  5     5       2-5
  70 XXXX  X  5     5       2-5
  71 XXXXX    5     5       2-5
  72 X XXXXX  6     6         1
  73   XX X   3     3          
  74  X  XXX  4     4       6-7
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  64 5426411 4,0    4,0    4
  67 4551662 6,0    6,0    6
  69 3717123 1,0    1,0    1
  70 2344774 5,0    5,0    5
  71 1132557 2,0    2,0    2
  72 7665345 7,0    7,0    7
  74 6273236 3,0    3,0    3
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Nowak Sawin                                        Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               1/   5
 109         2 Zachara Bartosz                                    EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               2/   5
 111         3 Zis3kowski Marcel                                  Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               3/   5
 112         4 Lewandowski Marcel                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               4/   5
 108         5 Kamierczak Kajetan                                Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 108 4555354 5,0    5,0    5
 109 3322233 2,0    2,0    2
 110 1111111 1,0    1,0    1
 111 2244442 3,0    3,0    3
 112 5433525 4,0    4,0    4
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Pa3yska Kacper                                     DM 1 Lublin               POLSKA               1/   7
 121         2 Wniewski Oliwier                                  Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/   7
 119         3 Nawara Mi3osz                                      KDS Jawor                 POLSKA               3/   7
 120         4 Gerasik Sebastian                                  EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               4/   7
 122         5 Niedwied Alan                                    DM 2 Lublin               POLSKA               5/   7
 117         6 Kwiatkowski Bartosz                                KDS Jawor                 POLSKA               6/   7
 116         7 Niemia3ek Jakub                                   Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 116 4363777 7,0    7,0    7
 117 6775656 6,0    6,0    6
 118 3126211 1,0    1,0    1
 119 5234142 3,0    3,0    3
 120 1541463 4,0    4,0    4
 121 2412325 2,0    2,0    2
 122 7657534 5,0    5,0    5
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
B       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
C       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                  
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 /o3yqska Maja                                      CK /AGAQ /agaq            POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 7.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
  93 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Burdukiewicz Nadia, Siech Karol                    DNA Dance Studio #sd     POLSKA               1/  11   1 
 133         2 Bujnowski Aleksander, Grodzicki Adam               East Side Dance Acad W-w  POLSKA               2/  11   2 
 142         3 Komorowska Zuzanna, Krawczyk Malwina               EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               3/  11   3 
 140         4 Panek Amelia, Wyrjbska Rozalia                     EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               4/  11   4 
 141         5 Pijtko Anna, Skarbiqska Hanna                      Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               5/  11   5 
 143         6 Ciura Magdalena, Walichowska Barbara               EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               6/  11   6 
 132         7 Bednarczyk Antonina, Bedrak Ariana                 EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               7/  11   7 
 134       8-9 Kopowska Julia, Kopowska Roksana                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA             8-9/  11   8 
 135       8-9 Maciej Szachnowski, Tchsrzewski Franciszek         Zesps3 Taneczny 3Dance    POLSKA             8-9/  11   9 
 139        10 Kowalska Julita, Sieczkowska Otylia                KS Czarne Stopy           POLSKA              10/  11   10 
 138        11 Marciniak Jakub, Sucharska Maria                   East Side Dance Acad W-w  POLSKA              11/  11   11 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 132   X X X  3     3          
 133 XX  XXX  5     5       4-6
 134  X X     2     2          
 135   XX     2     2          
 136 XXXX XX  6     6       2-3
 138          0     0          
 139       X  1     1          
 140 XXX XX   5     5       4-6
 141 XXXXXXX  7     7         1
 142 XXXXXX   6     6       2-3
 143 X  XXXX  5     5       4-6
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 133 1216322 2,0    2,0    2
 136 2121111 1,0    1,0    1
 140 4544533 4,0    4,0    4
 141 6463245 5,0    5,0    5
 142 3335454 3,0    3,0    3
 143 5652666 6,0    6,0    6
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 175         1 Pietrzak Oliwia, Sporek Julia                      SRTkontrast Poznaq        POLSKA               1/   8
 170         2 Biliqska Marcelina, Stefaqski Miko3aj              SRTkontrast Poznaq        POLSKA               2/   8
 174         3 Dzijgielewska Maja, Kaca Karolina                  IDOL Radom                POLSKA               3/   8
 173         4 Marek Julka, Padzierska Patrycja                  DM 1 Lublin               POLSKA               4/   8
 177         5 Radtke Natalia, Seider Zofia                       EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               5/   8
 171         6 Migacz Justyna, Migacz Natalia                     ADeeM CT Nowy S9cz        POLSKA               6/   8
 172         7 Dobrzaqska Paulina, Krzy?anowska Rs?a              IDOL Radom                POLSKA               7/   8
 176         8 #odziana Oliwia, Pakhmanowa Daria                  EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 170 2112366 2,0    2,0    2
 171 7554187 6,0    6,0    6
 172 5877578 7,0    7,0    7
 173 3763712 4,0    4,0    4
 174 1236624 3,0    3,0    3
 175 4621231 1,0    1,0    1
 176 8488845 8,0    8,0    8
 177 6345453 5,0    5,0    5
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 148         1 Nowak Sawin, Skarbiqska Alicja                     Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               1/   6
 152         2 Cybulska Julia, Mo?d?eq Zofia                      EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               2/   6
 150         3 Pawlicka Klaudia, /o3yqska Julia                   CK /AGAQ /agaq            POLSKA               3/   6
 154         4 Ilska Zuzanna, Janicka Ma3gorzata                  EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               4/   6
 151         5 Jaskulska Amelia, Komorowska Karinaa               EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               5/   6
 147         6 Heymann Claudia, Matuszewska Wiktoria              Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 147 4666666 6,0    6,0    6
 148 2115112 1,0    1,0    1
 150 6351344 3,0    3,0    3
 151 5534435 5,0    5,0    5
 152 1222221 2,0    2,0    2
 154 3443553 4,0    4,0    4
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 162         1 Gerasik Sebastian, Szatan Katarzyna                EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               1/   7
 164         2 G9siennica G3adczan Olimpia, Wniewski Oliwier     Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/   7
 161         3 Lecka Weronika, Pa3yska Kacper                     DM 1 Lublin               POLSKA               3/   7
 165         4 Trzeciak Gabriela, Wyrolak Amelia                 IDOL Radom                POLSKA               4/   7
 160         5 Habrat Wiktoria, Oleksiewicz Amelia                EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               5/   7
 159         6 Ga3acka Anastazja, Kowalska Julia                  EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               6/   7
 158         7 Franczyk Aleksandra, Wiktoria Fronczek             CK /AGAQ /agaq            POLSKA               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 158 7776777 7,0    7,0    7
 159 4655366 6,0    6,0    6
 160 6544655 5,0    5,0    5
 161 2333532 3,0    3,0    3
 162 1121124 1,0    1,0    1
 164 3212211 2,0    2,0    2
 165 5467443 4,0    4,0    4
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
E       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
F       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 191         1 Wolf Junior                                        Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               1/  10
 196         2 Swagg Juniors Dzio3chy                             EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               2/  10
 189         3 IDOL Radom                                         IDOL Radom                POLSKA               3/  10
 194         4 NEW WENA JUNIOR                                    ST WENA KRAKSW            POLSKA               4/  10
 193         5 DM Team                                            ST Dance Mania Lublin     POLSKA               5/  10
 190         6 DNA RUMBLE                                         DNA Dance Studio #sd     POLSKA               6/  10
 195         7 Killer Wolves                                      Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               7/  10
 188         8 KDS JUNIOR                                         KDS Jawor                 POLSKA               8/  10
 192         9 Hooligans Wolf                                     Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               9/  10
 197        10 Swagg Juniors Varsity                              EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-------------------------------
     1                       
Nr   ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-------------------------------
 188   X  XX  3     3          
 189 XX  XXX  5     5       3-4
 190  XXXXX   5     5       3-4
 191 XXXXXXX  7     7       1-2
 192 X   X    2     2          
 193 XXX   X  4     4       5-7
 194 XX X  X  4     4       5-7
 195   XXXX   4     4       5-7
 196 XXXXXXX  7     7       1-2
 197    X     1     1          
-------------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 189 2243154 3,0    3,0    3
 190 6656375 6,0    6,0    6
 191 3115211 1,0    1,0    1
 193 4537542 5,0    5,0    5
 194 5322636 4,0    4,0    4
 195 7764767 7,0    7,0    7
 196 1471423 2,0    2,0    2
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
E       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
F       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 206         1 NEW WENA X                                         ST WENA OLKUSZ            POLSKA               1/   6
 205         2 IDOL Radom 1                                       IDOL Radom                POLSKA               2/   6
 203         3 Wolf Gang                                          Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               3/   6
 202         4 KDS                                                KDS Jawor                 POLSKA               4/   6
 201         5 Kontrast Senior                                    SRTkontrast Poznaq        POLSKA               5/   6
 204         6 KDS Crew                                           KDS Jawor                 POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 201 5425455 5,0    5,0    5
 202 4554534 4,0    4,0    4
 203 3332343 3,0    3,0    3
 204 6666666 6,0    6,0    6
 205 2243212 2,0    2,0    2
 206 1111121 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew St.              Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
E       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
F       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181         1 IDOL White Radom                                   IDOL Radom                POLSKA               1/   4
 183         2 Beat Crew                                          EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               2/   4
 184         3 IDOL Black Radom                                   IDOL Radom                POLSKA               3/   4
 182         4 ROCKSTEP KIDS CREW                                 Rockstep Radom            POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Grupy Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 181 2124122 1,0    1,0    1
 182 1242434 4,0    4,0    4
 183 3433213 2,0    2,0    2
 184 4311341 3,0    3,0    3
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
G       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 210         1 IDOL Radom                                         IDOL Radom                POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 210 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa            
D       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
E       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.   K
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Padzierska Patrycja                               DM 1 Lublin               POLSKA               1/  11   1 
  83         2 B3aszak Laura                                      Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/  11   2 
  86         3 Kowalska Oliwia                                    KDS Jawor                 POLSKA               3/  11   3 
  87         4 Migacz Natalia                                     ADeeM CT Nowy S9cz        POLSKA               4/  11   4 
  79         5 Walczak Justyna                                    Artia Wroc3aw             POLSKA               5/  11   5 
  81       6-8 Migacz Justyna                                     ADeeM CT Nowy S9cz        POLSKA             6-8/  11   8 
  84       6-8 Armatys Karolina                                   KDS Jawor                 POLSKA             6-8/  11   7 
  85       6-8 Adaszak Aleksandra                                 Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA             6-8/  11   6 
  80      9-10 Mi3oq Monika                                       KDS Jawor                 POLSKA            9-10/  11   9 
  82      9-10 Kamierczak Kaja                                   Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA            9-10/  11   10 
  89        11 Iwanek Klaudia                                     Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA              11/  11   11 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
  78 X XXX  4     4       3-5
  79 XXX X  4     4       3-5
  80 X      1     1          
  81  X X   2     2          
  82  X     1     1          
  83 XXX X  4     4       3-5
  84   XX   2     2          
  85    XX  2     2          
  86 XXXXX  5     5       1-2
  87 XXXXX  5     5       1-2
  89        0     0          
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Hip-Hop
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
  78 23111 1,0    1,0    1
  79 55342 5,0    5,0    5
  83 11255 2,0    2,0    2
  86 34433 3,0    3,0    3
  87 42524 4,0    4,0    4
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Break Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
A       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
B       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Break Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 /o3yqska Julia                                     CK /AGAQ /agaq            POLSKA               1/   2
   2         2 Pawlicka Klaudia                                   CK /AGAQ /agaq            POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Break Dance
------------------------
     1                
Nr   ABC     D Suma Mie
------------------------
   1 112 1,0    1,0    1
   2 221 2,0    2,0    2
------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Break Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
A       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
B       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Break Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Franczyk Aleksandra                                CK /AGAQ /agaq            POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Break Dance
------------------------
     1                
Nr   ABC     D Suma Mie
------------------------
   6 111 1,0    1,0    1
------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open ch., Styl: Break Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
A       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
B       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open ch., Styl: Break Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  10         1 D9browski Wiktor                                   CK /AGAQ /agaq            POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open ch., Styl: Break Dance
------------------------
     1                
Nr   ABC     D Suma Mie
------------------------
  10 111 1,0    1,0    1
------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
D       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
E       Kowalski                  Adrian                    Jawor                
F       Pankowski                 Jakub                     Radom                
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Birkowski Dawid                                    IDOL Radom                POLSKA               1/   3
 128         2 Kozio3 Kacper                                      EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               2/   3
 127         3 Adamski Wiktor                                     ST WENA OLKUSZ            POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open ch., Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 126 1121111 1,0    1,0    1
 127 2333233 3,0    3,0    3
 128 3212322 2,0    2,0    2
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 216         1 Wolf Junior                                        Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               1/   4
 214         2 IDOL Radom                                         IDOL Radom                POLSKA               2/   4
 215         3 Swagg Juniors                                      EgurrolaDanceStudioW-wa   POLSKA               3/   4
 217         4 Killer Wolves                                      Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 214 2224323 2,0    2,0    2
 215 3442232 3,0    3,0    3
 216 1111111 1,0    1,0    1
 217 4333444 4,0    4,0    4
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 228         1 Sza3 Muzeum                                        Ak Taq Sza3Bia3ystok      POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 31.+, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 228 1111111 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
A       Bieq                      Katarzyna                 Bydgoszcz            
B       Radczak                   Dominik                   Poznaq               
C       Ligocka-Wijch             Lidia                     #sd                 
D       Niezgoda                  Artur                     /agaq                
E       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
F       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
G       Z9browicz                 Katarzyna                 Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 223         1 IDOL Radom                                         IDOL Radom                POLSKA               1/   3
 222         2 Wolf Gang                                          Up2Excellence ST Bydgosz  POLSKA               2/   3
 221         3 Kontrast Senior                                    SRTkontrast Poznaq        POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Formacje Open, Styl: Hip-Hop
----------------------------
     1                    
Nr   ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------
 221 3333332 3,0    3,0    3
 222 2212123 2,0    2,0    2
 223 1121211 1,0    1,0    1
----------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Break Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
A       Lebiest                   Rafa3                     Kraksw               
B       Kuczyqski                 Wojciech                  Warszawa                                                    
C       Pankowski                 Jakub                     Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi               
2       Gawron                    Micha3                    Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Break Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14         1 Crazy Dance Crew                                   CK /AGAQ /agaq            POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Grupy Open, Styl: Break Dance
------------------------
     1                
Nr   ABC     D Suma Mie
------------------------
  14 111 1,0    1,0    1
------------------------
Na pocz9tek