WAŻNE - KM IDO Świebodzice 2020

Szanowni Państwo.

 
Przypominam, że 14.03.2020 mija termin zgłoszeń na KM IDO Show Dance / Street Dance Show / Hip Hop / Electric Boogie / Hip Hop Battles / Break Dance Świebodzice 2020.
 
Proszę o zgłoszenie wszystkich podmiotów zgodnie z Regulaminem. Pozwoli to przygotować szczegółowy plan Mistrzostw, który uwzględni różne okoliczności związane z organizacją imprezy w tej sytuacji.
 
Informacja na temat daty wpłat za imprezy podam po ustaleniu terminu i daty wydarzenia. W dużej mierze zależy to od sytuacji w naszym kraju oraz od decyzji Prezydium IDO, która ma spotkać się  na początku przyszłego tygodnia w celu ustalenia sposobu rozegrania oficjalnych turniejów IDO oraz o terminach rozegrania tych zawodów na arenie międzynarodowej.
 
Wstępnie planujemy rozegranie KM IDO HH, HHB, EB, BD w dniach 05.-07. czerwca 2020 r. albo 18.-20. września 2020 r. Miejsce wydarzenia - bez zmian.
 
Datę przeprowadzenia Show Dance i Production podam po otrzymaniu informacji z IDO o sposobie przeprowadzenia imprez IDO w najbliższych miesiącach.
 
Na ten moment proszę nie regulować startowego.
 
Pozdrawiam, życząc zdrowia
 
Zbigniew St. Zasada
organizator