IV TURNIEJ TAQCA ONLINE
Polskiego Zwi9zku Taqca
Move OnLine
12.-13.12.2020 r.

Kategorie, klasy i style
------------------------------
8.-, Solo Open dz., Jazz
12.-, Solo Open dz., Jazz
13.-16, Solo Open dz., Jazz
17.+, Solo Open dz., Jazz
8.-, Solo Open ch., Jazz
12.-, Solo C, Jazz
13.-16, Solo C, Jazz
17.+, Solo C, Jazz
13.-16, Solo B, Jazz
17.+, Solo B, Jazz
13.-14, Solo A, Jazz
9.-10, Duety D+E, Jazz
13.-14, Duety B+C, Jazz
8.-, Duety Open, Jazz
13.-16, Duety Open, Jazz
17.+, Duety Open, Jazz
8.-, Solo E, Jazz
9.-10, Solo E, Jazz
11.-12, Solo E, Jazz
13.-16, Solo E, Jazz
12.-, Solo F, Jazz
10.-, Solo D, Jazz
11.-12, Solo D, Jazz
13.-14, Solo D, Jazz
15.-16, Solo D, Jazz
17.+, Solo D, Jazz
17.+, Solo Open dz., Belly Dance Or.
12.-, Solo Open dz., Ballet
13.-14, Solo Open dz., Ballet
15.-16, Solo Open ch., Ballet
12.-, Duety Open, Ballet
12.-, Solo E, Disco Dance
9.-10, Solo F, Disco Dance
12.-, Solo D, Disco Dance
13.-14, Solo D, Disco Dance
15.-16, Solo A, Disco Dance
12.-, Solo Open dz., Disco Dance
13.-16, Solo Open dz., Disco Dance
11.-12, Duety D+E, Disco Dance
12.-, Solo E, Acro Dance
12.-, Solo F, Acro Dance
11.-12, Solo D, Acro Dance
------------------------------
Na pocz9tek

Lista klubsw
--------------------------------------
   Artia #sd                  
   Artia Olenica              
   Artia Piotrksw Tryb         
   Artia Twardogsra            
   Artia Wroc3aw               
   Avocado Wjgrsw              
   Candela Art I Kielce        
   Dance4Kids                  
   DBS #sd                    
   FLEX Wroc3aw                         
   Ha3as Mini Team             
   Harmony Team                
   Infinity Dance Studio       
   JMA Team reAKTYWACJA        
   JOY DANCE Szczecin          
   KDS Jaworr                  
   Niezrzeszeni                
   R&D SPIN Rumia              
   Ramada Team                 
   Rytmix Golina               
   Setenta                     
   ST Dance Kielce             
   ST Movimento                
   Step by Step Kielce                  
   Vivero Rybnik               
   ZT MUZA                     
--------------------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Orze3owska                Iwona                     Siedlce              
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 380         1 Maciejewska Martyna                                JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   6
 378         2 Leszczak Sandra                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               2/   6
 379         3 miech Liliana                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/   6
 377         4 Maruszczak Aleksandra                              Infinity Dance Studio     POLSKA               4/   6
 381         5 Kowalska Hanna                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA               5/   6
 376         6 Heliqska Maja                                      ZT MUZA                   POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 376 66446 6,0    6,0    6
 377 54555 4,0    4,0    4
 378 21332 2,0    2,0    2
 379 33223 3,0    3,0    3
 380 12111 1,0    1,0    1
 381 45664 5,0    5,0    5
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Orze3owska                Iwona                     Siedlce              
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 391         1 Zdzuj Milena                                       Niezrzeszeni              POLSKA               1/  16
 388         2 Dynak Julia                                        Niezrzeszeni              POLSKA               2/  16
 390         3 Grzesiak Gabriela                                  DBS #sd                  POLSKA               3/  16
 397         4 Prus Aniela                                        Artia Olenica            POLSKA               4/  16
 400         5 Zimny Amelia                                       Vivero Kids Rybnik        POLSKA               5/  16
 396         6 Kochanowska Dominika                               Vivero Kids Rybnik        POLSKA               6/  16
 392         7 Wojtasik Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               7/  16
 389       8-9 Wrzeniewska Kornelia                              JOY DANCE Szczecin        POLSKA             8-9/  16
 393       8-9 K3opotek-G3swczewska Agata                         Niezrzeszeni              POLSKA             8-9/  16
 387     10-12 Tomko Maria                                        Vivero Kids Rybnik        POLSKA           10-12/  16
 395     10-12 Ogonowska Lena                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA           10-12/  16
 398     10-12 Spyrka Ewa                                         Vivero Kids Rybnik        POLSKA           10-12/  16
 386        13 Staszewska Nikola                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA              13/  16
 385     14-15 Szypryt Laura                                      Niezrzeszeni              POLSKA           14-15/  16
 394     14-15 Chaustow Julia                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA           14-15/  16
 399        16 Chmielewska Matylda                                Vivero Kids Rybnik        POLSKA              16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 385   X    1     1          
 386  X  X  2     2          
 387 X XXX  4     4     10-11
 388 XXXXX  5     5       1-9
 389 XXXXX  5     5       1-9
 390 XXXXX  5     5       1-9
 391 XXXXX  5     5       1-9
 392 XXXXX  5     5       1-9
 393 XXXXX  5     5       1-9
 394  X     1     1          
 395 X  XX  3     3        12
 396 XXXXX  5     5       1-9
 397 XXXXX  5     5       1-9
 398 XXXX   4     4     10-11
 399        0     0          
 400 XXXXX  5     5       1-9
-----------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 387        0     0          
 388 XXXX   4     4       4-5
 389     X  1     1          
 390 X XX   3     3         6
 391 XXXXX  5     5       1-3
 392  X  X  2     2          
 393 X      1     1          
 395        0     0          
 396  XXXX  4     4       4-5
 397 XXXXX  5     5       1-3
 398        0     0          
 400 XXXXX  5     5       1-3
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 388 11526 2,0    2,0    2
 390 22433 3,0    3,0    3
 391 33111 1,0    1,0    1
 396 66665 6,0    6,0    6
 397 44244 4,0    4,0    4
 400 55352 5,0    5,0    5
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Orze3owska                Iwona                     Siedlce              
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 407         1 Nowak Amelia                                       Rytmix Golina             POLSKA               1/  12
 404         2 Wsjtowicz Amelia                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               2/  12
 413         3 Haczkiewicz Wiktoria                               Ramada Team               POLSKA               3/  12
 417         4 Gsrka Julia                                        Ramada Team               POLSKA               4/  12
 412         5 Tomikowska Lena                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               5/  12
 416         6 Burzaqska Hanna                                    Artia Wroc3aw             POLSKA               6/  12
 410         7 Wojtasik Maja                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA               7/  12
 408         8 Matusiak Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               8/  12
 405      9-12 Bronisz Nadia                                      Avocado Wjgrsw            POLSKA            9-12/  12
 406      9-12 Dziwir Aleksandra                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA            9-12/  12
 409      9-12 Zasada Roksana                                     Rytmix Golina             POLSKA            9-12/  12
 411      9-12 Kwiecieq Patrycja                                  Candela Art I Kielce      POLSKA            9-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 404 XXXXX  5     5       1-2
 405        0     0          
 406        0     0          
 407 XXXXX  5     5       1-2
 408  XX    2     2          
 409        0     0          
 410 XXX X  4     4       3-5
 411        0     0          
 412 X  XX  3     3       6-7
 413  XXXX  4     4       3-5
 416 XX X   3     3       6-7
 417 X XXX  4     4       3-5
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 404 23225 2,0    2,0    2
 407 11111 1,0    1,0    1
 410 57773 7,0    7,0    7
 412 74652 5,0    5,0    5
 413 32536 3,0    3,0    3
 416 65467 6,0    6,0    6
 417 46344 4,0    4,0    4
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Orze3owska                Iwona                     Siedlce              
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 420         1 Piwoqska Julia                                     DBS #sd                  POLSKA               1/   3
 421         2 Szyd3owska Oliwia                                  DBS #sd                  POLSKA               2/   3
 422         3 Miko3ajczyk Dominika                               ZT MUZA                   POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 420 11111 1,0    1,0    1
 421 22222 2,0    2,0    2
 422 33333 3,0    3,0    3
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Solo Open ch., Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Solo Open ch., Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 426         1 Margraf Gabriel                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Solo Open ch., Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 426 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Orze3owska                Iwona                     Siedlce              
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 337         1 Szargawiqska Lena                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   5
 336         2 Meysner Maja                                       FLEX Wroc3aw              POLSKA               2/   5
 333         3 Mosiak Magdalena                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               3/   5
 334         4 Pi9tek Samanta                                     R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/   5
 335         5 Polkowska Kamila                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 333 25133 3,0    3,0    3
 334 42445 4,0    4,0    4
 335 53554 5,0    5,0    5
 336 14322 2,0    2,0    2
 337 31211 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Orze3owska                Iwona                     Siedlce              
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 347         1 Miernikiewicz Ada                                  FLEX Wroc3aw              POLSKA               1/   9
 345         2 Popielarczyk Maja                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               2/   9
 344         3 #ach Natalia                                       Harmony Team              POLSKA               3/   9
 346         4 Lis Marcelina                                      ST Dance Kielce           POLSKA               4/   9
 343         5 Kulik Oliwia                                       Artia Wroc3aw             POLSKA               5/   9
 341       6-8 Redlich Dominika                                   Artia Piotrksw Tryb       POLSKA             6-8/   9
 342       6-8 Zasada Roksana                                     Rytmix Golina             POLSKA             6-8/   9
 349       6-8 Kopacz Patrycja                                    ST Dance Kielce           POLSKA             6-8/   9
 348         9 Pu3ka Magdalena                                    ST Dance Kielce           POLSKA               9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 341  X X   2     2          
 342 X X    2     2          
 343  XXX   3     3         5
 344 XXXXX  5     5       1-4
 345 XXXXX  5     5       1-4
 346 XXXXX  5     5       1-4
 347 XXXXX  5     5       1-4
 348     X  1     1          
 349 X   X  2     2          
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 343 55544 5,0    5,0    5
 344 24333 3,0    3,0    3
 345 31222 2,0    2,0    2
 346 43455 4,0    4,0    4
 347 12111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Orze3owska                Iwona                     Siedlce              
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 353         1 Paciejewska Wiktoria                               Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 353 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 357         1 Ama3owicz Maja                                     Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   8
 364         2 Mikucka Maja                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/   8
 360         3 Wojtasik Maja                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/   8
 363         4 Raszowska Natalia                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               4/   8
 361         5 Matusiak Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               5/   8
 358         6 Kiczyqska Tamara                                   Artia #sd                POLSKA               6/   8
 359         7 Kubiak Maria                                       Artia #sd                POLSKA               7/   8
 362         8 Kwiecieq Patrycja                                  Candela Art I Kielce      POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 357 11113 1,0    1,0    1
 358 43765 6,0    6,0    6
 359 86577 7,0    7,0    7
 360 35322 3,0    3,0    3
 361 74651 5,0    5,0    5
 362 68886 8,0    8,0    8
 363 57444 4,0    4,0    4
 364 22238 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 368         1 Szyd3owska Oliwia                                  DBS #sd                  POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo B, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 368 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 372         1 Tomikowska Lena                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo A, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 372 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 9.-10, Klasa: Duety D+E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 9.-10, Klasa: Duety D+E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 447         1 Adadyqska Rs?a, Mularczyk Hanna                    DBS #sd                  POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 9.-10, Klasa: Duety D+E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 447 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety B+C, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety B+C, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 451         1 Kwiecieq Patrycja, Wojciechowska Barbara           Candela Art I Kielce      POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Duety B+C, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 451 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Duety Open, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Duety Open, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 430         1 Leszczak Sandra, Maciejewska Martyna               JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Duety Open, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 430 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 434         1 Ama3owicz Maja, Prus Ignacy                        Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   2
 438         2 Smoliqska Jagoda, Ziemba Oliwia                    Niezrzeszeni              POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Duety Open, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 434 11111 1,0    1,0    1
 438 22222 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duety Open, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Markiewicz                Aleksandra                Wroc3aw              
B       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
C       Szczepanik-Zasada         Bogus3awa                 Zawada               
D       Kampa                     Danuta                    Opole                
E       #uczak                    Roko                      Szczecin             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duety Open, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 442         1 Baraniak Wiktoria, Gotfryd Klaudia                 Niezrzeszeni              POLSKA               1/   2
 443         2 Czajka Zuzanna, #azowska Amelia                    Niezrzeszeni              POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Duety Open, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 442 21121 1,0    1,0    1
 443 12212 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 216         1 Maciejewska Martyna                                JOY DANCE Szczecin        POLSKA               1/   8
 219         2 Maruszczak Aleksandra                              Infinity Dance Studio     POLSKA               2/   8
 218         3 miech Liliana                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA               3/   8
 215         4 Leszczak Sandra                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA               4/   8
 214         5 Zapolska Monika                                    Infinity Dance Studio     POLSKA               5/   8
 213         6 Tsynkiel Wioletta                                  Infinity Dance Studio     POLSKA               6/   8
 217         7 Fornal Oliwia                                      JOY DANCE Szczecin        POLSKA               7/   8
 220         8 Kaszuba Lena                                       Dance4Kids                POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 8.-, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 213 77653 6,0    6,0    6
 214 86262 5,0    5,0    5
 215 64535 4,0    4,0    4
 216 12111 1,0    1,0    1
 217 45877 7,0    7,0    7
 218 21444 3,0    3,0    3
 219 33326 2,0    2,0    2
 220 58788 8,0    8,0    8
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 9.-10, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 9.-10, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 235         1 Ejtminowicz Lena                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               1/  14
 224         2 Frelich Agata                                      ST Movimento              POLSKA               2/  14
 230         3 Skupiqska Oliwia                                   Infinity Dance Studio     POLSKA               3/  14
 229         4 Spa3a Angelika                                     DBS #sd                  POLSKA               4/  14
 231         5 Grudziecka Maja                                    DBS #sd                  POLSKA               5/  14
 233       6-8 Bronarska Maja                                     ST Dance Kielce           POLSKA             6-8/  14
 234       6-8 GRZYMKOWSKA Karolina                               R&D SPIN Rumia            POLSKA             6-8/  14
 237       6-8 Czajkowska Lena                                    R&D SPIN Rumia            POLSKA             6-8/  14
 225      9-10 Hernecka Konstancja                                DBS #sd                  POLSKA            9-10/  14
 226      9-10 Chojnacka Zuzanna                                  Infinity Dance Studio     POLSKA            9-10/  14
 227     11-14 Ziegler Anna                                       Ha3as Mini Team           POLSKA           11-14/  14
 228     11-14 Kamierczak Kornelia                               R&D SPIN Rumia            POLSKA           11-14/  14
 232     11-14 Wawrzycka Julia                                    ST Dance Kielce           POLSKA           11-14/  14
 236     11-14 Chaustow Julia                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA           11-14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 9.-10, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 224 XXXXX  5     5       1-2
 225   X    1     1          
 226     X  1     1          
 227        0     0          
 228        0     0          
 229 X XXX  4     4       3-5
 230 X XXX  4     4       3-5
 231 XXX X  4     4       3-5
 232        0     0          
 233  X X   2     2          
 234 XX     2     2          
 235 XXXXX  5     5       1-2
 236        0     0          
 237  X X   2     2          
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 9.-10, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 224 52411 2,0    2,0    2
 229 24144 4,0    4,0    4
 230 35533 3,0    3,0    3
 231 43355 5,0    5,0    5
 235 11222 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 242         1 Kostka Emilia                                      ST Movimento              POLSKA               1/  15
 255         2 Wijc3awska Bianka                                  Artia Twardogsra          POLSKA               2/  15
 247         3 Kieczka Maria                                      Dance4Kids                POLSKA               3/  15
 250         4 Kurek Wanessa                                      Harmony Team              POLSKA               4/  15
 249         5 Grzenia Emilia                                     ST Movimento              POLSKA               5/  15
 243         6 Fic Wiktoria                                       DBS #sd                  POLSKA               6/  15
 248       7-8 Joqczyk Julita                                     Artia Piotrksw Tryb       POLSKA             7-8/  15
 254       7-8 Dyl Piotr                                          Artia #sd                POLSKA             7-8/  15
 245      9-12 Staszewska Nikola                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA            9-12/  15
 246      9-12 Stasik Emilia                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA            9-12/  15
 253      9-12 Winiarska Amelia                                   R&D SPIN Rumia            POLSKA            9-12/  15
 256      9-12 Piontek Wiktoria                                   Ha3as Mini Team           POLSKA            9-12/  15
 252        13 W9s Zuzanna                                        Setenta                   POLSKA              13/  15
 241        14 Kuli Zuzanna                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA              14/  15
 244        15 Migacz Matylda                                     Artia #sd                POLSKA              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/4 Fina3u
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 241  XX    2     2          
 242  XXXX  4     4      9-10
 243 XXXXX  5     5       1-8
 244 X      1     1          
 245 X XXX  4     4      9-10
 246 XXXXX  5     5       1-8
 247 XXXXX  5     5       1-8
 248 XXXXX  5     5       1-8
 249 XXXXX  5     5       1-8
 250 XXXXX  5     5       1-8
 252   XXX  3     3     11-13
 253 XX X   3     3     11-13
 254 XXXXX  5     5       1-8
 255 XXXXX  5     5       1-8
 256 XX  X  3     3     11-13
-----------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 242  XXXX  4     4       2-3
 243 X XX   3     3       4-6
 245     X  1     1          
 246  X     1     1          
 247  XXX   3     3       4-6
 248   X X  2     2          
 249  XXXX  4     4       2-3
 250 XX X   3     3       4-6
 252        0     0          
 253 X      1     1          
 254 X   X  2     2          
 255 XXXXX  5     5         1
 256 X      1     1          
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 242 61411 1,0    1,0    1
 243 26256 6,0    6,0    6
 247 42163 3,0    3,0    3
 249 55522 5,0    5,0    5
 250 34645 4,0    4,0    4
 255 13334 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 265         1 Karpowicz Gaja                                     Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   9
 264         2 Sass Maja                                          Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               2/   9
 261         3 Przyby3 Natalia                                    Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               3/   9
 268         4 Komarzeniec Laura                                  FLEX Wroc3aw              POLSKA               4/   9
 263         5 Bazak Kinga                                        ST Dance Kielce           POLSKA               5/   9
 266       6-7 Orszulak Wiktoria                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA             6-7/   9
 267       6-7 Jaworska Oliwia                                    JOY DANCE Szczecin        POLSKA             6-7/   9
 260       8-9 Mafkowska Aleksandra                               R&D SPIN Rumia            POLSKA             8-9/   9
 262       8-9 Ja?d?ewska Karolina                                R&D SPIN Rumia            POLSKA             8-9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 260 X      1     1          
 261 XXXXX  5     5       1-4
 262  X     1     1          
 263 XXXXX  5     5       1-4
 264 XXXXX  5     5       1-4
 265 XXXXX  5     5       1-4
 266  XX    2     2          
 267    XX  2     2          
 268 X XXX  4     4         5
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo E, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 261 23351 3,0    3,0    3
 263 54534 5,0    5,0    5
 264 31423 2,0    2,0    2
 265 12112 1,0    1,0    1
 268 45245 4,0    4,0    4
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 272       1   Kurkowska Hanna                                    ST Movimento              POLSKA              1/   6
 273       2   Groborz Anna                                       ST Movimento              POLSKA              2/   6
 274       2   /urawska Hanna                                     FLEX Wroc3aw              POLSKA              2/   6
 275       3   Henc Iga                                           Artia Piotrksw Tryb       POLSKA              3/   6
 276       3   Pakul Tatiana                                      Dance4Kids                POLSKA              3/   6
 277       3   Tatarska Zofia                                     Artia #sd                POLSKA              3/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Punkty Mie
--------------------------
 272 21212         8     1     
 273 22223        11     2     
 274 33121        10     2     
 275 33332        14     3     
 276 33333        15     3     
 277 12333        12     3     
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 10.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 280         1 Dr9?kowska Zuzanna                                 DBS #sd                  POLSKA               1/  11
 283         2 Pi9tek Hanna                                       ST Dance Kielce           POLSKA               2/  11
 282         3 Cielak Lena                                       Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               3/  11
 286         4 Adadyqska Rs?a                                     DBS #sd                  POLSKA               4/  11
 284         5 Artamonova Kseniia                                 Artia Wroc3aw             POLSKA               5/  11
 287         6 Zagajewska Nina                                    Artia Wroc3aw             POLSKA               6/  11
 281         7 Mielewczyk Zuzanna                                 R&D SPIN Rumia            POLSKA               7/  11
 285         8 Prabucka Marcelina                                 R&D SPIN Rumia            POLSKA               8/  11
 288         9 Nowakowska Hanna                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               9/  11
 290        10 Weserling Martyna                                  R&D SPIN Rumia            POLSKA              10/  11
 289        11 Dopke - Waliszewska Marta                          R&D SPIN Rumia            POLSKA              11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u
Kategoria wiekowa: 10.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 280   XXX  3     3       4-8
 281  X XX  3     3       4-8
 282 XXX    3     3       4-8
 283  X XX  3     3       4-8
 284 X XXX  4     4       1-3
 285 XXX    3     3       4-8
 286 X XXX  4     4       1-3
 287 XXXX   4     4       1-3
 288 X   X  2     2          
 289        0     0          
 290  X     1     1          
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 10.-, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 280 32121 1,0    1,0    1
 281 71765 7,0    7,0    7
 282 14383 3,0    3,0    3
 283 83812 2,0    2,0    2
 284 48644 5,0    5,0    5
 285 65478 8,0    8,0    8
 286 27237 4,0    4,0    4
 287 56556 6,0    6,0    6
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 297         1 Bielawska Zuzanna                                  Artia Olenica            POLSKA               1/  12
 294         2 Lewandowska Wiktoria                               R&D SPIN Rumia            POLSKA               2/  12
 298         3 Wojciechowska Maria                                Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               3/  12
 304         4 Rompca Maria                                       R&D SPIN Rumia            POLSKA               4/  12
 300         5 Olejnik Lena                                       Rytmix Golina             POLSKA               5/  12
 301         6 Paw3ocka Maja                                      R&D SPIN Rumia            POLSKA               6/  12
 302       7-8 Kruk Nina                                          R&D SPIN Rumia            POLSKA             7-8/  12
 303       7-8 Sikora Zuzanna                                     ST Dance Kielce           POLSKA             7-8/  12
 251         9 Wrzeniewska Kornelia                              JOY DANCE Szczecin        POLSKA               9/  12
 295     10-12 Wichrzycka Kalina                                  Dance4Kids                POLSKA           10-12/  12
 296     10-12 Kuna Maja                                          Dance4Kids                POLSKA           10-12/  12
 299     10-12 Ogonowska Lena                                     JOY DANCE Szczecin        POLSKA           10-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda 1/2 Fina3u 
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------
     1                     
Nr   ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------
 251     X  1     1          
 294 XXXX   4     4         4
 295        0     0          
 296        0     0          
 297 XXXXX  5     5       1-3
 298 XXXXX  5     5       1-3
 299        0     0          
 300   XXX  3     3       5-6
 301  XXX   3     3       5-6
 302 XX     2     2          
 303 X   X  2     2          
 304 XXXXX  5     5       1-3
-----------------------------

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 294 11244 2,0    2,0    2
 297 23113 1,0    1,0    1
 298 44331 3,0    3,0    3
 300 56552 5,0    5,0    5
 301 65666 6,0    6,0    6
 304 32425 4,0    4,0    4
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 310         1 wider Aleksandra                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   8
 311         2 Dr9?kowska Maja                                    DBS #sd                  POLSKA               2/   8
 309         3 Szwedo Anna                                        Dance4Kids                POLSKA               3/   8
 313         4 lusarczyk Patrycja                                Step by Step Kielce       POLSKA               4/   8
 315         5 Majchrzak Dominika                                 DBS #sd                  POLSKA               5/   8
 308         6 Zmorek Ma3gorzata                                  Dance4Kids                POLSKA               6/   8
 312         7 Dziwir Aleksandra                                  JOY DANCE Szczecin        POLSKA               7/   8
 314         8 Kamierczak Anastazja                              R&D SPIN Rumia            POLSKA               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 308 58683 6,0    6,0    6
 309 62322 3,0    3,0    3
 310 11115 1,0    1,0    1
 311 25231 2,0    2,0    2
 312 87457 7,0    7,0    7
 313 33746 4,0    4,0    4
 314 74868 8,0    8,0    8
 315 46574 5,0    5,0    5
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 323         1 Pilarz Zuzanna                                     Artia #sd                POLSKA               1/   6
 320         2 Jasiqska Zuzanna                                   Artia Piotrksw Tryb       POLSKA               2/   6
 324         3 Mosiak Kaja                                        Artia Wroc3aw             POLSKA               3/   6
 321         4 Mucha Lea                                          Infinity Dance Studio     POLSKA               4/   6
 322         5 Kieczka Marta                                      Dance4Kids                POLSKA               5/   6
 319         6 Kusiej Jagoda                                      Step by Step Kielce       POLSKA               6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 319 36656 6,0    6,0    6
 320 43233 2,0    2,0    2
 321 65442 4,0    4,0    4
 322 52565 5,0    5,0    5
 323 11111 1,0    1,0    1
 324 24324 3,0    3,0    3
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Puchowska                 Dorota                    Rumia                
C       Tyborowska                Beata                     #sd                 
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       Shkapoid                  Andrii                    #sd                 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 328         1 Piechaczyk Hanna                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   2
 329         2 Kutowska Gabriela                                 ST Dance Kielce           POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo D, Styl: Jazz
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 328 11111 1,0    1,0    1
 329 22222 2,0    2,0    2
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Belly Dance Or.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Podolska-Borecka          Michalina                 Kielce               
B       Bia3y                     Anna                      Micha3owice          
C       Kowalska                  Izabela                   Jawor                
D       Wsjcikiewicz              Magdalena                 Kielce               
E       D9bska                    Joanna                    Lublin               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Belly Dance Or.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 888         1 Batusiewicz Nina                                   Niezrzeszeni              POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 17.+, Klasa: Solo Open dz., Styl: Belly Dance Or.
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 888 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Ballet
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       D9bkowska                 Dominika                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Ballet
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 540         1 Mi Aleksandra                                     Niezrzeszeni              POLSKA               1/   5
 538         2 /uraqska Natalia                                   Rytmix Golina             POLSKA               2/   5
 542         3 Kochanowska Dominika                               Vivero Rybnik             POLSKA               3/   5
 541         4 Rybarczyk Zuzanna                                  Rytmix Golina             POLSKA               4/   5
 539         5 Szypryt Laura                                      Niezrzeszeni              POLSKA               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Ballet
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 538 31223 2,0    2,0    2
 539 55555 5,0    5,0    5
 540 13111 1,0    1,0    1
 541 44344 4,0    4,0    4
 542 22432 3,0    3,0    3
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Ballet
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       D9bkowska                 Dominika                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Ballet
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 545         1 Zasada Roksana                                     Rytmix Golina             POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo Open dz., Styl: Ballet
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 545 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open ch., Styl: Ballet
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       D9bkowska                 Dominika                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open ch., Styl: Ballet
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 549         1 Kury Maksym                                       Niezrzeszeni              POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo Open ch., Styl: Ballet
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 549 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Ballet
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       D9bkowska                 Dominika                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Ballet
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 553         1 Kita Antonina, Kucharska Julia                     Niezrzeszeni              POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Duety Open, Styl: Ballet
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 553 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1317         1 Zarjba Natalia                                     Step by Step Kielce       POLSKA               1/   8
1316         2 Wypych Maja                                        Step by Step Kielce       POLSKA               2/   8
1320         3 Zijbacz Martyna                                    Step by Step Kielce       POLSKA               3/   8
1319         4 Salwa Natalia                                      Step by Step Kielce       POLSKA               4/   8
1314         5 Skrzyniarz Weronika                                Step by Step Kielce       POLSKA               5/   8
1315         6 Saletra Maja                                       Step by Step Kielce       POLSKA               6/   8
1318         D W9s Zuzanna                                        Setenta                   POLSKA                D   8
1321         D Huber Julia                                        Setenta                   POLSKA                D   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo E, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1314 52855 5,0    5,0    5
1315 68246 6,0    6,0    6
1316 41533 2,0    2,0    2
1317 14314 1,0    1,0    1
1318           D          
1319 36481 4,0    4,0    4
1320 23672 3,0    3,0    3
1321           D          
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 9.-10, Klasa: Solo F, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 9.-10, Klasa: Solo F, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1326       1   Zarjba Aleksandra                                  Step by Step Kielce       POLSKA               1/   2
1325       2   Sobotkiewicz Jagoda                                KDS Jaworr                POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 9.-10, Klasa: Solo F, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Punkty Mie
--------------------------
1325 22222        10     2     
1326 11111         5     1     
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1330         1 Mika Helena                                        Ha3as Mini Team           POLSKA               1/   4
1332         2 Weso3owska Hanna                                   Ha3as Mini Team           POLSKA               2/   4
1331         3 Chabiqska Ma3gorzata                               ST Dance Kielce           POLSKA               3/   4
1333         4 Wawrzycka Julia                                    ST Dance Kielce           POLSKA               4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1330 11412 1,0    1,0    1
1331 43323 3,0    3,0    3
1332 22131 2,0    2,0    2
1333 34244 4,0    4,0    4
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1337         1 lusarczyk Patrycja                                Step by Step Kielce       POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-14, Klasa: Solo D, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1337 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo A, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       D9bkowska                 Dominika                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo A, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1341         1 miech Marta                                       Step by Step Kielce       POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 15.-16, Klasa: Solo A, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1341 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       D9bkowska                 Dominika                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1345         D Szypryt Laura                                      Niezrzeszeni              POLSKA                D   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo Open dz., Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1345           D
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       D9bkowska                 Dominika                  Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1353         1 miech Marta                                       Step by Step Kielce       POLSKA               1/   2
1349         2 lusarczyk Patrycja                                Step by Step Kielce       POLSKA               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 13.-16, Klasa: Solo Open dz., Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1349 22222 2,0    2,0    2
1353 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Duety D+E, Styl: Disco Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Duety D+E, Styl: Disco Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1357         1 Saletra Maja, Skrzyniarz Weronika                  Step by Step Kielce       POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Duety D+E, Styl: Disco Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
1357 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo E, Styl: Acro Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                             
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo E, Styl: Acro Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 520         1 Artamonova Kseniia                                 Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   3
 519         2 Wijc3awska Bianka                                  Artia Twardogsra          POLSKA               2/   3
 521         3 Ejtminowicz Lena                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo E, Styl: Acro Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 519 12223 2,0    2,0    2
 520 21131 1,0    1,0    1
 521 33312 3,0    3,0    3
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Acro Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Acro Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 525       1   Kowalowicz Malwina                                 Artia Wroc3aw             POLSKA               1/   7
 528       2   Kaczmarska Julia                                   Artia Wroc3aw             POLSKA               2/   7
 530       2   Wachowska Natalia                                  Artia Wroc3aw             POLSKA               2/   7
 526       3   Gromadzka Liliana                                  JMA Team reAKTYWACJA      POLSKA               3/   7
 527       3   Fedro Amelia                                       Artia Wroc3aw             POLSKA               3/   7
 529       3   Walewska Antonina                                  JMA Team reAKTYWACJA      POLSKA               3/   7
 531       4   Gorzkiewicz Sandra                                 JMA Team reAKTYWACJA      POLSKA               4/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 12.-, Klasa: Solo F, Styl: Acro Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Punkty Mie
--------------------------
 525 21311          8    1     
 526 43223         14    3     
 527 33233         14    3
 528 12132          9    2     
 529 33333         15    3     
 530 22322         11    2    
 531 34444         19    4    
--------------------------
Na pocz9tek

Lista sjdzisw
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo D, Styl: Acro Dance
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imij                           Kategoria Miejscowof    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
G3swny  Zasada                    Zbigniew Jr.              #sd
A       Nita                      Ma3gorzata                Kielce               
B       Adamiec                   Izabela                   Wroc3aw              
C       Koszykowska               Marzena                   Szczecin             
D       Ziopaja                   Olga                      Kielce               
E       /urawska                  Anna                      Brzegi               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sjdzisw skrutinersw
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       /urawski                  #ukasz                    Brzegi                                                                                               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Koqcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo D, Styl: Acro Dance
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imij                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 535         1 Mika Helena                                        Ha3as Mini Team           POLSKA               1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na pocz9tek

Dokumentacja, Runda Fina3
Kategoria wiekowa: 11.-12, Klasa: Solo D, Styl: Acro Dance
--------------------------
     1                  
Nr   ABCDE     D Suma Mie
--------------------------
 535 11111 1,0    1,0    1
--------------------------
Na pocz9tek