Obowiązkowe spotkanie dotyczące RODO PZTan

            Informujemy, że w dniu 15.12. 2018 roku o godzinie 13.00 w Łodzi odbędzie się obowiązkowe spotkanie członków zwyczajnych Polskiego Związku Tańca dotyczące RODO podczas którego podpiszą Państwo dokumenty umożliwiające dalsze korzystanie z Bazy Polskiego Związku Tańca.

W spotkaniu powinni wziąć udział członkowie zwyczajni zrzeszeni w Polskim Związku Tańca lub przedstawiciele danego Klubu z upoważnieniem pisemnym od osoby delegującej oraz sędziowie skrutinierzy.

            Podczas spotkania podpisane zostaną dokumenty upoważniające członków i sędziów skrutinierów do korzystania z Bazy PZTan. Nieobecność na w/w spotkaniu będzie wiązała się z zablokowaniem konta w CBD PZTan czego skutkiem będzie brak możliwości zgłaszania zawodników na Turnieje od stycznia 2019 roku.

            Informujemy, że osoby, które nie będą miały możliwości w tym terminie uczestniczyć w spotkaniu w dniu 15.12.2018 roku, będą mogły podpisać  dokumenty po indywidualnym umówieniu się na spotkanie w Kielcach z vice Prezesem Polskiego Związku Tańca Panem Kamilem Boreckim.

Prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na adres kb@taniecfreestyle.pl do dnia 02.12.2018r.

 

Miejsce spotkania:  ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 61/63, 90 - 558 Łódź